Huawei Mate 9 Single SIM

• , zakúpené v Turbado.sk

• ...

• vsetko podla zahranicnych nezavislych recenzii
    • cena, ale staci najst dobry obchod

Tovar mam len kratko ale som velmi spokojny. Pred ankupom si treba precitat recenzie produktu ale nie ohlasy niektorych nedocenenych alebo nahnevanych ludi, ktorym nic nie je dobre. Treba si pozriet technicke parametre, presondovat diskusie a najlepsie zahranicne recenzie neovplyvnene predajcami.
    Tovar je presne podla mojich ocakavani, vedel som co kupujem (co hladam). Pravdaze ma niektore nedostatky ale tie casto pramenia z fyzikalnych moznosti a zakonitosti (napr. sum na fotkach, maly husty snimac sumi viac ako full frame, to je fyzika, nie uplna hifi kvalita reproduktorov pre pocuvanie hudby, ja som to ale nekupoval na ozvucovanie). Ostatne parametre su OK, plne splnaju tie v recenziach. Som velmi spokojny a plne mozem mobil odporucat zaujemcom, najme ak najdu dobru cenu. Stoji to za to. Dokonca oproti mojmu predoslemu LG V10 ma lepsi hlasovy prenos, aj lepsie foti. Nelutujem, ze som kupoval.

Konštrukcia
Nadstavba systému
EMUI
Modelový rok
2016

Telefón disponuje rýchlejším snímačom odtlačkov prstov, ktorý sa postará o vaše súkromie, prvotriednymi fotoaparátmi a vysokokapacitnou batériou, s ktorou na jedno nabitie vydrží pracovať až dva dni. Okrem toho podporuje dve SIM karty a niekoľko sietí po celom svete. S týmto modelom skrátka nič nie je nemožné.

Vychutnajte si skutočnú rýchlosť. S osemjadrovým procesorom a inteligentným algoritmom „samoukom“ tento smartphone naozaj nič nezastaví.

Model Mate 9 vydrží bez problémov pracovať až dva dni. Obsahuje totiž inteligentnú technológiu šetrenia energie a bezkonkurenčnú batériu s kapacitou 4000 mAh. Keby sa energia predsa len minula, stačí využiť rýchle nabíjanie a za 20 minút získate celý deň činnosti.

S druhou generáciou duálneho fotoaparátu Leica vyhotovíte tie najostrejšie zábery plné detailov. Nezastavia vás ani nedostatočné svetelné podmienky – fotoaparát sa vždy postará o stopercentný výsledok. Fanúšikov selfies poteší predný 8Mpx fotoaparát, ktorý vás zachytí v tom najlepšom svetle.

Užívateľské rozhranie EMUI vám sprostredkuje zážitok, na aký len tak nezabudnete. Prináša sofistikované funkcie, očarujúci design a intuitívne ovládanie, do ktorého sa zamilujete. Mate 9 je smartphone, ktorý vám bude rozumieť.

Vďaka rozsiahlej podpore sietí budete v obraze kdekoľvek na svete. Chcete telefonovať, alebo surfovať po internete? Vždy môžete počítať s prvotriednou kvalitou. Priestor na dve SIM karty ešte viac rozširuje možnosti využitia tohto smartphonu.

Telefón disponuje špičkovým snímačom odtlačkov prstov, ktorý je v porovnaní s predchodcom Mate 8 až o 20% rýchlejší. Dokáže rozoznať 3D odtlačky a možno ho využiť aj ako sejf pre vaše osobné súbory. Jediným dotykom sa dostanete do chráneného priestoru, do ktorého môžete schovať dôležité kontakty, osobné fotografie aj vybrané aplikácie. Tento smartphone bude vaše súkromie strážiť ako oko v hlave.

Rovnako, ako jeho predchodcovia, aj Huawei Mate 9 Dual SIM ponúka dokonalé krivky a obdivuhodný design. Obdivujte kompaktné rozmery, Full HD displej s 2,5D sklom a vyberte si spomedzi niekoľkých farebných prevedení inšpirovaných prírodou. Mate 9 je skrátka dokonalý.

• odporúčam
  • , zakúpené v Turbado.sk

• ...

• vsetko podla zahranicnych nezavislych recenzii
    • cena, ale staci najst dobry obchod

• Čínska spoločnosť Huawei pokračuje v produkcii zaujímavých smartfónov. Na trhu sú už desiatky zaujímavých modelov, ktoré...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Excelentne spracovaná konštrukcia
    • Osemjadrový procesor a 4 GB RAM
    • Vysoká výdrž na 4000 mAh batériu
    • valitný 5,9“ Full HD IPS displej
    • Odladená nadstavba Emotion UI
    • Výborný fotoaparát, konektivita
    • Neponúka zvýšenú odolnosť voči vode
    • Vyššia cena zariadenia

Azda jediné, čo nám tu chýba je zvýšená odolnosť voči vode, čo ponúka veľa konkurenčných modelov a čínsky výrobca ju zatiaľ neimplementoval do žiadneho smartfónu. Páči sa nám výborné konštrukčné spracovanie, kvalitný veľký displej, dva kvalitné fotoaparáty, výkonný hardvér, plynulé prostredie systému, bohatá konektivita a veľká batéria s dvojdňovou výdržou. O úspechu v tomto prípade rozhoduje aj cena, ktorá sa pohybuje okolo 600 eur, čo je rozhodne viac, ako by sme od čínskeho výrobcu očakávali. Ak modelu odpustíme väčšie rozmery, považujeme ho za ideálny telefón do rúk náročných používateľov a tiež pre ľudí zameraných na multimédiá a hry.

Vďaka výkonnému hardvéru, dizajnu a konštrukčnému spracovaniu udeľuje redakcia DigitalPortal.sk produktu Huawei Mate 9 ocenenie TOP produkt