Overené recenzie Honor View 20 6GB/128GB

SvetAndroida.cz

SvetAndroida.cz

Pridané: 15. februára 2019

Honor View 20 - Recenze fotomobilu s průstřelem displeje - YouTube

Recenze fotomobilu Honor View 20. Chytrý telefon s unikátními zády. Více informací o Honor View20 najdete zde: https://svetandroida.cz...

mobilizujeme.cz

Pridané: 12. februára 2019

Recenze Honor View 20: naleštěná vstupenka mezi elitu - Mobilizujeme.cz

Čínská společnost Honor nikdy nefungovala jako výrobce klasických superphonů; na to je zde její mateřská společnost Huawei. Vloni ale přišel záblesk s modelem Honor 10, který přinesl špičkové specifikace a působivý design. Navázat na něj chce současný vlajkový výtvor jménem Honor View 20 – ten přináší velké množství moderních prvků, a to jak ve výbavě, tak v designu. Bude to ale stačit na to, aby si novinka našla své místo na dnešním rozkolísaném trhu?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

HONOR View 20: Tohle se fakt povedlo! - [recenze] - YouTube

První telefon s průstřelem v displeji je tu - HONOR View 20 a my jsme po nespočtu prvních pohledů jej konečně měli týden na testování a tohle je naše recenze. Pojďte se mrknout jestli vás tenhle krásný počin bude bavit, jako nás.

www.huramobil.cz

Recenze Honor View 20 - Huramobil.cz

Rok 2019 sice teprve začíná, ale Honor View 20 by mohl být v současnosti finalistou na telefon roku v oblasti designu. A není to zapříčiněno jenom zadní stranou 8 GB/256 GB varianty, která nabízí vygravírované véčko, ale povedená je i přední strana. Jde totiž o první telefon na českém trhu s tzv. průstřelem v displeji, který bude trendem letošního roku. Výhodou průstřelu je hlavně větší plocha displeje, kterou jinak zakrývá notch, nebo dokonce rámeček.

Celá recenzia na www.huramobil.cz

www.techarena.cz

Recenze HONOR View 20: Nejlepší Honor všech dob! - Techarena.cz

View 20 je bez debat nejlepší Honor všech dob a podle mě i jedna z nejlepších koupí na trhu. Těch 15 tisíc korun není málo, já vím, ale podle mě si tenhle kousek svou cenu dokáže obhájit. Rozhodně jej nezavrhujte jen kvůli tomu, že jde o “drahý Honor”. To přece nic neznamená. Tenhle kousek je vážně skvělý telefon a po vyzkoušení by měl každý uznat, že cena je více než férová. Není to sice dokonalý stroj v úplně všech ohledech, ale k tomu se ještě dostaneme.

Celá recenzia na www.techarena.cz
Registrovaný používateľ

Registrovaný používateľ

HONOR View 20 Recenze: Nejlepší Honor všech dob! - YouTube

View 20 je bez debat nejlepší Honor všech dob a podle mě i jedna z nejlepších koupí na trhu. Těch 15 tisíc korun není málo, já vím, ale podle mě si tenhle kousek svou cenu dokáže obhájit. Tenhle kousek je vážně skvělý telefon a po vyzkoušení by měl každý uznat, že cena je více než férová. Není to sice dokonalý stroj v úplně všech ohledech, ale k tomu se ještě dostaneme.

Pridané: 28. januára 2019

HONOR View 20: Představen v Paříži a hned míří do prodeje - YouTube

Společnost Honor představila v Paříži svůj model Honor View 20, který jako první globálně uvedený produkt má nově nastupující "průstřel" v displeji a nahrazuje tak často používaný notch. My jsme byli přímo u toho, abychom vám zprostředkovali první dojmy. V tuto chvíli se už pro vás připravuje recenze View 20, která vyjde v nejbližších dnech.