Lenovo Phab Plus

Telefón sa už dávno nepoužíva len na telefonovanie. Preto by vám mal toho ponúknuť čo najviac. Už nebudete musieť robiť žiadne kompromisy. Počúvajte hudbu, sledujte videá a zdieľajte svoje dáta prostredníctvom zariadenia Lenovo Phab Plus, ktoré spája to najlepšie, čo tablet a smarptphone ponúka. Sériu funkcií, veľký displej, 4G pripojenie a ľahkú prenosnosť.

Zaoblený design

Telo telefónu je vyrobené z kvalitnej zmesi hliníka, krásnej na pohľad i na dotyk. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých farebných prevedení – oceľovo sivej, titánovo striebornej a medovo zlatej. Aj napriek svojej veľkosti je Phab Plus ľahký a jednoducho ovládateľný jednou rukou. Obsahuje totiž množstvo funkcií, ktoré možno používať jedným prstom. Ťuknite na displej a Phab Plus sa prebudí. Ak ním zatrasiete, zariadenie sa zamkne.

Konštrukcia

• veľký display
    • fotoaparát nie je až taký vynikaujúci ako je uvádzané

• dobra cena a ma vsetko co som ocakaval
    • nic

je perfektny mozem len odporucit.

• , zakúpené v Lenovoonline

• Phablet je perfektný, vôbec nie je veľký, ideálny pre hry, filmy a hlavne internet,som maximálne s daným produktom spokojný.
    • Na stránke chýba príslušenstvo ako obal a pre istotu aj ochranná fólia. Ináč samotny phablet nemá chybu.

Budúci mobil bude veľkosťou podobný.

Konštrukcia
Android 5.0 (Lollipop)
229 g
Možnosť pamäťovej karty

Obrovský displej

Lenovo Phab Plus je veľký a inteligentný zároveň. Obsahuje 6,8palcový Full HD displej s technológiou zobrazovania IPS, ktorý vám dopraje výnimočný zážitok. Prezeranie fotografií, sledovanie videí aj hranie hier tak dostane nový, väčší a detailnejší rozmer.
Obrovský displej

Prvotriedne fotoaparáty

Zadný 13Mpx fotoaparát vám umožní zachytiť všetky výnimočné chvíle vášho života v dokonalej kvalite. S predným 5Mpx širokouhlým fotoaparátom zasa vyhotovíte výborné selfies.
Prvotriedne fotoaparáty

Batéria, ktorá vydrží

Lenovo Phab Plus je veľké zariadenie, takže dokáže pojať vysokokapacitnú batériu. Vďaka riadenému napájania displeja s vami udrží krok počas celého pracovného dňa.
Batéria, ktorá vydrží

Priestorový zvuk

Vďaka technológii Dolby Atmos sa budete cítiť ako vo svojom osobnom kine. Po pripojení slúchadiel sa vo vašich ušiach rozľahne ten najdynamickejší a najpôsobivejší zvuk, aký si dokážete predstaviť.
Priestorový zvuk

Rýchle pripojenie

Naplno si vychutnajte webové stránky, hry aj aplikácie. Vďaka podpore vysokorýchlostného dátového pripojenia LTE už nebudete musieť na nič čakať.
Rýchle pripojenie

Jeden phablet = dve telefónne čísla

S týmto zariadením sa váš život stane efektívnejším. Vďaka podpore dvoch SIM kariet budete môcť využívať rôzne dátové tarify alebo len skrátka oddeľovať prácu od zábavy.
Jeden phablet = dve telefónne čísla

Operačný systém Android Lollipop

Na vylepšený operačný systém tohto zariadenia si veľmi rýchlo zvyknete. Vaša práca sa stane rýchlejšou a efektívnejšou, bez zbytočného zaťažovania batérie. Dokonalá je aj spolupráca s aplikáciami Google.
Operačný systém Android Lollipop

V súčasnosti využívame svoje telefóny aj inak než len na udržiavanie kontaktu s okolím. Nech už je to surfovanie po sociálnych sieťach, hranie hier alebo pozeranie filmov - keď sme v pohybe, používame svoje smartfóny skôr ako tablety.

