Huawei P9 Lite 2017 Dual SIM

Sny o budúcnosti vypustite nadobro z hlavy. Populárny bestseller Huawei P9 Lite je tu s inovovanou verziou pre rok 2017! Nový model je zase o úroveň vyššie a prináša vyšší výkon, väčšiu pamäť, novší software i vylepšené funkcie fotoaparátu. Hneď ako jeho štíhle telo raz uchopíte, nebudete ho chcieť pustiť. Spolužitie s týmto smartphonom pre vás bude naozaj silným zážitkom. Huawei P9 Lite 2017 = moderný smartphone bez kompromisov.

Nový a ešte lepší

Dizajn smartphonu je vyladený do najmenších detailov. Za zmienku stojí predovšetkým tenké ergonomické telo so zaoblenými okrajmi, kovovým rámom a veľkým 5,2palcovým Full HD displejom, ktorý zaujíma celých 70 % povrchu prednej strany telefónu. Dostupný je v troch farebných prevedeniach – čierna, biela a zlatá.

Konštrukcia

• , zakúpené v MobilPC.sk

• má veľmi pekný obraz
    • dual sim
    • buď dual sim, alebo pamätová karta

Páči sa mi telefón, zatial všetko v pohode. Chcela som telefón ktorý má dual sim, a je huawei a je priemerne lacný.

• , zakúpené v www.fajnmobil.sk

Super mobil

• , zakúpené v vasmobil

• Dobra hodnota za dobrú cenu

Pre nenáročných - bez problémov.

Konštrukcia
Kalendár
FM rádio
Kalkulačka

Fotografie s perfektnou ostrosťou

Milujete fotografovanie? Potom zbystrite. Huawei P9 Lite 2017 dokáže s presnosťou zachytiť všetko, čosi len dokážete predstaviť. Zadný 12MP fotoaparát má mnoho funkcií, ktorých výsledkom budú vysoko kvalitné snímky i za zhoršených svetelných podmienok. Snímač dokáže obraz zaostriť za chabých 0,3 s a vďaka technológii PDAF zachytí každú snímku s perfektnou ostrosťou. Predný 8MP fotoaparát s širokouhlým objektívom vám dopraje perfektné selfie snímky, na ktorých budete vždy skvelo vyzerať.
Fotografie s perfektnou ostrosťou

Pozná, že ste to vy

Zariadenie využíva špičkovú čítačku odtlačkov prstov, ktorá vás rozpozná behom 0,3 s. Vaše súkromie a dáta tak zostanú vždy tam, kde majú...v bezpečí.
Pozná, že ste to vy

Priestorové počúvanie

Nechajte vyniknúť každý tón plynúci z telefónu. Audio systém tohto modelu bol vyladený k dokonalosti a prináša jedinečnú kvalitu zvuku, ktorá bude pohladením pre vaše uši. Technológia SWS umožní rozšíriť stereo zvuk do priestoru a spolu s hlbokými basami zaistí nezabudnuteľný hudobný zážitok.
Priestorové počúvanie

Šetrí energiu

Systém SmartPower v kombinácii s vysokokapacitnou batériou dokonale bráni zbytočnému plytvaniu energie. Významne tak predlžuje pohotovostnú dobu telefónu a vy si nemusíte robiť starosti s jeho častým nabíjaním.
Šetrí energiu

Výkon, ktorý ohromí

Budúcnosť je vo vašich rukách. Huawei P9 Lite 2017 je poháňaný osemjadrovým procesorom Kiri 655, ktorý prináša vynikajúci výkon pri nízkej spotrebe. Smartphone tiež prináša väčšiu operačnú pamäť, ktorá zaručí ešte plynulejšie ovládanie a živšie reakcie. Dôležitou novinkou je podpora operačného systému Android Nougat, ktorý ďalej rozvíja možnosti a funkcie inteligentných telefónov. Užívateľské prostredie je inšpirované egejskou kultúrou a dopraje vám intuitívne ovládanie.
Výkon, ktorý ohromí

Pamäť Užívateľská pamäť 16 GB
Možnosť pamäťovej karty Áno
Operačná pamäť 3 GB
Operačný systém Operačný systém Android
Displej Veľkosť displeja 5,2 "
Rozlíšenie displeja 1920×1080 px
Typ displeja Quad HD
Jemnosť displeja 423 dpi
Dotykový displej Áno
Farby disp. vnút./von. 16 mil.
Fotoaparát Fotoaparát Áno

