Recenzie Huawei Mate 20 Pro 6GB/128GB Dual SIM

Najprínosnejšie kritické recenzie

(61 z 75 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Na tento telefón som sa veľmi tešil a kupoval som si ho preto lebo som si myslel, že je momentálne najlepší na trhu. Kúpil som ho pred 10 dňami a rád by som podal napísal recenziu na základe mojich skúseností. Ale najskôr rada - nekupujte si ho! Naozaj nestjoí za tie peniaze a ak od neho očakávate ... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Huawei Mate 20 Pro 6GB/128GB Dual SIM

Overený zákazník Mobilmarket.sk

vduris

Pridané: 15. januára 2019

Zakúpený v Mobilmarket.sk

Výrobok špičkových vlastností v danom segmente tovarov

Overený zákazník vasmobil

Ľubomír

Pridané: 29. decembra 2018

Zakúpený v vasmobil

• Top produkt
  • Špičkové parametre
  • Dielenske spracovanie, kvalitna konštrukcia
  • Vzhľad
  • Funkcie, chod a odladenost systemu, najnovší android, fotoaparat, kvalita fotografii, noćný režim
  • Display BOE
  • Viacero inovácií
  • Výdrž batérie na jedno nabytie, rýchlosť nabíjania, bezdrôtove nabíjanie
  • Množstvo zbytočných predinštalovanych aplikácii
  • Chýbajúci audiojack
  • Display LG
  • Šmykľavý povrch
  • Absencia ochranného krytu v základnom balení
  • Bez predinštalovanej ochrannej fólie/skla od výroby

Špičkový mobil - vlajková loď zrovnateľná s top produktami iných výrobcov

Overený zákazník PCšpital

Pridané: 26. decembra 2018

Zakúpený v PCšpital

• displej je v poriadku
  • nádherné fotky a videi
  • solidna výdrž
  • ťažko kúpiť sklo ktoré dobre pasuje

telefón je rýchly ma krásny displej bez chyb
fotky a videa sú velmi pekne

Overený zákazník Mobilmarket.sk

Roden

Pridané: 22. decembra 2018

Zakúpený v Mobilmarket.sk

• Zatiaľ ho mám krátko na nejaké väčšie hodnotenie.

Zatiaľ som veľmi spokojný, problém som mal s hľadaním slotu pre SIM kartu, pretože v niektorých videách bol úplne na inom mieste. A možno to bol iba môj problém. V balení telefónu som nenašiel ihličku pre otvorenie slotu a nezdá sa mi, že som ju vytratil ja.

www.youtube.com

Pridané: 21. decembra 2018

Recenze a test Huawei Mate 20 Pro | Testado.cz - YouTube

Huawei Mate 20 Pro patří mezi nejlepší smartphony letošního roku. Precizní obrazovka, špičkový foťák a vestavěná čtečka otisků prstů dodává telefonu na dokonalosti!

Pridané: 10. novembra 2018

Obsah balenia - Huawei Mate 20 Pro | pcspital.sk - YouTube

Huawei Mate 20 Pro

mobilizujeme.cz

Pridané: 4. novembra 2018

Recenze Huawei Mate 20 Pro: na vrcholu potravního řetězce - Mobilizujeme.cz

Teď už o tom není pochyb: Huawei figuruje na špici žebříčků prodejů právem. Jeho nová vlajková loď velmi plasticky vykresluje progres a až neuvěřitelné možnosti, které čínský průmysl v průběhu let získal. Cenou už se Mate 20 Pro nepodbízí. Nemá totiž proč. Dnešní recenze ukáže, v čem strčí stávající vlajkové lodi do kapsy.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

www.svetandroida.cz

Pridané: 28. októbra 2018

Huawei Mate 20 Pro recenze: Nejlépe vybavený telefon na trhu

Kvalita fotoaparátu se posunula o kus dále, nově navíc s užitečnějšími objektivy. Má jako jeden z prvních telefonů čtečku otisků v displeji, kterou navíc doplňuje perfektní 3D skenování obličeje. S obrovským náskokem má nejrychlejší nabíjení na trhu...

Celá recenzia na www.svetandroida.cz

www.huramobil.cz

Pridané: 22. októbra 2018

Recenze Huawei Mate 20 Pro - Huramobil.cz

A je to tady. Huawei konečně vypustil do světa svůj Mate 20 Pro a světa div se. Je to zase jeden z nejlepších telefonů roku a člověk musí smeknout, co všechno se do něj povedlo nacpat. Delší úvod si už ale odpustím, protože všechno podstatné se dozvíte v této recenzi a všem musí být už nyní jasné, že Mate 20 Pro je skutečně skvělé zařízení.

Celá recenzia na www.huramobil.cz
Petr Hudec

Petr Hudec

Pridané: 20. októbra 2018

HUAWEI Mate 20 Pro - [recenze] - YouTube

Konečně HUAWEI představil Mate 20 Pro a je to zase jeden z nejlepších telefonů roku! Pojďte se mrknout, co všechno tahle novinka dokáže.

Overený zákazník WebMobily.sk

šárka

Pridané: 15. decembra 2018

Zakúpený v WebMobily.sk

• rýchly
  • výkonný
  • príjemný na dotyk
  • výdrž
  • na skle ostávajú otlačky prstov

www.techbyte.sk

Pridané: 29. októbra 2018

RECENZIA Huawei Mate 20 Pro: Rýchly, nádherný a plný inovácií, ktoré si zamiluješ | TECHBYTE

Huawei Mate 20 Pro je odzrkadlením geniálneho inžinierstva expertov, ktorí sa neboja experimentovať. Ak v roku 2018 hľadáš vlajkovú loď, Mate 20 Pro musí byť na tvojom zozname zariadení, ktoré zvažuješ.

Celá recenzia na www.techbyte.sk