HTC One V

dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v BONUSKO

Som spokojný

• , zakúpené v NIKITA.sk

• je skrátka skvelý

Pretože tento skoro počítač,má môj synovec aon ma naň upozornil.Vlastné skúsenosti zatiaľ ešte nemám.

• , zakúpené v MP3.sk

dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Možnosť pamäťovej karty
EDGE
Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

Mobilný telefón HTC One V je vybavený výkonným 1GHz procesorom, ktorý vám poskytne vynikajúcu podporu pri každodennom pracovnom vyťažení. Ako zobrazovaciu plochu ponúkne 3,7 "displej s jemným rozlíšením a uchvacujúcim podaním farieb. Integrovaný fotoaparát zachytáva snímky s vynikajúcim rozlíšením piatich miliónov obrazových bodov. Fantastické fotografie zaznamenáva dokonca aj pri nízkej hladine okolitého osvetlenia. Pokročilý HTC ImageChippotom zaisťuje precízne zaostrenie v každom okamihu, a vďaka závierke,vám žiadny záber neunikne. Samozrejmosťou je tiež podpora pre nahrávanie HD videa,či získania snímku vo chvíli, keď natáčate video.HTC One V využíva technológiu Beats Audio, ktorá sa postará o špičkovo prekreslený a vysoko detailný hudobný prednes, aký by ste od mobilného telefónu naozaj nečakali. Integrovaná 4gigabytová pamäť vám poskytne dostatok priestoru na uloženie všetkých dôležitých aplikácií. Prípadne ju môžete ďalej rozšíriť pomocou integrovaného slotu microSDHC.

To všetko v šasi s mimoriadne detailným spracovaním a nadčasovú konštrukciou, ktorá vyzerá naozaj fantasticky.

Parametre:

• Rozmery telefónu: 120.3 x 59.7 x 9.24 mm
  • Hmotnosť telefónu: 115g
  • Konštrukcia: klasická s dotykovým displejom
  • Hardvérová QWERTY klávesnica: nie

• Hlavný displej: 3,7 "dotyková obrazovka s rozlíšením 480 x 800

Procesor:

• Pamäť: 4 GB
  • RAM: 512 MB
  • Slot pre rozšírenie: pamäťová karta micro SD (kompatibilný s SD 2.0)
  • Batéria: 1500 mAh
  • Výdrž batérie: 430 h – pohotovostný režim, 360 min – hovor
  • Videohovor: áno
  • Správy: SMS, MMS, e-mail, RSS
  • Vstavaný GPS modul: áno
  • Podpora dvoch SIM kariet: nie
  • Multimédiá: prehrávač (MP3/AAC), 3,5 mm konektor, FM rádio (s RDS), video prehrávač
  • TV výstup: nie
  • Fotoaparát: 5 Mpix fotoaparát s automatickým zaostrovaním, šikovným LED bleskom a BSI snímačom (pre zhotovovanie lepších snímok pri slabom svetle).

• Objektív so svetelnosťou F2.0 a ohniskom 28 mm

• Odporučam.

Spokojnost !!

• , zakúpené v BONUSKO

Som spokojný

• dostupná cena, dobrý tvar (dobre sa drží)
    • častá kazivosť telefónu, neberie sim kartu, seká, mrzne.. robí presne to, čo sa od telefónov neočakáva.

bol opakovane v servise.. som rada, že som sa ho zbavila.

• Dobrá ovládateľnosť
    • Android
    • Sadne do ruky
    • HTC Sense
    • 3 stupne blesku
    • Po pol roku sa veľmi spomalý, po roku je už skoro na nič
    • Veľmi rozbitný display

Voľte radšej iný :(

blbost

• Felmi dobry na hry i vyberanie tiketov
    • pokial nemate kryt velmi lahko rozbitny

do 29 eur sa oplati kupit.

• Dizajn

Nieje predná kamera
    Single Core
    Piše sa že 512mb ram popritom k dispozici je len okolo 380

• konštrukcia - nezničiteľný
    • všetko ostatné, mrzne, vypadava system, nenacitava kontakty, nenacitava sms, strasne pomaly, seka

Myslela som si, ze som jedna z mala, ktori mali stastie na kazovy kus, ale ako vidim, chce to skor stastie na nekazovy... Ak chce niekto telefon na telefonovanie, urcite nie tento, ak by vsak chcel vreckove kladivo, moze byt. Je neznicitelny.

• rýchle fotenie
    • silná batéria (aspoň u môjho)
    • Beast audio
    • padanie appiek
    • vibrovanie
    • nefunkčné tlačidlá
    • divný dizajn (aspoň pre mňa)

Tento mobil bol požičaný, keďže sa môj pokazil... prvé mesiace šlo všetko ok, no potom sa začal zasekávať. Nakoniec to skončilo tým, že mi odišli dotykové tlačidlá v dolnej časti mobilu a po hodine nečinnosti už fungovali.
    Keď som surfovala na nete a čítala si noviny tak mi sám od seba začal prepínať stránky a naviedol ma aj o 4 -5 stránok do zadu. Niekedy keď som čítala sa mi internet vypol a ja som ostala na domovskej stránke a 5 minút čakala kým prestane vybrovať ako šialený. Napokon prestal a tlačidlá v dolnej časti ostali nefunkčné. To isté vypínanie a vibrovanie platí pri všetkých aplikáciách!!!
    Nepomohlo ani reštartovanie.

Jediné + je asi to, že veľmi rýchlo fotil a netrebalo dlho čakať na zaostrovanie.

Iné problémy už nemám. Môj prakticky len vypínal appky, vibroval ako šialený a nefungovali tlačidlá...

• , zakúpené v NIKITA.sk

• je skrátka skvelý