Recenzie Huawei P9 Lite Dual SIM

Produkt získal ocenenie

• Award

(92 z 123 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Neľutujem, som spokojný, za 230e, je to bezkonkurenčne najlepšia voľba, akú som po podrobnom dôkladnom skúmaní, porovnaní, vzhliadnutí videí a recenzií uskutočnil. Každému sa páči niečo iné, no tu parametre a výkon ozaj nepustia.

Overené recenzie Huawei P9 Lite Dual SIM

JeezyJ

pokročilý

JeezyJ

Pridané: 15. júla 2017

Huawei P9 Lite

Rozbalení a základní popis telefonu Huawei P9 Lite.

Overený zákazník tpd.sk - elektro

sento

Pridané: 3. júla 2017

Zakúpený v tpd.sk - elektro

• dobry vykonny tlf;
  • Bateria (mne) vydrzi niekolko dni (nechodim na net casto: max 5 min denne, nehram hry);
  • 2x sim
  • telefony su cim dalej vacsie, popravde mne vyhovuje nieco do uhlopriecky max. 4.5''
  • ak mate 2sim tak ste bez SD-karty;

Ak Vam nevadi velkost, nevidim problem;
Na telefonovanie, aj bezne aplikacie, navigaciu ... dobry telefon. Avsak bolo by lepsie mat a porovnat viacero typov. Zasadne vypinam (aj v PC aj v tlf. rozne aplikacie), nech mi zariadenie bezi svizne;
Ak chcete mat aj slusnu vydrz baterky, nepouzivajte stale wifi, datove prenosy, BT, GPS a podobne srandicky, ktore su Vam len na to, aby fasabook vedel, kadial chodite, co robite a aby Vam to zralo baterku.

Overený zákazník OKAY.sk

Pridané: 26. júna 2017

(Upravené 26. júna 2017)

Zakúpený v OKAY.sk

• rýchle pripojenie na internet

Overený zákazník NovéMobily.sk

Pridané: 13. júna 2017

Zakúpený v NovéMobily.sk

• vyzerá krásne, cena primeraná, pekné kovové telo, veľký display, pekné foto
  • mobil som kupovala ako dual sim avšak pri použití 2 sim už neviem vložiť pamäťovu kartu čo je pri mobilnom telefone dual sim takejto vysokej rady pre mňa veľký nedostatok
  • pre mňa malé písmená, mám probl. na hornej lište zidentifikovať čokoľvek

Zatiaľ pracuje ako má a som spokojná až vyššie uvedené výhrady, s ktorými sa dá žiť a zvyknúť na ne

Overený zákazník Mobilné telefóny

mika

Pridané: 13. júna 2017

Zakúpený v Mobilné telefóny

• telefón je výborný,
  • som spokojná veľmi
  • nie je to nevýhoda, no vyrušujú ma časté aktualizácie mobilu

telefón je úplne super

Zakúpený v NetMobil.sk

• fotoaparat
  • vydrz baterie
  • rychlost

tento produkt som si vybrala na zaklade odporucani a dobre som urobila - plne s nimi suhlasim. zatial najlepsi mobil, aky som kedy mala. velmi kvalitne fotografie, aj pri zapnutych datach dlha vydrz baterie, vsetko funguje bez problemov na prvykrat. rozhodnutie nelutujem a v ramci mojho cenoveho rozpoctu to bola perfektna kupa.

Overený zákazník Dobremobily.sk

Pridané: 23. apríla 2017

Zakúpený v Dobremobily.sk

• Dobrá cena
  • Zišla by sa väčšia pamäť a škoda, že kvôli prídavnej sd karte musí sa obetovať jedna SIM.

Som spokojný.

