Recenzie Huawei P9 Lite Dual SIM

(102 z 141 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Neľutujem, som spokojný, za 230e, je to bezkonkurenčne najlepšia voľba, akú som po podrobnom dôkladnom skúmaní, porovnaní, vzhliadnutí videí a recenzií uskutočnil. Každému sa páči niečo iné, no tu parametre a výkon ozaj nepustia.
Ak by som bol nejakým propagátorom značky Huawei, tak by mi mali... Zobraziť celú recenziu

Negatívne recenzie Huawei P9 Lite Dual SIM

Overený zákazník MP3.sk

Registrovaný používateľ

Pridané: 29. júla 2017

(Upravené 29. júla 2017)

Zakúpený v MP3.sk

• rýchlosť otvárania aplikácií
  • elegantný dizajn
  • výdrž batérie, na začiatku vydržal dva dni aj, teraz za 3-4 hodiny nie neprestajného používania -30 - 40% batérie
  • aplikácie začínajú sekať, napríklad Snapchat

Plynulosť alebo neplynulosť....sám neviem...otvára aplikácie v pohode, tipujem, že tento mobil vydrží tak rok, kým nevyprší záruka a potom bude treba nový.
K tomu či by som odporúčil alebo nie..ťažko povedať...musíte vyskúšať sami, no pre dlhšiu "používateľnosť" neodporúčam. :)

Pridané: 6. augusta 2017

Je ok za prijateľnú cenu

Overený zákazník Mobilné telefóny

Pridané: 17. apríla 2017

Zakúpený v Mobilné telefóny

• 5,2 disp.
  • Neviem ci som.dostal nejaky v piatok vyrabani kus ale vykonom zaostava za p8lite pomali ako koala mrzne kim pochopi co ma urobit vecnost .sklamany

Sklamal ocakavania

Overený zákazník INGRAM

Pridané: 28. októbra 2016

Zakúpený v INGRAM

• Všetko okrem videa
  • Sekanie videa

Bol som na tento telefón pred kúpou "nadržaný", no sklamal hneď v prvých pár hodinách, keď prestala fungovať wifi. Dátové pripojenie bolo OK, no wifi jednoducho prestala fungovať, čo bol aj dôvod prečo som odstúpil od kúpnej zmluvy a telefón vrátil. Predpokladám, že išlo o vadný kus, ale tým som stratil dôveru v Huawei celkovo.

Ďalšia vec, ktorá bola pre mňa sklamaním bolo trhanie / sekanie obrazu pri natáčaní i následnom prehrávaní VIDEA. Nakoľko je video pre mňa veľmi dôležité, nemohol som to akceptovať. To sekanie pravdepodobne nie je chybou len tohto kusu, lebo na nete som potom našiel viac videí spravených týmto telefónom a všade to bolo rovnaké. P9 už nesekala, ale P9 lite áno. Inak je to pekný, rýchly telefón.

Na čo si ešte treba dať pozor, ale to platí vo všeobecnosti na všetky telefóny, je jeho veľkosť. Je ozaj veľký a na ovládanie jednou rukou, ako som bol zvyknutý a čo mi aj vyhovuje, zabudnite.

Overený zákazník MobilPC

dada spisakova

Pridané: 11. augusta 2016

Zakúpený v MobilPC

• možnosť využitia dvoch mobilných operátorov
  • nemožnosť využitia pamiatkovej karty, bez úprav a výsledok neistý, alenn eskúšala som

zatiaľ hodnotím na 50%,no mám ho krátko, ale dizajn a funkcie na jednej karte ok
záleží od náročnosti používateľa, ale ak náročnosť na dve karty a pamäťovú kartu tak nie