Huawei P9 Dual SIM 3GB/32GB

Ďalší v poradí? Ani nápad! Huawei P9 je hotovým pokladom medzi smartphonmi. Konštrukcia telefónu je výnimočne premyslená a vyladená do najmenšieho detailu. V celokovovom, príjemne zaoblenom tele sa ukrýva veľký duch, ktorý sa bude chcieť dostať von. Možno vás očarí úchvatným displejom, možno výnimočným výkonom. Čo vás však nepochybne ohúri, je revolučný fotoaparát, ktorý vďaka dvom šošovkám ponúka nekonečné možnosti. Ak chcete vyhotovovať tie najkvalitnejšie zábery, Huawei P9 je pre vás tou najlepšou voľbou. Budete môcť využiť aj obľúbenú funkciu Dual SIM na obsluhu dvoch telefónnych čísel v jednom zariadení.

Designový poklad

Prémiový Huawei P9 dokonale podčiarkne váš vycibrený vkus. Klobúk dole pred priemyslovými dizajnérmi, ktorí sa postarali o výnimočný vzhľad tohoto telefónu. Jeho hrany sú príjemne zaoblené a brúsené diamantom. Celokovové telo sa skladá z leteckého hliníka a toho najkvalitnejšieho 2,5D skla.

Konštrukcia

• Slabsia vydrz baterie
    • Chýba FM radio, ale vedel som ze tam nieje
    • Trosku sa zahrieva aj pri fotení
    • Hybridny slot SIM2/SD

Dobry a pekny telefon. Dlhe roky som pouzival vyssie rady modelov od Sony a okrem slabsieho signalu na wifi som sa nemal naco stazovat. Ziadne seknutie ani jedine zamrznutie tak som zvedavy ako bude sluzit Huawei P9. Poznam tuto znacku dlho a mam s ich tabletmi a mobilmi v rodine dobre skusenosti. Telefon zatial pracuje perfektne, ma dost silny reproduktor na zvonenia, hovory su ciste, obraz krasny, signal vyborny, fotak robi pekne zabery a GPS sa rychlo chyti aj za jazdy. Prostredie systemu sa neseka a da sa dobre prisposobit a herny vykon tiez potesi. Nabija sa okolo hodiny. Co ma malinko mrzi je nepritomnost NFC a FM radia, ale tie pri vybere telefonu neboli dolezite.

• , zakúpené v Bestcena.sk

Obchod predava vystavne/pouzite kusy.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Kvalitné spracovanie
    • Dostatočný výkon
    • Dual Sim
    • Výborný fotoaparát
    • Výdrž batérie
    • Hybridný slot na SIM-kartu - neprekáža mi to, stačí mi interná 32 Gb pamäť

Predtým som mal Huawei P9 lite. S tým som bol maximálne spokojný. Pri kúpe nového mobilu som dlho nad inou značkou neuvažoval. Rozhodol som sa pre minuloročný model P9, hlavne vďaka prívetivejšej cenovke (v porovnaní s P10). Batéria mi pri mojom používaní vydrží 2 - 3 dni (WIFI/dáta, prehliadanie internetu, fotenie, telefonovanie a SMS). Produkt prekvapil výborným spracovaním a aj kompaktnejšími rozmermi oproti P9 lite. Výkon je dostačujúci a fotografie nadpriemerné. Poteší 32 Gb interná pamäť a 3 Gb RAM. Mobil disponuje už USB-C konektorom. V balení však bola aj redukcia na Micro-USB. Produkt určite odporúčam aj náročnejším používateľom. Nie je to samozrejme vlajková loď od Samsungu alebo Applu, no napriek tomu sa jedná o veľmi svižný, dobre spracovaný a kvalitný telefón. Pomer cena/výkon je skvelý. Napriek tomu že sa jedná o minuloročný model, telefón ma stále čo ponúknuť. Určite odporúčam !

Konštrukcia
144 g
Možnosť pamäťovej karty
Odolné

Široké spektrum farieb

Dokonale realistické farby na úchvatnom 5,2“ Full HD displeji vás budú fascinovať. Zážitok z nich bude natoľko očarujúci, až sa vám bude zdať, že displej farbami priam preteká.
Široké spektrum farieb

Fotoaparát bez kompromisov

Pýchou Huawei P9 je prelomový duálny fotoaparát, s ktorým vyhotovíte profesionálne zábery aj pri slabších svetelných podmienkach. Farby budú realistické a žiarivé – čierna bude čiernou, rovnako, ako biela bielou – a to vďaka dvom snímačom, ktoré medzi sebou dokážu farby inteligentne kombinovať. Technológia Hybrid Focus umožní vyhotovenie záberov s neuveriteľnou rýchlosťou, bez toho, aby stratili na hĺbke či kontraste. Okrem toho budete mať k dispozícii množstvo profesionálnych efektov a režimov ponúkajúcich nekonečné možnosti.
Fotoaparát bez kompromisov

Zakaždým dokonalá selfie

Predný fotoaparát s 8MP rozlíšením sa postará o výborné selfies aj po tme. Fotografovať sa tak môžete vo dne v noci.
Zakaždým dokonalá selfie