• rýchlosť (3)
  • hybridný slot (3)

• Pri jednoduchých úlohách neseka
    • Ide vymazať zbytočnosti
    • Chválim predinštalovanú aplikáciu Translator a Chrome, Gmail a Facebook.
    • Dajú sa ním zabíjať klince (možno aj náhrada tehly)
    • Odstraší zlodejov
    • Je to android
    • Otlačok prsta fungoval lepšie na iPhone 5S ako na tomtom
    • Despota ako Danko
    • Ženské ním neohúrim

Idem na Ukrajinu na trip, tento telefón sestra už nepoužíva a ja sa tam moc s mojím iPhonom ukazovať nechcem, tak som si ho zobral. No čo chlapec má výhody tak, neseká pri jednoduchých úlohách, ako napríklad prechod z jednej obrazovky na druhú. No akonáhle idem odinštalovať zbytočnú aplikáciu, ktorých mimochodom ten telefón má mrte veľa, tak už má problém. Neviem či to štrajkuje Čínska vláda, alebo to len telefón nezvĺada, no mal som čo robiť, aby som to všetko vymazal, tie ostatne som nasukal do jedného priečinka (aj s týmto krokom mal problém). Keď zapnem ten telefón, resp. prebudím ho tak chvíľku trvá kým sa skonsoliduje so životom, alebo potom ide ako som už vyššie spomínal. Prekáža mi to rozhranie Androidu a aj tá filozofia, nedokáže to spracovať tie iste požiadavky ktoré mám napríklad na aplikáciách na iPhone v tomto telefóne. Jednoducho si to urobi po svojom a čo je horšie túto filozofiu presunie aj na Apple. Inak, mal som ho 2 hodiny položený na stole v centre mesta a nikto mi ho ani nezobral, takže predpokladám že na Ukrajine mi ho neukradnú.

• Pamäť nie je 16GB, ale ani nie 8GB
    • Pamäť záhadne mizne

Kebyže nie je tak málo tej pamäte tak je mobil perfektný, čo vskutku je, okrem tej pamäte sa mu nedá nič vyčítať. No bohužiaľ tak malá pamäť stačí akurát na pár aplikácií a hneď sa začnú objavovať upozornenia ohľadom nízkej pamäte. Kvôli nej by som mobil zaradil medzi priemerný a za podobnú cenu sa dajú zohnať nadpriemerné.

• Skvelý fotoaparát
    • Veľmi dobrý výkon
    • Veľká výdrž batérie
    • Dual SIM / SIM a Pamäťová karta
    • Kvalitné príslušenstvo
    • Až na pár vecí veľká spokojnosť s telefónom :)
    • Po istom čase sa v niektorých modeloch začala extrémne vybíjať batéria.
    • Servisné stredisko v Košiciach telefón posiela do Bratislavy bez náhradného telefónu.

Tento telefón som si vyberal pre skvelý pomer ceny a výkonu. Skúseností s produktom sú viac menej dobré, len po čase mi začala odchádzať batéria. Napriek tomu sa telefón skvele používa, rýchlo reaguje a nemrzne (ak nie je plná pamäť). Tento by som odporúčal tým, ktorí hľadajú relatívne veľa muziky za menej peňazí. :)

• , zakúpené v MobilPC.sk

Mobil mám cca 1 rok. Skrátka je super

• Rozlíšenie
    • Predná aj zadná kamera
    • Výkon
    • Dostupnosť nového androidu (8.0.0.)
    • Životnosť batérie
    • Pokial dostanete na mobil fóliu okamžite ju odlepte a kúpte si neakú inú, pri nepozornosti na to doplatíte

Smartfón Huawei P9 Lite 2017 má svoju plusy ale aj mínusy, ale aj napriek tomu plusy a výbody prevŕšujú mínusy. Výhod je samozrejme viac než som ja uviedol ale samozrejme aj mínusov. Ja som sa rozhodol dať sem len to najdôležitejšie čo by kupujúcich mohlo zaújimať. Moje hodnotie: keď do úvahy zoberieme pomer ceny ku výkonu telefónu tak 10/10 pretože za takúto cenu naozaj len tak lahko takýto dobrý smartfón nezoženiete. :)

• , zakúpené v vasmobil

• Dobra hodnota za dobrú cenu

Pre nenáročných - bez problémov.

• , zakúpené v www.ajtech.sk

• prijatelný pomer ceny a kvality produktu

• Zatial slape ako ma a ako som cakal
    • pomer cena - vykon
    • Zatial nic