Overený zákazník vasmobil

Pridané: 20. apríla 2017

(Upravené 20. apríla 2017)

Zakúpený v vasmobil

• cena - výkon
  • po týždni používania - nič

dobrá cena za výkonný telefón

Overený zákazník Mobilné telefóny

Pridané: 17. apríla 2017

Zakúpený v Mobilné telefóny

• 5,2 disp.
  • Neviem ci som.dostal nejaky v piatok vyrabani kus ale vykonom zaostava za p8lite pomali ako koala mrzne kim pochopi co ma urobit vecnost .sklamany

Sklamal ocakavania

Ján

Pridané: 10. apríla 2017

• Pekný výkonný telefón
  • Super fotoaparát
  • Rýchlo reaguje
  • Dobré rozlíšenie displaya
  • Dosť veľký
  • Nepadne dobre do ruky (široký)
  • Veľmi sa šmýka
  • Aj pri maličkom páde praská display, pretože je tvrdený.
  • Telefón neprežije ani jeden pád z vrecka na zem.
  • Oprava displaya je 2/3 z ceny celého mobilu.

Dobrý telefón v pomere ,,prajs und ľajstung" :)

www.youtube.com

Pridané: 12. marca 2017

Huawei P9 Lite (recenzia)

Fony.sk

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 1. marca 2017

PRODUKT ROKU 2016

Víťaz súťaže ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk

• Výdrž batérie
  • ...
  • Chýba rozsvietenie displeju poklepanim
  • Pomalé zabíjanie

Má menšie nedostatky, ale za tú cenu asi nemá konkurenciu...

Nikita

Pridané: 8. februára 2017

Zakúpený v MobilPC

• Telefón vydrží pri priemernom používaný nabitý aj tri dni samozrejme že bez nadmerného používania internetu, kvalitné fotky, dokonalí zvuk, ľahko ovládateľné menu a aj celkovo celí telefon, prechádzala som s omnoho staršieho androidu a behom pár minút som si zvykla, skvelo sa ukazuje ochrana odtlačkom prsta.
  • Druhá sim karta sa veľmi ťažko zavádza

Telefón je podľa mňa nenáročný pokiaľ ste už mali zložitejší android, ak nie tiež sa dá skvelo naučiť ovládať behom pár hodín

Overený zákazník Bestcena.sk

Pridané: 2. februára 2017

(Upravené 2. februára 2017)

Zakúpený v Bestcena.sk

• Najlepsi pomer cena a kvalita. Foti pekne. Pekny dizajn. Pre bezneho uzivaltela vyborny. Dlha vydrz baterie.

Pridané: 30. januára 2017

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Na odporucanie som si kupila Huawei P9 Lite ruzovy ako moj prvy Android a nelutujem.
  • Je krasny, lahky, celkom spĺňa moje ocakavania

Pridané: 29. januára 2017

Zakúpený v Gigastore

• Všetko super za tu cenu perfektny mobil
  • Chýbajúce dualband 5GHz AC wifi, ale nevadí stačí za tu cenu aj klasické :-)
  • Pri Micro Sd karte voľný len jeden slot na SIM

THeBaNDiT

Pridané: 24. januára 2017

• ostrý fullhd displej
  • tenká ale pevná konštrukcia
  • vyrobený s citom pre detail
  • výkonná konfigurácia
  • svetelné objektívy pre veľmi pekné fotky i za slabšieho osvetlenia
  • blesk, ktorý na fotkách neruší
  • notifikačná dióda
  • rýchla čítačka odtlačkov
  • dvojSIMkový mobil
  • notifikačná dióda je slabučká
  • telefón sa ľahko vyšmykne
  • chýbajúce OTG

Tento smartfón ponúka za relatívne málo peňazí veľa muziky. Pevná kovová konštrukcia a precízne detaily pôsobia, akoby bol telefón o triedu vyššie. Fullhd displej a fotoaparáty so svetelnou optikou zaručia, že fotografie vyzerajú výborne. Blesk na prisvetlenie scény na fotke nijako neruší... Prostredie OS je svižné. Čítačka odtlačkov funguje bleskovo.

