HTC Wildfire S

Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

• , zakúpené v Shoppie.sk

• dobrá veľkosť pre ženskú ruku
    • málo pamäte

pre nedostatok pamäte sa do telefónu prakticky nedajú nainštalovať mnohé zaujímavé aplikácie ako GoogleMaps,... Ak si ich pár naištalujem tak už ich nemôžem aktualizovať pre nedostatok pamäte

• , zakúpené v Shoppie.sk

• malý smart fone
    • malá rom

vydržal 2 roky a vyzerá že ešte chvílku vydrží

• rozmery
    • malo pamate ram

primerany vykon za adekvatnu cenu

Operačný systém
Diktafón
Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

Surfujte v štýle. Váš telefón HTC Wildfire S vie, že svet online je váš svet. Byť offline neprichádza do úvahy. S kompaktným telefónom HTC Wildfire S je surfovanie na webe jednoduché. Užívajte si prezeranie viac okien, sledujte ako sa text automaticky formátuje na obrazovke pri približovaní a vzďaľovaní a jednoducho zvýrazňujte text, ktorý čítate na Google, Wikipedia alebo YouTube. Na cestách ste pripojení rovnako ako doma.

Menu je v českom jazyku.

• Rozmery telefónu: 101 x 59 x 12 mm
  • Hmotnosť telefónu: 105 g
  • Konštrukcia: klasická s dotykovým displejom
  • Hardvérová QWERTY klávesnica: nie
  • Hardvérová alfanumerická klávesnica: nie
  • Vyššia odolnosť telefónu: nie
  • Frekvencie GSM: 850 / 900 / 1800/ 1900 MHz
  • Podpora 3G: áno
  • Dátové prenosy: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA (do 7,2 Mbps)
  • Konektivita: bluetooth 3.0, Wi-Fi, mass storage, kábel
  • Počet displejov: 1
  • Hlavný displej: aktívny, dotykový, Super LCD, 16 miliónov farieb, 3,2“(320 x 480 bodov), akcelerometer
  • Procesor: 600 MHz, Qualcomm MSM7225
  • Pamäť: 512 MB + micro SDHC, RAM 512 MB
  • Batéria: Li-Ion, 1230 mAh
  • Výdrž batérie: 430 h – pohotovostný režim, 360 min – hovor
  • Videohovor: áno
  • Správy: SMS, MMS, e-mail, RSS
  • Vstavaný GPS modul: áno
  • Podpora dvoch SIM kariet: nie
  • Multimédiá: prehrávač (MP3/AAC), 3,5 mm konektor, FM rádio (s RDS), video prehrávač
  • TV výstup: nie
  • Internetový prehliadač: áno
  • Operačný systém: Android 2.3

• -dostačujúci
    • -odolný
    • -dlhá výdrž batérie (1-2x do týždňa stačí nabíjať)
    • -nenáročný na údržbu a priestor
    • -cenovo dostupný
    • -technológia z 2011
    • -problematický display v horku

V dobách keď sa všetci sťažovali aj aktuálne sťažujú na prasknuté displaye, každodenné dobíjanie telefónov som si so strachom zakúpil svoj prvý smartfón. Padol mi niekoľko krát, avšak ostali len škrabance po rohoch.Občas som pozoroval cez letné obdobie krátkodobú nefunkčnosť odozvy displaya. Vzhľadom na už starší model - fotoaparát, aplikácie, web, nie je vhodný pre náročného užívateľa.

Batéria vydrží pomerne dlho, v závislosti od využívania. Telefón mám avšak piaty rok bez akéhokoľvek servisu, výmeny batérie atď. Je nenáročný na priestor, nemám vo vačkoch pocit nosenia menšieho LCD televízora.

• Vyborny,šikovny telefon,
    • Dobra vydrž baterie
    • Pekny dizajn
    • Fotoaparat vyborne foti robi krasne fotky

Velmi pekny telefonik s celkom slusnou bateriou,nosim ho do školy a som s nim velmi spokojny aj na internet je postacujuci.Odporučam do prace.Neni to žiadny činsky telefon.A je dost odolny ked spadne.

