Huawei Ascend G7

Elegantný smartphone očarí v mnohých smeroch. Telefón má výborné fotoaparáty, výkonnú batériu a superrýchly internet si vychutnáte vďaka duálnej anténe a pripojeniu na sieť LTE...
189 €
Doporučená ponuka HENRY - ITSK

Na sklade • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie

Smartphone s 5,5palcovým displejom sa výborne hodí do vašich rúk. Jeho ladné krivky ulahodia každému oku. Prvotriednym predným a zadným fotoaparátom vyhotoví výborné zábery, vďaka vysokorýchlostnej sieti 4G/LTE vám dáta nahrá neuveriteľne rýchlo. S duálnou anténou zaistí neustály kontakt so svetom, nech ste kdekoľvek. Všetky tieto a mnoho ďalších funkcií budete môcť na jedno nabitie využívať veľmi dlhý čas – a to nie len vďaka veľkokapacitnej batérii . Smartphone je vybavený aj technológiou úspory batérie, ktorá predpovie, kedy je potrebné utlmiť jas displeja alebo podávať ten správny výkon pri nižšej spotrebe. Navyše, aj keď vám zostane už len 10percent energie batérie, telefón vám vždy vydrží ešte nasledujúcich 24 hodín.

Čistá elegancia

5,5palcový displej, posadený o čosi vyššie než zvyšok tela, smartphonu dodáva ušľachtilejší vzhľad a lepší zorný uhol. Kovová konštrukcia s ladnými krivkami predstavuje eleganciu, vyváženosť, pevnosť a výborne sadne do ruky.

Veľkosť displeja

• , zakúpené v MobilPC.sk

• 1

telefon ok

• , zakúpené v Prva.sk

• Kvalitny a dostacujuci display. Bateria naozaj ok. Vpohode dva cele dni surfovania telefonovania, hier. Kovova konstrukcia vizera super. Opercny system a graf. Rozhranie emui su vazne super. Vsetko slape ako hodiny. Do pc sa da pripojit lahko ako usb bez instalacie programu. Zapojite a kopirujute subory krizom krazom. Fotoaparat milo prekvapil aj vecer. Neni to sice ziadna zrkadlovka ale super. Sluchadla a zadny obal potesil.
    • Dve veci co mi trhaju zily. Zadny reproduktor na chrbte telefonu. S tym clovek nic nenarobi. A klavesnica od huwei je katastrofa. Seka a pouziva sa velmi zle. ALE da sa prepnut na predinstalovanu od google. A to uz je mlsanie. Cize len ten reproduktor. Dlho som pozeral telefony a tento je lacny a super.

Je tuper tekefon s velkym displejom. Krasna kovova konstrukcia. Vykon ma ako najlepsiebtelefony.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Odporúčam tento telefón každému pretože ma dobru cenu, dobrý výkon. Proste super.

Super

Jemnosť displeja (PPI)
267 PPI
Bezdrôtové nabíjanie Qi

Prvotriedny predný aj zadný fotoaparát

Tento inteligentný telefón je vybavený dvoma vyspelými fotoaparátmi, ktoré zachytia každý detail vašich zážitkov. Vďaka 88° širokouhlému objektívu, svetelnému snímaču a filtrom z modrého skla sa budete rozplývať nad svojimi fotografiami.
Prvotriedny predný aj zadný fotoaparát

Dynamické fotografovanie

Zachyťte svoj život v tej najdokonalejšej podobe. S optimalizovaným softwarom kamery, funkciou rýchleho snímania, panoramatickým záberom predným objektívom a retušovaním tváre bude fotografovanie veľkou poéziou.
Dynamické fotografovanie

Vysokorýchlostné LTE

Sťahujte dáta sedemkrát rýchlejšie, streamujte hudbu bez prerušenia a nahrajte obsah v priebehu okamihu. To všetko vďaka neuveriteľne rýchlemu pripojeniu na sieť LTE.
Vysokorýchlostné LTE

Vždy v dosahu

Nech už ste kdekoľvek, vždy budete mať signál na telefonovanie či surfovanie po internete. Prijímač dvoch antén, umiestnených na hornom a dolnom konci zariadenia, ovláda software, ktorý sa stará o prepínanie signálu a plynulé pripojenie.
Vždy v dosahu

V tej najlepšej kondícii

Aj do takéhoto štíhleho telefónu sa podarilo vtesnať veľkú batériu, ktorá sa len tak nevybije. Pri prehrávaní stream videí, hraní náročných hier a nahrávaní videí v HD smartphone vydrží až jeden a pol dňa, resp. neuveriteľných 600 hodín v pohotovostnom režime.
V tej najlepšej kondícii

Mimoriadne úsporný

Míňa sa vám batéria? Nemajte obavy! Vďaka technológii úspory samotný displej predpovie, kedy je nutné stlmiť jas a šetriť energiu, čím 64-bitový procesor vyvinie vyšší výkon pri nižšej spotrebe. Navyše, na to, aby telefón fungoval ďalších 24 hodín, postačí len 10 percent energie batérie.
Mimoriadne úsporný

Model G7 je z väčšej časti kovový. Táto hodnotná ulita sa prejavila na hmotnosti zariadenia, ktorá činí 165 gramov. Plošné rozmery sú tiež nadpriemerné a 153,5 × 77,3 × 7,6 milimetrov. Model 7 je však tabletofón a to nie hocaký.