Treba si však dávať pozor, aby sa vám telefón z rúk nevyšmykol. Notifikačná dióda je maličká ako špendlíková hlavička a na dennom svetle slabšie viditeľná, najmä keď to porovnám s predošlým telefónom (Samsung Galaxy S4), kde som si v noci mohol notifikačnou diódou priam svietiť a cez deň som nemal problém zazrieť notifikáciu i na 4 metre od mobilu... ale i tak stále lepšia slabá notifikačná dióda než žiadna. :)

Treba rátať aj s chýbajúcim OTG, teda USB kľúč či čítačku veľkých SD kariet si k mobilu nepripojíte...

Napriek týmto mínusom je manželka s mobilom spokojná a ak by mu nechýbalo OTG, bral by som ho aj ja.

Overený zákazník MP3.sk

Jaroslav

Pridané: 24. januára 2017

Zakúpený v MP3.sk

• dobré ovládanie
  • musíte si vybrať či použijete 2 x nanoSIM , alebo iba 1x nanoSIM + pamäťovú kartu

dobrý telefón , dobré ovládanie

Overený zákazník OKAY.sk

Anna H.

Pridané: 23. januára 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• výdrž baterky,
  • trošku veľký

Kúpila som telefón ako darček manželovi, je spokojný.

Ľubo

Pridané: 9. januára 2017

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Výborný mobil, som spokojný. Kupoval som ho hlavne kvôli foťáku. Výborná cena v Black friday.

Pridané: 9. januára 2017

• krásny displej
  • dobrá výdrž batérie
  • parádny pomer cena výkon

Pridané: 6. januára 2017

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Pre nenarocnych pouzivatelov idealny, za malo penazi ponuka vela muziky. V danej cenovej kategorii ponuka dostacujuci displej, pomerne kvalitny fotoaparat a dostatocnu vydrz. Nie je vsak urceny pre ludi s vyssimi ocakavaniami, ktori chcu hrat najnovsie hry, mat nainstalovane vacsie mnozstvo aplikacii a pouzivat telefon na 110%. To vsak nemozno ocakavat od telefonu v tejto cene.
  • Stale je to Android aj so vsetkymi svojimi nedostatkami.
  • 2GB RAM mu niekedy nepostacuje ani na beh 3 aplikacii sucasne, multitasking je tak velmi obmedzeny, pretoze po prepnuti par aplikacii sa starsie otvorene aplikacie zvyknut ukoncit a treba zacat odznovu (rozpisana sprava, rozpozerane video, citanie clanku atd...)
  • Novy Android 6 je super, konecne aplikovali lepsiu spravu opravneni pre aplikacie. Avsak aj tu sa najde kopec nedostatkov. Opravnenia si pytaju aj systemove aplikacie a niekedy az zbytocne vela. Ako priklad sluzi systemova aplikacia HiVoice. Neviem co to je, nechcem to pouzivat, nechyba mi to. Zakazal som aplikacii pristup ku vsetkemu, avsak aplikacia je systemova a neustale bezi na pozadi. Vysledok? Casto mi vyskakuje chybove hlasenie prave kvoli chybajucim opravneniam.

Peter Gurník

Pridané: 4. januára 2017

Zakúpený v NAY Elektrodom

• má všetko, čo potrebujem, dostatočnú pamäť, kvalitný foťák...

kvalitný telefón za rozumnú cenu

Pridané: 3. januára 2017

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Slusny. Ma dost plusov.
  • Menu na ploche.chyba wifi ac. Druha sim alebo sd. Daco sa vzdy najde

Dobra volba. Pravdaze kazdy si vyberie podla poziadaviek

Pridané: 27. decembra 2016

• krasna odozva
  • velka kapacita baterie
  • pevne telo
  • pre mna velky displej

Svizny telefon, intuitivne ovladnie, urcite dobra volba, som zvedavy ako dlho pofunguje... som nenarocny uzivatel

techbox.dennikn.sk

Pridané: 27. decembra 2016

Huawei P9 Lite je trefa do čierneho | TECHBOX.sk

Huawei P9 Lite tento rok prichádza s očakávaním, že minuloročný úspech predchodcu sa bude opakovať. S cenou 300 € to ale bude mať ťažké. Za ten rok totiž konkurencia zlacnela a zlepšila sa. Stále ho však môžeme považovať za zlatú strednú cestu.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk
Overený zákazník ABCvelkoobchod.sk

Lacimaci

Pridané: 26. decembra 2016

Zakúpený v ABCvelkoobchod.sk

• Rychlost,kvalita,odporucam
  • Ziadne

Huawei nesklamal zatiaľ,môžem len odporučiť.100% Spokojnosť.