• Rozmer?Len pre niektorych uzivatelov.
    • Bateria-velka spotreba.
    • Dotyk-pravidelne nefugnguje, ani po reklamacii, a dalsich opravach v servise.
    • System-casto pada, stale plna operacna pamat, zamrza telefon.
    • A casto ine problemy, neotvara a nezatvara aplikacie, subory, neda sa z neho volat....

Velmi casto nepouzitelny telefon,

• padne do ruky
    • Fotoaparát- vobec by som nepovedala že ma 5 Mpix, maximalne 3! Strašne fotí (už od zaciatku!), nedobre ostrí (ak vobec) a fotky su horsie ako na mojom davnom 3mpix telefone!
    • Povrch, kryt- spadol mi z 1m vysky a praskol displej, musela som ist do opravy a zaplatit 35e! Potom mi spadol asi 3krat ale nestalo sa mu nic, ani škrabanec (aj ked mi vacsinou spadol na makky povrch) No raz som sa toho dočkala! Spadol mi na kamienkovu cestu a nielen že bol cely doškrabany ale aj 2krat prastol displej!
    • Odblokovanie- musim ho odblokovavat asi 4krat kym sa to podarí! +dlho načitava iba zobrazenie hodin!
    • Batéria- zo začiatku som ho použivala riadne dlho, aj 3 hod. denne na internete, dalej na upravovanie fotiek,počuvanie hudby, hranie hier,( ale časom vsetko sa zacalo kazit.) a baterria vydrzala 7 - 8 hod! potom som ho pouzivala len na obyčajne veci-hodiny,kalendar,messenger,spravy, volanie- a držala sa aj den - no ako hovorim - použila som ho strašne malo!
    • Internet- v špecifikacii sa pise že je to mobil stvoreny na surfovanie po internete, avšak vobec to nieje pravda!!! Po pol roku mi zacal internet stráááášne sekat, tak som ho nepouživala vobec! Max.-stahovanie piesni,alebo par hier
    • Klavesnica- TAK TOTO JE ASI NAJVACSI PROBLEM! Mobil mam 4 roky, klav. mi zacala odchadzat po roku a dnes mi nesluži skoro vobec. Otaca sa na bok ked mobil držim rovno (a tak toež naopak)
    • Kurzor sa mi sam od seba presuva z konca riadka (spravy) na začiatok, a ak ho presuniem na koniec a zacnem pisat, znova skoči na zaciatok! Spravu som pisala niekedy na 3 krat!!!
    • JE TU STRASNE VELA NEGATIVNYCH VECI! AVSAK MYSLIM SI žE JE LEPSIE PRIPLATIT SI 20-30 EUR A VYBRAT SI OVELA, OVELA LEPSI MOBIL! Ak ste famusikom HTC tak zvolte ibe nove modely! Napr. HTC One, alebo Desire __ ! su to novsie modely , maju ich moji bratia a su nadseny! Tento mobil v žiadnom pripade!

Myslim si, že na trhu je vela kvalitnych mobilov, a tento medzi nich určite nepatri! Radsej si zaplatim o 20 eur viac a kupim si lepsi mobil!
    Zhrnutie:
    seka, nevyzera taky kvalitny ako na obrazku a fotkach, hrozny fotoaparat, tak tiez aj internet , a postupne sa vam budu kazit zakladne veci ako klavesnica, nebudu sa vam otvarat priečinky a neidu prehravat vsetky videa! ....mohla by som o jeho nedostatkoch pisat román! Tak teda NEODPORUCAM ANI NAJVACSIEMU NEPRIATELOVY!

(Nedala by som ani tych 10%!)

• Pekne zaostruje
    • Ani nie po roku mi začal blbnúť (klávesnica sa neukazovala, blbol dotyk, začal vyvolávať bez môjho vedomia)

Neodporúčam

• nemusel som za neho platit
    • nereaguje displej - niekedy vobec, niekedy sam od seba zacne nieco pisat
    • nedalo sa vytocit 4,5 a 6 na klavesnici (nevedel som zavolat na 158 ked som potreboval)
    • telefonny zoznam sa neda nahrat v vlc suboru
    • seka ako kosacka na travu
    • obcas neviem dvihnut prichadzajuci hovor
    • niekedy treba na odblokovanie vela pokusov
    • klavesnica a pismena na konci sa proste niekedy nedaju trafit

Mal som ho ako nahradny telefon kvoli oprave mojho HTC. Za 3 dni ma tak nasral ze ho vraciam a radsej budem bez. Inak by som ho od nervov vyhodil von oknom. Ak si ho mate kupit, tak urcite nie za plnu cenu, mozno ako darcek. Ale aj tak nebudete spominat v dobrom na cloveka, co vam ho daroval. Fakt, keby moja stara nokia 3510 zvladala mobilny internet, uz tam mam simkartu namiesto tohto HTC Trestu.

