Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtre

V porovnaní cien u produktu Huawei P8 Premium Dual SIM už nie je zaradený žiadny obchod. Odporúčame Vám tieto podobné produkty:

Huawei P8 Premium Dual SIM - Špecifikácia

Zaradenie

Smartphone, Android telefon

Výrobca

Výrobca

Huawei

opraviť

Konštrukcia

Konštrukcia

dotykové

opraviť

Operačný systém

Android

opraviť

Verzia operačného systému

Android 5.0 (Lollipop)

opraviť

Hmotnosť

Hmotnosť

144 g

opraviť

Spoločnosť Huawei predstavila svoju najväčšiu zbraň, vlajkovú loď model s označením P8. HUAWEI P8 Premium Vás zaujme svojim exkluzívnym povrchovým spracovaním v zlatej farbe. Poteší podporou LTE, Dual-SIM, kvalitným displejom, skvelým fotoaparátom s dvojitým bleskom, nadupaným procesorom s ôsmimi jadrami, kompaktnou a ľahkou konštrukciou a nechýba ani najnovšia verzia operačného systému - Android 5.0.2 Lollipop s užívateľskou nadstavbou Emotion 3.1 UI. P8 Premium sa stane klenotom vo Vašej dlani. Jeho design je inšpirovaný prvkami ručnej koženej knižnej väzby. Čisté línie telefónu sú estetické, elegantné a premyslené do posledného detailu. Telefón Huawei P8 Premium má design, ktorý sa opiera o pokročilú technológiu nano lisovania. Tá umožnila vytvoriť bezšvový design, s ktorým je telefón...

celá špecifikácia

Recenzie Huawei P8 Premium Dual SIM

Huramobil.cz

odborník

Huramobil.cz

Pridané: 27. decembra 2016

Top 5 telefonů do 10 000 Kč - YouTube

Víte jakých 5 telefonů do 10 000 Kč se vyplatí v prosinci koupit? Mrkněte se na tohle video a Petr vám to prozradí.. Mezi jeden z těchto telefonů patří také Huawei P8 Premium.


» Všetky recenzie produktu (2)

Vývoj ceny Huawei P8 Premium Dual SIM

Môžete kúpiť v 3 českých obchodoch: Huawei P8 Premium Dual SIM od 7 379,00 Kč (291,20 €)