Lenovo A319

• dual sim-výhodná cena
    • horšie ovládanie

za málo peňazí veľa muziky-

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Kritériom pre výber tohoto telefónu boli pre mňa rozmery a výbava. Cena príjemne prekvapila do momentu, kým som nezistil, že prístroj nemá modul GPS, hoci v popise a dokonca aj na obale tovaru je deklarovaný. Zisťoval som si výbavu u viacerých predajcov, ale zjavne všetci odpisujú z jedného zdroja a nik si nedá námahu ten zdroj skontrolovať.
    • Nemá GPS, tým pádom je pre mňa nezaujímavý.

Nemôžem hodnotiť, tovar som vrátil

Slúchadlový konektor
3,5 mm Jack
Maximálne rozlíšenie videa
720p (HD)

Lenovo A319 je veľmi kompaktný a prenosný smartphone s dôrazom na kvalitu osvedčeného výrobcu Lenovo. Smartphone s populárnym systémom Android vyniká 2jádrovým procesorom a dotykovým 4 "displejom. Dodáva bohatý zvukový zážitok s Dolby Digital Plus pri počúvaní hudby, hranie hier a sledovanie klipov. Máte radi rýchlosť? Lenovo svoje smartphony osadil výkonnými procesormi a dostatočnou pamäťou RAM, aby uspokojil potreby dnešných mobilných užívateľov. Na dizajne si dal výrobca taktiež záležať a výsledkom je dizajnovo zaujímavý smartphone v niekoľkých farbách.

Máte dve SIM karty a pre každú jeden telefón? Nebaví Vás nosiť dva telefóny súčasne? S týmto mobilným telefónom od Lenova už nemusíte. Je totiž vybavený dvoma slotmi pre dve SIM karty. Môžete tak mať pohromade svoje súkromné i firemné telefónne číslo. Ušetrite svoje miesto vo vrecku, kabelke alebo taške. S týmto smartphonom môžete ľahko telefonovať a posielať SMS z vybranej SIM karty, ktorú si veľmi ľahko navolíte pre akciu.

Smartphone je vybavený systémom Androidom 4.4 Kitkat s radom predinštalovaných aplikácií. Systém prináša vynikajúcu podporu a optimalizáciu aplikácií. Vylepšenia dosiahli senzory pre úsporu energie. Systém KitKat je teraz oveľa múdrejší a prináša jednoduché funkcie, ktoré Vám pomôžu pri každodennej komunikácii. Intuitívne ovládanie a zvýšenie rýchlosti je samozrejmosťou.

Pohodlné pripojenie k nabíjačke alebo počítaču môžete získať pomocou štandardného microUSB portu. Slúchadlá si pripojíte pomocou 3.5mm jacku. Pre rozšírenie internej pamäti telefónu je k dispozícii micro SD slot. Smartphone je ďalej vybavený bezdrôtovou bluetooth technológiou pre pripojenie k bluetooth zariadeniam (napr. K headsetu) a bezdrôtovú Wi-Fi sietí pre pripojenie k internetu.

Parametre a špecifikácie:

• Hmotnosť [g]: 130

Displej

• Typ displeja: TFT TN
  • Veľkosť displeja [palce]: 4
  • Rozlíšenie displeja [pixel]: 800 x 480 (WVGA)

Dáta

• Dual Sim
    • Dobrá výdrž baterky
    • Najlepšie sluchátka na svete
    • Vcelku odolný proti nárazom
    • Strašne pomaly reaguje po čase
    • Pri sťahovaní aplikácii chybne hlási nedostatok miesta v telefone, pričom miesta je omnoho viac než si vyžaduje samotná aplikácia
    • Strašný foťák

Mobil som si vybrala hlavne kvôli cene, ale po roku si uvedomujem, že je lepšie investovať do poriadneho telefonu. Už to telefon nezvláda, je strašne pomalý a seká sa. Celkovo som s produktmi Lenovo z nižšej cenovej kategórie nie veľmi spokojná.

• Je to telefon aký som potrebovala
    • Má to foťak
    • Dá sa telefonovať ,ja nič iné od mobilu nepotrebujem

Ja som spokojná

• Malý a šikovný
    • Poškodený softvér, nechce načítať android 4.4 kitkat.

nízka cena

• dual sim-výhodná cena
    • horšie ovládanie

za málo peňazí veľa muziky-

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Nemá GPS, tým pádom je pre mňa nezaujímavý.

Nemôžem hodnotiť, tovar som vrátil

• dobrá cena, kvalita, jednoduchá manipulácia,som veľmi spkojná
    • chýba mi svetelná signalizácia neprijatého hovoru a sms správy

zatiaľ som veľmi spokojná, ľahké ovládanie,žiadne pre mňa zbytočné funkcie, odporúčam

• V tejto cenovej kategorii je to dobrý výrobok. Dual SIM.
    • Priemerný foťák, slabší manuál, pre nenáročných postačuje.

Pri bežnom používaní, nie na hry a surfovanie, na dotykový telefon celkom dobrá vudrž batérie.

• Neviem posúdiť, po zapnutí som sa rozhodol telefón vrátiť
    • V popise má GPS, ale v skutočnosti ho budete darmo hľadať. Aspoň takú mám ja skúsenosť. Neviem, či sa jedná o výnimku alebo je chybný popis u všetkých predávajúcich.

Moja recenzia je upozornením na chybný popis, tým nijako nechcem znehodnocovať tento výrobok

• Lacny mobil, a potreboval som novy nakolko sa my stary pokazil.
    • pomaly reaguje, zle ovladanie dotykom
    • slaba vydrz baterie, kazdy druhy den musim ho nabyjat

kupoval som ho na rychlo nakolko sa mi mobil pokazil a potreboval som novy.
    seka, niekedy musim aj 5x tuknut na displej aby sa rozhybal.
    Slaba vydrz baterie, nastavenie profilu sa automaticky prerobi ako to nastavite.
    neodporucam, mal som Sony tipo a ten isiel lepsie.
    som sklamany, bola to zla kupa.
    len videa idu dobre ostatne nacitava aj dvakrat

• DUAL SIM
    • 5M fotak