Displej 5,5 palcový panel je naozaj ohromný a veľmi pekne kontrastuje so zvyškom telefónu. Nad displejom samozrejme sídli klasická zostava všetkých potrebných senzorov, predná kamera, slúchadlá pre hovory a notifikačná LED. Jemnosť panela 267 bodov na palec je adekvátna. Panel je navyše výborne kontrastný a dynamický a patrí medzi tie najlepšie vyzerajúce displej na trhu. Farby sú fantasticky saturované.

Batéria a výdrž

O výdrž sa stará batéria s kapacitou 3000 mAh čo bohato vystačí na bežné denné používanie.

Hardware

Snapdragon 410 od Qualcommu, ktorý sa v novom Huawei Ascend G7 usídlil, je evolúcia staršieho čipsetu s označením 400. Hlavnou zbraňou nového čipsetu je ale podpora 64-bitovej architektúry. Operačná pamäť má presne 2 GB RAM. To je pre Android v súčasnosť ideálna hodnota, ktorá zaisťuje rýchle prepínanie medzi aplikáciami a obmedzuje tak dlhé znovu načítania náročných hier a aplikácií. Interné úložisko disponuje slušnou kapacitou 16 GB.

Fotoaparát

Zadný disponuje rozlíšením 13 megapixelov so svetelnosťou f / 2.0 a predný fotoaparát ponúka rozlíšenie 5 megapixelov.

Videokamera

Video dokáže Ascend G7 natáča až v rozlíšení FullHD, čo je v tajte kategórii už štandard. Rýchlosť snímaním je 30 snímok za sekundu.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• 1

telefon ok

Tento telefon som nasla uplne nahodne a mam ho uz skoro rok a zatial s nim neboli vyraznejsie problemy.. akurat co by som asi vytkla je to ze ma fotak horsi nez napr. Na samsungu ale to je asi jasne.. a mozno slabsie predne sklo, lebo byvaly samsung mi viackrat spadol a nic sa nestalo ale tento spadol raz z 10cm vysky na zelezo a rozbil sa mu predne sklo.. inak som spokojna aj s pamäťou, cenou, bateriou, dizajnom atd :)

• kovové telo
    • jednoduché ovládanie
    • jas

S kúpou zariadenia som spokojná, nemenila by som za nič iné. Huawei G7 mi nedáva ani dôvod, aby som ho vymenila keďže som s ním veľmi spokojná. Robí krásne fotky a chod telefónu je veľmi svižný. Odporúčam každému :)

• , zakúpené v Prva.sk

• , zakúpené v OKAY.sk

Super

• vyborna vydrz na bateriu
    • HD display uplne postacuje, je skvelo citelny a nezerie tolko bateriu
    • skvelo chyta GPS signal, pouzivam casto Sygic, Endomondo Locus...vzdy do par sec presna poloha
    • LTE
    • 2GB RAM a 16GB ROM a este k tomu rozsiritelne SD kartou
    • zadny kryt v baleni
    • velmi slusny fotak, aj ked napr. HDR nefunguje uplna ako ma + slusne video - najma v tejto cenovej kategoriu
    • EMUI sa mi paci a sedi mi
    • Hlinikove telo, je ozaj pekny a vyzera hodnotne
    • jedine co mi vadilo bola velkost 5,5'', chcel som tak max 5, ale zvykol som si.
    • trochu vyssia vaha (pochopitelna pri tej kapacite beterie a hlinikovom tele)

Toto je moj 4 Android phone a zatial som s nim po 3 mesiacoch max spokojny. Nedoveroval som moc znacke Huawei (pred tym som mal 2x HTC a potom nestastny Alcatel), no ak vyzdrzi bez chyb, nemam vyhrad. V tej cenovej hladine maju velki vyrobcovia polovicnu RAM aj ROM a plastove telo. Pri tvrdom pouzivani, ako cely den trakovanie na Endomondo, pozeranie mapy, data, volanie vydrzi aj 2 dni, pri beznom pouzivani aj 5dni (rekord 7). Hry som skusal minimalne, neviem ako je to z vykonom tam.Vsetky cinnosti bez sekania a svizne.

• vsetko
    • nic,je genialny

Mam ho 2 mesiace a lepsi som zatial nemal.Urcite odporucam kazdemu...

• Uplne uzasny mobil
    • mozno tam sú nejaké drobné mínusy ale...

supeer

• VŠETKO!!!
    • NIČ!!!

SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER telefon!!!

• všetko

Užastny mobil pre kazdeho :D .