Aby vám nič neuniklo

Nebojte sa, ako si vystačíte s energiou. Vďaka batérii s kapacitou 3000 mAh váš smartphone vydrží bez nabíjania naozaj dlho.
Aby vám nič neuniklo

Bez obáv v dosahu

Trojitá virtuálna anténa sa postará, aby ste boli v dosahu aj vtedy, keď signál nebude celkom ideálny.
Bez obáv v dosahu

Snímač odtlačkov prstov

Prostredníctvom zdokonaleného snímača odtlačkov prstov budete svoj telefón odomykať naozaj jednoducho, pohodlne a pritom bezpečne.
Snímač odtlačkov prstov

Huawei P9 vsádza na prémiové materiály. Celá jeho konštrukcia je kovová so zahnutými okrajmi s cieľom zaistiť čo najlepšie držanie telefónu v ruke. Použitým materiálom je letecký hliník s hranami brúsenými diamantom. Na prednej strane dominuje predovšetkým 5,2-palcový displej s Full HD rozlíšením, ktorý je takmer bez okrajov.

Na zadnej strane nájdeme hneď dvojicu šošoviek hlavného fotoaparátu. Výrobca tu vsadil na foto technológiu dodanú od firmy Leica. Smartphone je tak vybavený dvoma hlavnými 12-megapixelovými fotoaparátmi: RGB fotoaparát je určený na zachytenie farieb, zatiaľ čo druhý, monochromatický, má podávať pomocnú ruku pri získavaní detailov obrazu. Duálny fotoaparát P9 tak dokáže zachytiť viac svetla aj detailov a má vynikať aj za nízkeho osvetlenia.

Fotoaparát Huawei P9 zároveň ponúka tri režimy Leica: štandardné (standard), živé farby (vivid colours) a mäkké farby (smooth colours). Ďalej je k dispozícii napríklad monochromatický režim. P9 podporuje ostrenie fotoaparátu založené na troch metódach - laserovej, kontrastnej a výpočtu hĺbky - pričom vždy automaticky vyberie tú z nich, ktorá v daných podmienkach dosiahne najlepšie výsledky.

Ďalšou fotografickou funkciou je široká clona, ktorá má umožniť používateľom experimentovať s hĺbkou ostrosti a vytváraním rozostreného pozadia.

Na zadnej strane mimochodom ešte nachádza snímač odtlačkov prstov. V útrobách nového smartfónu zase nájdeme čipset Kirin 955 z vlastnej dielne (osem procesorových jadier). Ide o modifikovanú verziu čipsetu Kirin 950. Čipu sekundujú 3 GB operačnej pamäte RAM a 32 GB vnútorného flash priestoru pre dáta.

Telefón využíva nový operačný systém Android 6.0. Batéria má tentoraz kapacitu 3000 mAh, pričom k nabíjaniu slúži USB Type-C konektor. Nechýba ani podpora rýchlych mobilných dát LTE či možnosť využitia dvoch SIM kariet. Telefón sa nabíja prostredníctvom USB Type-C konektora, ktorý nájdeme na spodnej strane.

Dokumenty

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Skvely displej
    • Vyborna baterka
    • Vynikajuci fotak v predu aj v zadu
  • Další díl našeho seriálu TOP5 telefonů je tady a s ním Petr, který vám prozradí, které telefony se staly našimi favority a proč. Tentokrát se podíváme na zoubek telefonům do 10 000 Kč. Jste také zvědaví? Tak se pojďte podívat!

Zobraziť video recenziu

• Chýba FM radio, ale vedel som ze tam nieje
    • Trosku sa zahrieva aj pri fotení
    • Hybridny slot SIM2/SD

• , zakúpené v Bestcena.sk

Obchod predava vystavne/pouzite kusy.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Kamera
    • Prehrievanie
    • Thermal throttling
    • Ram neni ziadny zazrak

Telefon ma velky problem s prehrievanim. Povodne skore v antutu je 96000 ale velmi rychlo tento vykon klesne ak hrate hru alebo robite s kamerou alebo podobne narocnejsie veci. A ten pokles vykonu je velmi citelny.

• , zakúpené v Mobiluj

Super telefon

• vyborny jas
    • dizajn
    • material
    • ovladanie jednou rukou
    • predny fotak krasne foti
    • rychly
    • aktualizaciu androidu 7 a EMI 5
    • FM radio chýba, trosku sklamanie kedze radio pocuvam velmi casto

Neskutočný
    Oproti P8 iny level. Dizajneri urobili kus roboty, Som rada, ze som nesla po P10 lebo je to to iste v podstate ma len zmeneny dizajn trocha lepsi procesor, fotak, odtlacok vpredu. Moj 3 telefon huawei tento P9 dul sim modry a tento si budem velmi dlho sanovat :-)

• Super Foťák
    • Odomknutie odtlačkom prsta
    • USB-C
    • Priemerný reproduktor

Super mobil doporučujem.

• Vzhľad, operačný systém, fotky, motívy, dual sim.
    • Batéria

Vymenil som tento telefon za jablko. Zo zaciatku som mal obavy, pretože prechod z iOs na android mi pripadal narocny. Ale po hodine som si tento telefon zamiloval. Vrele odporucam!