Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia HTC Desire X

Popis produktu

HTC Desire X je štýlovým šikovným telefónom s nevídaným výkonom. Vďaka dvojjadrovému procesoru s taktovacou frekvenciou 1 GHz si vychutnáte neuveriteľne rýchlu odozvu a ničím nerušený multitasking. Veľký 4 "LCD displej doručí skvelú viditeľnosť aj pri skutočne silnom slnečnom svite. Zariadenie je poháňané pokročilým operačným systémom Android 4.0, ktorý poskytne tie najlepšie aplikácie a veľmi intuitívne ovládanie. K dispozícii vám budú 4 GB vnútornej pamäte, ktoré sú ďalej rozšíriteľné pamäťovými microSD kartami až na 32 GB, čo zaistí dostatok miesta pre všetky vaše multimediálne dáta.

K internetu sa ľahko pripojíte pomocou bezdrôtových sietí Wi-Fi a bezproblémové surfovanie ponúkne integrovaný prehliadač, ktorý automaticky upravuje šírku stránok a dokáže ukladať navštívenej stránky. Vstavaný fotoaparát potom ponúkne rozlíšenie plných 5 megapixelov a funkcie ako fotenie počas natáčania videa alebo kontinuálne snímanie jednoduchým podržaním tlačidla. Užijete si však tiež perfektne bohatého a autentického zvuku pri prehrávaní vašich obľúbených skladieb vďaka technológii Beats Audio. Navyše stačí pripojiť klasické slúchadlá skrze 3,5 mm jack.

Zoznámte sa s telefónom, ktorý znie tak dobre, ako vyzerá. Integrovaná technológia Beats AudioTM prináša dokonale verný zvuk v štúdiovej kvalite pre hudbu, videá a hry. Telefón samotný je tiež všestranným umelcom.

Prečo hudbu iba počúvať, keď ju môžete cítiť. S integrovanou technológiou Beats Audio si vychutnáte bohaté a autentické zážitky z akéhokoľvek hudobného obsahu, nech ste kdekoľvek. Vďaka službe Music Hub si navyše môžete všetok obľúbený obsah zhromaždiť na jednom mieste, na dosah jedného kliknutia.

Recenzie HTC Desire X (224)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca ? HTC opraviť
Konštrukcia ? dotykové opraviť
Operačný systém Android opraviť
Verzia operačného systému Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) opraviť
Možnosť pamäťovej karty ? áno opraviť
Pamäť RAM ? 768 MB opraviť

Displej

Rozlíšenie displeja ? 800 x 480 opraviť
Veľkosť displeja ? 4 " opraviť

Rozmery

Výška 118.6 mm opraviť
Šírka 62.3 mm opraviť
Hĺbka 9.3 mm opraviť

Fotoaparát

Fotoaparát ? áno opraviť
Rozlíšenie fotoaparátu ? 5 Mpix opraviť
Automatické ostrenie ? áno opraviť
Vstavaný blesk ? áno opraviť
HD video ? áno opraviť

Ďalšie funkcie a vlastnosti

Prehrávanie MP3 ? áno opraviť
Jack 3,5 ? áno opraviť

Baterka

Kapacita baterky ? 1650 mAh opraviť
Pohotovostná doba ? 750 hodín opraviť
Doba hovoru ? 1200 min opraviť

Hardware

Frekvencia procesoru 1 GHz opraviť
Počet jadier procesora 2 opraviť

Dátové funkcie

GPS modul ? áno opraviť
WiFi ? áno opraviť
NFC ? nie opraviť
GPRS ? áno opraviť
EDGE ? áno opraviť

Aplikácia

FM rádio ? áno opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.