• dobre vyzerá
    • android
    • fotak
    • nedá sa dobre pisat na klávesnica
    • po dvoch rokoch mobil zdochol
    • batéria
    • malý Display

• Padne do ruky
    • Moderny vzhlad
    • Mam ho 3 roky a je dost odolny voči padu (iba raz mi praskol dislej ale spadol asi 200krat)
    • Ma svetlo
    • Android je dobry
    • Ma slovenske aj ceske menu
    • Velmi dobre chytá Wifi
    • Strasne slaba vydrž baterie
    • Po roku mi zacal mrznut a zasekavat sa
    • Android ma dobry ale Internet je strasne pomaly a slaby
    • Znova po roku mi zacala odchadzat Klavesnica!
    • Mala pamät
    • Hrozny zvuk (čo je pre mladež velikanska nevyhoda..)
    • Pri pisani sms sa mi sam kurzor presuva na začiatok,a ked ho presuniem na koniec a začnem pisat , znova preskoči na zaciatok riadku!-je to velka nevyhoda, spravy musim pisat 2 krat

Hovorila som si , že za takuto cenu s pochvalnymi recenziami to musi byt skvela kupa, ale mylila som sa (aj ked som na to prisla až po roku)
    Teraz si hladam novy nobil a za podobnu cenu som nasla horu skvelych mobilov s lepsimi vlastnostiami a možnostiami (napr. (hladam s qwerty klavesnocou)- Blackberry Q5-je len o 25eur drahsi a ma večsiu pamät;kvalit.zvuk;prednu kameru+kvalitnejsiu zadnu;ma este modernejsi vzhlad a je qwerty+dotykovy-->myslim že je to ovela, ovela vyhodnejsia kupa)
    V skratke je to šunka! Na zaciatku som z neho bola "PAF!" ale po roku zacal ukazovat svoju pravu tvar!
    Moje dve sesternice si ho tiež kupili a po roku alebo po polroku sa im uplne pokazil... Moja teta si ho tiež kupila a cele 2 roky jej uplne zamrzal, niekedy aj 2krat do dna! Všetky ž maju nove mpbily..
    Tento typ je najhorši zo všetkych mobilov od HTC!
    A HTC je na trhu top (aj samsungy a Iphony), zvolte radšej nieco ine! Neodporucam ani najväčšiemu nepriatelovy!

• - šikovný do ruky
    • - widgety, priehľadnosť
    • - nespočtne x krát mi spadol, no aj napriek tomu nemám prasknutý display .. no po 3 rokoch sa začali príčinami pádov prejavovať iné závady, ktoré sú samozrejme normálne keď vám mobil spadne, ako napríklad že zamrzne a pod, najnovšie mi pomaly odchádza dotyková klávesnica
    • - strašne MALÁ pamäť (nedá sa nainštalovať viacero aplikácií, veľa zbytočných ..
    • - baterka, kupovala som novú no mobil aj napriek tomu nabíjam každý deň,
    • - po pár mesiacoch mi odišiel mikrofón (musel ísť do opravy)
    • - v pohode pre FB messnger, ale asi pre nič náročnejšie, hocikedy sekne, vyhodí ma z internetu a musím ísť nanovo
    • - slabý foťák a rovnako aj blesk

Dobrý mobil, no pre nenáročných ľudí, ktorí si potrebujú zavolať, nastaviť budík, a občas zasurfovať po internete

• - po 2 rokoch v celku dobre šlape
    • - pomerne odolný
    • - dobrý foťák
    • - rýchle reakcie na svoju Ramku a procesor
    • - Za cenu 150eur + je teraz už 100000000 mobilov lepších
    • - zlá výdrž batérie
    • - malý displey

Celkovo teraz sa už určite neoplatí kupovať !!!!
    Su ako som povedal tisicky lepších..
    napr :
    HTC Desire 310