S novým fabletom Lenovo PHAB Plus si užívate zábavu ako s tabletom a prenosnosť, akú ponúka smartfón, v štýlovom hliníkovom obale unibody. Nechajte sa vďaka žiarivej 6,8-palcovej obrazovke s rozlíšením Full HD a pôsobivému zvuku Dolby Atmos® pohltiť svojimi obľúbenými televíznymi programami, filmami a ďalšími zážitkami. Toto je najväčšia obrazovka a najsilnejších zvuk, aký sa vám zmestí do vrecka.

Výkonný a superrýchly 8-jadrový procesor Qualcomm phabletu Lenovo PHAB Plus poteší každého hráča. Pridajte k tomu pamäť RAM s kapacitou 2 GB a 32 GB ukladacieho priestoru a na ostatné smartfóny sa už nikdy nebudete pozerať tak, ako predtým. Budúcnosť vyzerá famózne ako PHAB Plus.

Najdôležitejšie funkcie produktu:
- Výkonnosť tabletu + prenosnosť smartfónu = to najlepšie z oboch
- Vďaka veľkému 6,8-palcovému displeju s rozlíšením Full HD si vychutnáte širokouhlú zábavu aj na cestách
-Zásuvky na dve karty SIM a pripojenie pomocou 4G poskytujú univerzálnosť a vysokú rýchlosť
- Uchovajte si svoje spomienky štýlovo pomocou zadného fotoaparátu s rozlíšením 13 megapixelov a predného fotoaparátu s rozlíšením 5 megapixelov
- Spoľahlivá batéria, ktorá vydrží celý deň
- Technológia Dolby Atmos® prináša do dlaní kvalitu zvuku ako v kinosále
- Štýlový hliníkový dizajn unibody mu prepožičiava prvotriedny vzhľad
- Optimalizovaný na používanie jednou rukou
- Používa najnovší operačný systém Android 5- Lollipop, ktorý môže otvárať mnoho aplikácií, veľa hudby a iné

• veľký display
    • fotoaparát nie je až taký vynikaujúci ako je uvádzané

• svižný systém
    • má 4G
    • 2GB RAM
    • slabšia baterka

Používam ho hlavne na surfovanie a pozeranie videa, na telefonovanie sa mi zdá veľký. Pri pomere cena -výkon je to rozhodne dobrá voľba. Ja osobne som s ním spokojný, možno batéria by mohla vydržať dlhšie. No to už je závislé na tom , ako dlho je niekto zavesený na nete.S wifi problém nie je a aj za dvoma betónovými stenami je signál parádny. Taktiež dobre funguje aj cez mobilné dátové služby.

• dobra cena a ma vsetko co som ocakaval
    • nic

je perfektny mozem len odporucit.

• Pekný "telefón"
    • Pekný obraz
    • Nevyberateľná batéria
    • Dobrý telefón, keby sa dalo z neho volať. Nemám totiž žiadny signál. Ešteže mám vyše 10 ročný telefón s polpalcovým displejom tam je signál plný.
    • Ja osobne si už nikdy nekúpim telefón s androidom.

Určite odporúčam tento telefón, zmestí sa aj do vrecka, ale v druhom vrecku musím nosiť aj ten druhý 10 ročný, aby som mohol aj volať.

• , zakúpené v Lenovoonline

Budúci mobil bude veľkosťou podobný.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Veľkosť
    • Parametre
    • Podmienky dodania
    • Objednaný čierny, prišiel šedý
    • Keď si objednám tovar v takejto hodnote, čakám, že bude nový ... tento už bol používaný

Vcelku ok

• , zakúpené v Lenovoonline

• Zatiaľ som nezistil ako nájsť stiahnuté súbory (dokumenty a pod.) čo mi trochu chyba.

Spĺňa všetko čo som od neho očakával. Všetko je len od zvyku. Prešiel zo samsung galaxy S4 a som nadmieru spokojný. Vrelo odporúčam. Väčšie rozmery nie sú problém ani pri nosení vo vrecku dá sa zvyknúť.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Fajn parametre dobre internet hry
    • Velkost telefonu

Fajn davam mu 95%