Recenzie Lenovo P90

(25 z 26 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Dovolil som si dať menšiu recenziu po 2 mesiacoch uživania telefonu.Som s ním velmi spokojny až na neaké muchy ale žiaden telefon nie je 100 % a to nie už za túto cenu ktorá je dosť primeraná.
Velke plus je za display ktorý je 5,5 FHD konečne normálny display a nie tie zbytočne QHD displaye č... Zobraziť celú recenziu

Odborné recenzie Lenovo P90

www.gamesite.sk

Pridané: 7. mája 2015

Lenovo P90 - Recenzia – Gamesite.sk

Počas testu sme zaznamenali vysokú úroveň prehrievania smartfónu, nevyladený OS, problémy s prijímaním bezdrôtových signálov a výrazne slabú výdrž batérie. Je dosť pravdepodobné, že aktualizácia firmvéru by odstránila aspoň polovicu týchto neduhov. Celkovo na nás smartfón pôsobil elegantne. Vďaka soft-touch povrchu a jeho hrúbke sa v ruke držal dobre. Pre toho, kto ocení veľký displej, potrebuje ho na prácu alebo relax, bude tento smartfón ideálnym riešením. Pre aktívnych ľudí, ktorí vyžadujú kompaktné rozmery, bude už väčší problém napchať ho do svojho vrecka či držať ho dlhšie pri hlave a telefonovať, a to kvôli jeho vyššej hmotnosti. Pri cene cez 300 EUR je možné očakávať nadupaný smartfón s veľkou kopou technológií. Áno, v podstate je to tak. Smartfón má 5GHz WLAN modul, Bluetooth 4.1, veľký, 5,5-FHD displej, a hlavne 4000mAh batériu. Jediná škoda však je, že nie všetko, čo je v popise, funguje bez problémov. A tak je vhodné pouvažovať o kúpe tohto smartfónu alebo rozmýšľať o úplne inom modeli, či dokonca inej značke.

Celá recenzia na www.gamesite.sk

www.mojandroid.sk

Pridané: 7. júna 2015

RECENZIA | Lenovo P90: Veľký displej aj batéria

Lenovo P90 je nepochybne veľmi zaujímavým kúskom, ktorý by mohol prilákať záujemcov o smartfón s veľkým displejom a dobrou výdržou batérie. Toto zariadenie však nevyniká len v týchto dvoch oblastiach. Poteší aj fotoaparát s rozlíšením 13 Mpix a optickou stabilizáciou, či dobré konštrukčné spracovanie.

Celá recenzia na www.mojandroid.sk

andremitera.eu

Pridané: 30. novembra 2015

Lenovo P90 - tabletofón s dobrou výdržou - recenzia

V dnešnej recenzii sa pozrieme na zúbok ďalšiemu tabletofónu. Tentokrát som otestoval už starší kúsok od Lenova. Presnejšie sa jedná o model Lenovo P90, ktorý mal premiéru v January tohto roku. Od vydania smartfónu už prešiel takmer rok. Preto sa pozrieme, či ma tento gigant s 5,5 palcovou obrazovkou a obrovskou 4000 mAh batériou stále čo ponúknuť.

Celá recenzia na andremitera.eu

www.pda.sk