Overený zákazník NovéMobily.sk

Jozefína

Pridané: 9. decembra 2016

Zakúpený v NovéMobily.sk

• Kvalita za rozumnú cenu. Som spokojná.
  • Zatiaľ som nič nezistila

Synovi ho poradil kamarát. Na používanie je dobrý, nemám s tým žiadne problémy. Odporúčam ho aj iným.

Černák

Pridané: 29. novembra 2016

• cena- výkon

cena-výkon. Za tú cenu- spokojnosť na 100%

digitalportal.sk

Pridané: 25. novembra 2016

Recenzia: Huawei P9 Lite - DigitalPortal.sk

Čínska spoločnosť Huawei pokračuje v produkcii zaujímavých smartfónov. Tentoraz ide o sériu P9 a nami dlhodobo testovaný model P9 Lite, čo je „odľahčená“ verzia pôvodného modelu P9. Čo prináša?

Celá recenzia na digitalportal.sk

Robo

Pridané: 23. novembra 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• V hodnotení Heureky je na prvom mieste.
  • Fotky sú krásne. Nie som profik
  • Baterka celý deň pri furtinternete.
  • Dobrý jasný, jemný, obraz. LTE. Dve sim alebo SD.
  • Treba figeľ aby vošli 2x SIM aj SD
  • Myslím, že nič

Prechd z Samsung Gaxy S4 mini na Huawei P9 lite mi domotal na týždeň zvyky.

rudo

Pridané: 22. novembra 2016

Zakúpený v MobilPC

• rychla odozva,vynikajuci fotoaparat,krasny display
  • trosku nelogicke ovladanie v menu

pre mna je najdolezitejsi fakt,aby bol spolahlivy,co preveri cas,zatial mozem pochvalit fotoaparat s aj manualnymi nastaveniami a vybornu citatelnost displaya.Vlastnim ho len tyzden,na dlhsie hodnotenie bude priestor neskor

Pridané: 19. novembra 2016

• všetko

odporúčam

Pridané: 16. novembra 2016

Zakúpený v MobilPC

• kvalitný display, pekný dizajn, výdrž batérie, snímač odltačkov prstov, cena
  • dlhé nabíjanie

kvalita a výkon za rozumnú cenu

Lukas Zachar

pokročilý

Lukas Zachar

Pridané: 14. novembra 2016

Je toto najlepší lacný telefón na Slovensku? - YouTube

Huawei P9 lite skutočne predstavuje jednu z najlepších volieb mid-range smartfónov, ktoré sú na Slovensku dostupné oficiálnou cestou. Ponúka vyvážený výkon, výdrž batérie, viac než schopný fotoaparát a cenu, ktorá tohtoročné sviatočné obdobie určite mnohých presvedčí o jeho kúpe.

Overený zákazník INGRAM

Pridané: 28. októbra 2016

Zakúpený v INGRAM

• Všetko okrem videa
  • Sekanie videa

Bol som na tento telefón pred kúpou "nadržaný", no sklamal hneď v prvých pár hodinách, keď prestala fungovať wifi. Dátové pripojenie bolo OK, no wifi jednoducho prestala fungovať, čo bol aj dôvod prečo som odstúpil od kúpnej zmluvy a telefón vrátil. Predpokladám, že išlo o vadný kus, ale tým som stratil dôveru v Huawei celkovo.

Ďalšia vec, ktorá bola pre mňa sklamaním bolo trhanie / sekanie obrazu pri natáčaní i následnom prehrávaní VIDEA. Nakoľko je video pre mňa veľmi dôležité, nemohol som to akceptovať. To sekanie pravdepodobne nie je chybou len tohto kusu, lebo na nete som potom našiel viac videí spravených týmto telefónom a všade to bolo rovnaké. P9 už nesekala, ale P9 lite áno. Inak je to pekný, rýchly telefón.

