Recenzie Honor 8X 4GB/64GB Dual SIM

• dizajn
  • displej
  • 2 sim + sd karta
  • slaba notifikacna dioda
  • nutnost krytu, klze sa

Dlho som sa rozhodoval aky mobil kupit v strednej cenovej kategorie a nakoniec nelutujem volbu Honora 8x. Mam ho len kratko, no zatial velka spokojnost. Dufam, ze bude mojim dobrym spolocnikom este dlho.

Pridané: 23. novembra 2018

Honor 8X vs Xiaomi Mi 8 Lite - [porovnání] - YouTube

Jedno z videí, o které si nejvíc píšete je porovnání mezi Xiaomi Mi 8 Lite a Honor 8X. Pohodlně se usaďte, právě začíná porovnání Honor 8X vs Xiaomi Mi 8 Lite.

mobilizujeme.cz

Pridané: 12. novembra 2018

Recenze Honor 8X: první skutečná hrozba pro Xiaomi - Mobilizujeme.cz

Časy, kdy byl Honor jen menším, slabším a chudším sourozencem čínského Huawei, jsou jednoznačně pryč. Dnes stojí Huawei a Honor přímo proti sobě a hledí si do očí. Tedy alespoň pokud jde o tvorbu ve střední třídě. Demonstrovat by to chtěl model Honor 8X, který má rozmetat konkurenci ve střední třídě. Jak moc dobře se mu to povede, to se dozvíte v dnešní recenzi.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

techbox.dennikn.sk

Pridané: 8. novembra 2018

Honor 8X – smartfón so štýlom na úkor výkonu | TECHBOX.sk

Ako však celkovo zhodnotiť smartfón Honor 8X, najmä po nedávnom otestovaní modelu Honor Play? Výrobca pri tejto novinke kládol dôraz najmä na dizajn, čo je vidieť predovšetkým na zadnej strane. Nami testovaná červená verzia je veľmi pekná a elegantná. Čo sa týka výkonu, ten bude väčšine používateľov (a používateliek) postačujúci. Potešiteľná je dobrá výdrž batérie a cena 128 GB verzie tesne nad tromi stovkami. Výrobca však musí ešte popracovať na stabilite fotoaplikácie a kvalite videí, obzvlášť tých spomalených.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

Pridané: 5. novembra 2018

Honor 8X - [recenze] - YouTube

Telefon, kde displej zabírá 91% plochy? Tím se může chlubit včera představená novinka Honor 8X a vypadá to, že to bude v současnosti jedna z nejlepších koupí, jakou můžete učinit. My vám přinášíme recenzi, tak se pojďte mrknout.

Pridané: 5. novembra 2018

Top 5 telefonů do 8.000Kč - [podzim 2018] - YouTube

Je tady neděle a pokračování oblíbených videí "Top 5". Víte, jakých je teď nejlepších 5 telefonů do 8.000 Kč? Pojďte se mrknout a uvidíte, jaké telefony se tentokrát v naší TOPce objevily.

www.svetandroida.cz

Pridané: 28. októbra 2018

Honor 8X recenze: Obří telefon s tenkými rámečky a skvělou cenou

Jde o ideální telefon s velkým displejem, na kterém se všechny druhy médií konzumují jedna radost. Kvalita fotoaparátu také nezklame, stejně tak i zpracování telefonu, i když jde teda o pořádný lapač otisků prstů. Jediné místo, kde Honor výrazněji šetřil, je konektor microUSB, který je zkrátka už zastaralý.

Celá recenzia na www.svetandroida.cz