Huawei Y330

FM rádio

• šikovný pre deti

vybrala som pre dcéru

• , zakúpené v DATART.sk

Som spokojná,bol to darček pre dcéru za vysvedčenie-mala samé jednotky.Darček ju potešil.

• super

EDGE
Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

Mobilný telefón HUAWEI Ascend Y330 v bielom prevedení je kombináciou moderných technológií s veľmi príjemnou cenou. Disponuje displejom s uhlopriečkou 4 palce, na ktorom môžete pohodlne prezerať fotky, hrať hry alebo sa pozerať na videá. Srdcom telefónu je dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,3 GHz a 512MP operačnou pamäťou. Výhodou je aj možnosť robiť nielen fotografie s rozlíšením 3Mpx, ale natáčať videosekvencie v HD kvalite. Vďaka prístupu k obchodu Google Play budete Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• ľahko ovládateľný
    • nemá prednú kameru
    • slabý reprák
    • slabá vydrž batérie

Pekný ľahký prenosný telefón ale má pár chýb.

• Výborní fotoaparát a taktiež výborní reproduktor
    • Malá pamäť

Proste skvelý mobil

• rýchly
    • skoro nemrzne
    • prehľadný
    • odolný predný displej (spadol mi už aspoň 100-krát z dosť veľkej výšky a je v pohode)
    • tlacidlo na odomknutie a zamknutie mobilu nie je na pravej strane, čiže sa mi už nestáva to,že by som si nešikovnosťou zamkol mobil)
    • výdrž batérie
    • chýba mi silnejší zadný reproduktor
    • nemá prednú webkameru
    • má slabý fotoaparát (mohol by mať aspoň 5MG pixelov)

Je to dobrý darček pre deti :)

• šikovný pre deti

vybrala som pre dcéru

• , zakúpené v DATART.sk

• super

darček
    su spokojne

• zatial vsetko v poriudku
    • nic

mam ho este len pol roka nic som zatial nezistil
    som z nim spokojny

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• mne vyhovuje, som s ním spokojná

spokojnosť

• , zakúpené v MobilPC.sk

Za bezkonkurenčnú cenu má všetko čo potrebujem a používam.

• cena / výkon
    • výdrž batérie
    • rýchly GPS fix
    • optimalizovaný (rýchle reakcie - nemrzne)
    • nekvalitný kryt displeja
    • chýba dióda blesku
    • chýba predný fotoaparát
    • huawei rozhranie

Telefón som získal zadarmo k účtu v banke. Som skôr zvyknutý na vyššiu triedu, ale aj tento telefón má čo povedať.

Jeho jednoznačnou výhodou je nízka cena prípadne možnosť získania zdarma. Pri porovnaní ceny a výkonu, ktorý telefón poskytuje je výsledok celkom dobrý. Zlé skúsenosti som mal pri iných lacných telefónoch s GPS ktorému trvá nábeh za studena aj niekoľko minút. Pri tomto telefóne to však tak nie je a pri okne má GPS fix do niekoľkých sekúnd až minúty. Výrobca prispôsobil rozhranie tak aby umožňovalo čo možno najoptimálnejší beh a zmenil celé rozhranie Andoridu. Toto základné rozhranie sa však mne osobne veľmi nepáči možno aj preto, že som si zvykol na iný štandard. Samotné rozhranie je však rýchle bez akýchkoľvek zaseknutí.

V mojom prípade nie je ani problém s batériou. Používam ho ako sekundárny telefón s volaním maximálne 5 minút za mesiac, beží na ňom synchronizácia s google kontom a mailom cez WiFi. Batéria pri takomto používaní ma bez problémov vydrží aj viac ako týždeň.

Na nevýhody telefónu je potrebné pozerať sa s rezervnou nakoľko sa fakt jedná o telefón z najnižšej kategórie. Najväčším problémom je kryt displeja, ktorý je len plastový a preto hrozí rýchlejšie poškriabanie prípadne prepichnutie. Ďalšie nevýhody sú skôr technické a je to na rozhodnutí výrobcu, že ich nezapracoval, avšak vo výsledku by pravdepodobne zdvihli výslednú cenu.

Súhrn je, že pri kúpe tohoto telefónu je potrebné počítať s tým, že sa jedná o najnižšiu kategóriu telefónov a preto nie je vhodné od neho veľa očakávať. Avšak všetko dôležité obsahuje a je určite vhodný ako prvý androidový telefón.