Na čo si ešte treba dať pozor, ale to platí vo všeobecnosti na všetky telefóny, je jeho veľkosť. Je ozaj veľký a na ovládanie jednou rukou, ako som bol zvyknutý a čo mi aj vyhovuje, zabudnite.

Overený zákazník Extreme Digital zRt

• Zatiaľ nič

O. K.

Guliwer

Pridané: 21. októbra 2016

(Upravené 21. októbra 2016)

• Rozumna.cena
  • Rychle reakcie
  • Prehladne menu

Ok fonik

techbox.dennikn.sk

Pridané: 20. októbra 2016

Recenzia Huawei P9 - budete ho milovať | TECHBOX.sk

Huawei P9 je jasnou evolúciou predchodcov. Škoda vyššej ceny a chýbajúcej optickej stabilizácie, oceníte však precízne spracované telo a fotoaparát, s ktorým objavíte krásu čiernobielej fotografie. Recenzia bola uverejnená v magazíne TECHBOX 5/2016, kde Huawei P9 získal ocenenie TIP ČÍSLA.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk
Overený zákazník ABCvelkoobchod.sk

Pridané: 18. októbra 2016

Zakúpený v ABCvelkoobchod.sk

Super....

Pridané: 15. októbra 2016

ok

Pridané: 29. septembra 2016

(Upravené 29. septembra 2016)

• Krásny displej
  • 8jadro
  • Návyková, veľmi presná, citlivá čítačka odtlačku prstov, je to posun vpred v ochrane aj v ovládaní.
  • Fotoaparát kvalitný so širokou paletou možností úprav fotiek. Aj predný.
  • Batéria zatiaľ prekvapivo vydrží aj dva až tri dni, a to mám dáta stále ON. Ak ho nechám príklad v batohu, 8 hodín, zožerie tak 2%,...Samozrejme ak hráte hry typu "Injustice god amoung us" alebo trebárs iné online závody, a podobne, tak ju samozrejme po dvoch troch hodinách dáte na nulu, no to ani jeden mobil nezvládne lepšie. V porovnaní s veľkokapacitnou batériou 5200mAh, na Samsung S4, ktorú som využíval predtým, je výdrž tejto batérie nadpriemerná, akurát, že je zabudovaná, nevymeniteľná.
  • Porovnávam ho teda so svojím predchádzajúcim typom mobilu..., a tento veru S4, dáva dole riadne...
  • Porovnanie cena výkon: super
  • Vzhľad a materiály: kvalitné
  • Neseká
  • Android 6 sa správa plynule
  • Celkom dobrý mikrofón
  • Reprodukcia zvuku je hlasná, čistá
  • Volania, zvuky a nastavenia sú vyladené k spokojnosti
  • Možno tá neúcta k slovenským zákazníkom, že 3gb ram sme si "nezaslúžili" ako krajina dopredajového sektoru, ale i tak sa systém správa tak, že zatiaľ nepociťujem spomalenie na úkor ramky, je tam dobrý správca aplikácií od výrobcu.
  • Zabudovaná batéria možno bude časom problém, uvidíme...

Ak by som bol nejakým propagátorom značky Huawei, tak by mi mali asi platiť za takúto recenziu :), ale nie, mám telefón tejto značky 1krát..., asi 8 dní a som milo prekvapený a zatiaľ spokojný.

Pridané: 24. septembra 2016

Odporucam

Pridané: 19. augusta 2016

Som veľmi spokojna

Overený zákazník Mobilmarket.sk

Pridané: 9. augusta 2016

(Upravené 9. augusta 2016)

Zakúpený v Mobilmarket.sk

• Cena, výkon
  • Nič

Zatiaľ všetko funguje jak má.. veľmi som spokojný, mobil je rýchly a za super cenu

Zobrazujem 1 - 50 zo 69 recenzií [ 1 ] 2