HTC 7 Mozart

Windows
    Verzia operačného systému
    Windows Phone 7.5
    130 g

Ponorte sa do sveta hudby. Vysoko verný zvuk telefónu HTC 7 Mozart vám poskytne silnejší dojem z počúvania i zo sledovania. Vďaka aplikáciám Music a Videos Hub s podporou Zune ™ sa nebudete ani chvíľočku nudiť. HTC 7 Mozart znie rovnako dobre, ako vyzerá. Vyrobený z jedného kusu brúseného hliníka - je to telefón, ktorý je štíhly, šikovný a odolný. Avšak nejde len o jeho elegantný vzhľad, ale aj o skvelý pocit z držania. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt
      • - paměť (16GB verze)
      • - poměr cena / výkon
      • - hlasitý reproduktor
      • - chybí krytka na výstup USB
      • - výdrž baterie (jako u většiny takových telefonů)

Tento telefon předčil má očekávání. Rozhodně doporučuji, windows phone mile překvapil, určitě se ho nebojte.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Od konce dubna je v něm WP 7.8 ( ten je téměř stejný jako wp 8)
      • Fotoaparát
      • operační systém je bomba ( lepší než android )
      • hardware je pevný a nevrže
      • chybí flash player

je to super telefon, který by ale šel ještě vylepšit ( hlavně jemné nedostatky ve windousu, ale pořád jsou updaty takže se to lepší ) kvalitní fotky a průměrné video. na marketplacu je vše potřebné, ale je tam toho méně naž na google play. dle mého názoru je to jeden z nejlepších produktů ve své třídě, hlavně v porovnání kvalita-cena, ale chápu že po nástupu windows 8 už asi moc lidí chtít 7.8 nebude, i když jak jsem zmínil jsou mezi nimi puze malé nedostatky. Koupě rozhodně nelituji a s telefonem jsem spokojený :D

• Výborně fotí
      • krásně padne do ruky
      • výborné ovládání W7,5
      • Kdekoliv , kde jsem byl, tak ve velkém městě (Praha) jsem měl 2 čárky signálu, když někde na vesnici, tak jste odříznuti od světa
      • -když si pustím film, tak se mě zachvilku ohřeje ruka na 90°C jak telefon topí

Za tu cenu bych telefon asi ani už nekoupil. Možná po výměně antény a baterie by telefon potom byl suprovým společníkem. Ale bohužel až po tomto

• - Rychlý internet
      • - Bezproblémový chod telefonu (Bez potřeby restartů jak je na Androidech zvykem)
      • - V marketplace dostatek potřebných aplikací (pokaždé jsem našel, co jsem hledal)
      • - Super propojení se sociálními sítěmi (není ani potřeba doinstalovávat aplikace na fb chat atd)
      • - Na 8 Mpx slabší foto
      • - Se základní baterií horší výdrž ( 1-2 dny)
      • - chybí Flash (Ale zatím mě to neomezovalo,vše jde řešit aplikacemi)

Koupil jsem ho v akci za 3999kč a za ty peníze jednoznačně super telefon na základní potřeby jako je připojení k internetu, fotky a jejich další úprava, poslouchání hudby a další věci. Není ani problém si telefon odemknout a aplikace stahovat zdarma nebo nahrát češtinu (u verzí bez podpory českého jazyka). ¨Velikost displeje je akorát, barvy super, na sluníčku pouze trochu horší viditelnost oproti např. Super Amoled displejům. Reakce na dotek, multitouch a další reakce velmi svižné, srovnatelné s iOS v iPhone. Podpora ze strany Marketplace (obdoba Google play) je taky dostačující. Na android je aplikací na fotky např. 600 na iOS 200 a na Windows phone 20. Ale stále je si s čeho vybrat.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • vyzvaneni si muzes udelat vlastni - skladba krasti nez 39sec a mensi nez 1MB - v zunesoftwaru k tomu akorat prihodis koncovku ringtone ;) ...navod se da jednoduse vygooglit
      • nic

• -kvalitné video
      • -dobrá ovládanie
      • -pevný kryt
      • -všetky neduhy operačného systému WP
      • -niekedy sa svojvoľne po nabíjaní vypne mikrofón a zvonenie ( nepomáha nastavenie, iba reset vybraním baterky)

Pre toho, kto má rád WP je dobrý.Používam ho radšej , ako Nokiu, ale ak by som kupoval teraz , tak radšej kúpim SE Xpériu.

• Svizny, prehledny OS.
      • Slabsi vydrz oproti memu predchozimu telefonu (Motorola Defy)

Telefon splnil i trochu predcil moje ocekavani. Jsem s nim spokojeny.

• rychlost systému win 7,5 ,kvalita zpracování,display
      • win 7,5 - není možnost instalování aplikací bez marketplace

výborný poměr cena /kvalita doporučuji všem kteří shání kvalitní smartphone za super peníze.

• Jednoduché ovládání,chytrý telefon,super foťák

Widous se povedl