HTC Desire X

Automatické ostrenie
NFC
FM rádio
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Vstavaný blesk

Automatické ostrenie
NFC
FM rádio
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Vstavaný blesk
Jack 3,5
GPS modul
GPRS
EDGE

HTC Desire X je štýlovým šikovným telefónom s nevídaným výkonom.Vďaka dvojjadrovému procesoru s taktovacou frekvenciou 1 GHz si vychutnáte neuveriteľne rýchlu odozvu a ničím nerušený multitasking.Veľký 4 "LCD displej doručí skvelú viditeľnosť aj pri skutočne silnom slnečnom svite.Zariadenie je poháňané pokročilým operačným systémom Android 4.0, ktorý poskytne tie najlepšie aplikácie a veľmi intuitívne ovládanie.K dispozícii vám budú 4 GB vnútornej pamäte, ktoré sú ďalej rozšíriteľné pamäťovými microSD kartami až na 32 GB, čo zaistí dostatok miesta pre všetky vaše multimediálne dáta.

K internetu sa ľahko pripojíte pomocou bezdrôtových sietí Wi-Fi a bezproblémové surfovanie ponúkne integrovaný prehliadač, ktorý automaticky upravuje šírku stránok a dokáže ukladať navštívené stránky.Vstavaný fotoaparát potom ponúkne rozlíšenie plných 5 megapixelov a funkcie ako fotenie počas natáčania videa alebo kontinuálne snímanie jednoduchým podržaním tlačidla.Užijete si však tiež perfektne bohatého a autentického zvuku pri prehrávaní vašich obľúbených skladieb vďaka technológii Beats Audio.Navyše stačí pripojiť klasické slúchadlá cez 3,5 mm jack.

• Parametre a špecifikácie: Siete: GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
  • Taktovacia frekvencia: 1 GHz
  • Počet jadier: 2
  • Operačný systém: Android 4.0 s HTC Sense 4.0a
  • Pamäť: Vnútorné: 4 GB

Slot pre pamäťové karty microSD (až 32 GB)

• RAM: 768 MB

Rozhranie: 3,5 mm stereo audio jack

Bluetooth 4.0

Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n

MicroUSB (v2.0)

DLNA (pre bezdrôtové streamovanie do kompatibilného PC či TV)

• Fotoaparát: Rozlíšenie: 5 megapixelov
  • Video: 480p, 30 snímok za sekundu
  • Vlastnosti: Auto focus, Blesk (LED), Senzor BSI (pre lepšie snímky v zlom osvetlení), Možnosť fotiť v priebehu natáčania videa, Kontinuálne fotenie jedným stlačením, 5 úrovní blesku (automatické nastavenie)
  • Podporované formáty: Audio (prehrávanie):.aac,.amr,.ogg,.m4a,.mid,.mp3,.wav,.wma
  • Audio (nahrávanie):.amr
  • Video (prehrávanie):.3gp,.3G2,.mp4,.wmv (Windows Media Video 9),.avi (MP4 ASP a MP3)
  • Video (nahrávanie):.mp4
  • Batérie: Dobíjacie Li-ion batérie
  • Kapacita: 1650 mAh
  • Výdrž batérie: Pohotovostný režim: až 833 h (2G), až 750 h (3G)
  • Hovor: až 20 h (2G), až 10 h (3G)
  • Farebné prevedenie: Čierne
  • Rozmery: 118,5 (V) x 62,3 (Š) x 9,3 (H) mm
  • Hmotnosť: 114 g (vrátane batérie)

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

• kvalitny telefon a v podstate jeden z mala co podporuje
    • slabsia RAM ale za tu cenu je to prijatelne

• ok

s výrobkom sme spokojní

• Veľké číslice ukazujúce čas - perfektné, dobre fotí, ukazuje počasie na 4 dni vopred, inteligentný dotykový spôsob ovládania. Audio Beats ďalśím plusom.
    • Ťažkopádny spôsob narábania s kontaktmi, ťažsie sa píšu sms a maily, keď máte širšie prsty.

Super telefón, keby nemal už temer 3 roky, odkedy som ho kúpil, asi by som ho použival naďalej, som veľmi spokojný

• fotoaparát

mobil mám už 3 roky a aj keď idem kupovať nový, tento by my vydržal aj ďalšie 3. najväčšie plus je foťák (známy mal tiež htc a veľmi sa mi páčili fotky, aj pre to som sa rozhodla pre kúpu) , ktorý má krásne farby a aj efekty.. so svojimi 5 megapix. sa dal porovnať s fotkami z 13 magepix. fotoaparátu. Tuším ani raz za celú dobu sa mi (výrazne) nesekal.. podľa mňa je v ňom však veľmi málo pamäte... ale za aktuálnu cenu.. je moooooooc úžasný :--) Určite neľutujem kúpu (aj keď som mala 2x puknuté sklo) :D ale rupol mi priamo na malé ostré kamienky.. takže sklo má asi také ako každý z týchto "novodobých" telefónov.

• Robi celkom pekne fotky
    • Rychlo sa spotrebuje baterka,
    • ked si chcem nastaviť na zvonenie pesničku ktorú mam stiahnutu, neda sa,
    • pre mna mala pamät,
    • nemá predný fotak,
    • všetky fotky sa musia ukladať na SD kartu

Celkovo na 35% som s ním spojena no hľadám iný mobil...

• výborný pomocník na čokoľvek
    • životnosť vs. cena

je skvelý, no za tú cenu by mal vydržať dlhšie.

• Je proste super

Je to výborný telefón mám ho už 5 rokov a stále ide na jednotku som s ním veľmi spokojná a odporúčam aj vám

• Dobrý dizajn
    • Tento fon neni user-friendly, batéria dlho nevydrží, občas mrzne, po uplynutí 2 rokov bezdôvodne prestáva reagovať dotykový displej...

Myslel som si, že kupujem kvalitný fon. Ale je to haraburda. Už nikdy nechcem nič od HTC. Prešli 2 roky a fon bezdôvodne odrazu, z ničoho nič nereaguje poriadne na dotyky. Určite neodporúčam kupovať!!!

• Display
    • Design
    • Led svetlo
    • Beats Audio
    • Hlasitosť

Mám ho už asi tak 2 roky. No stále som spokojný a na novom mobile ani neuvažujem. Tááák... začnem displayom. pozorovacie uhli sú super a tak isto aj farby a práca na slnku. Jeho výkon využívam hlavne pri náročnejších hrách ako je npr Real Racing 3, NFS Most Wanted 2012. Fotoaparát fotí nádherne. Led svietidlo je fakt silné a pri fotení ho asi každý ocení. Na tomto telefóne ma tiež prekvapila jeho odolnosť. Obľubujem bicyklovanie po lesoch a iných terénoch veľakrát mi spadol no nič mu nieje (škrabance samozrejme) tiež veľakrát prežil vodu či už v jazere alebo na daždi. Čo by som kritizoval je reproduktor. Určite keď bol telefón niekde vystavený a ľudia uvideli na zadnej strane logo Beats Audio tak si povedali "WOW! Betas Audio! tento mobil musí hrať vážne". Ale nie ono to tak nieje... Mal som veľa mobilov ale zatiaľ tento hrá najhoršie. Beats Audio oceňujem pri pripojení slúchadiel. Totiž ked si zapnete tú funkciu Beats Audio tak sa zvuk dosť vylepší tým myslím hlasitosť, basy atd... Tento mobil som ešte ani raz nemal v servise. a kým sa mi nepokazí tak že by sa neoplatil ani servis tak ho meniť nebudem

• , zakúpené v oconline.sk

• malý, rýchly, nemrzne