Lenovo S660

je ok

• Kvalitna konstrukcia
    • 2sim
    • VYDRZ !!!
    • Aplikacie instalovane Lenovom - ale idu vypnut, aj ked nikdy nie 100%... nastastie nemaju vplyv na vydrz baterie.

Tucny 2simkac.

• , zakúpené v SHARK.sk

• rýchle reakcie mobilu,super dlhá výdrž batérie
    • žiadne zápory

produkt som si vybral na základe odporučenia známeho,ktorý je s ním spokojný a spokojnosť môžem len potvrdiť.Štyri jadrá dávajú mobilu svižnosť a rýchle reakcie aj pri prehliadaní webu.3000 mah batéria je super vzhľadom na pohotovostný stav a absolútne nieje potrebné pri bežnom používaní myslieť na denné nabíjanie batérie.Nabíjanie raz za 4 dni pri štyroch telefonátoch denne a pár sms je absolútna realita.Aj batérii som kládol dôraz pri kúpe mobilu.Kvalita spracovania mobilu je príkladná a kovové prvky,ako boky a zadný kryt dávajú mobilu LENOVO S660 možnosť vyniknúť vzhľadovo a nestratia sa.

dotykové

Rozlíšenie v pixeloch 540×960

Typ displeja

IPS

Hardware

Frekvencia procesoru 1 300 MHz (1,3 GHz)

Počet jadier procesoru 4×

Operačná pamäť 1 024 MB (1 GB)

Titanová

Pamäť

Veľkosť úložiska 8 GB

Slot pre pamäťovú kartu

Micro SDHC

Maximálna veľkosť pamäťovej karty 32 GB

Funkcie

Funkcia

Wi-Fi, 3G, BlueTooth, GPS, Dual SIM, Predná kamera, Kalendár/Budík, Dotykový displej, Hudobný prehrávač

Senzory

• výdrž batérie (1)

je ok

• - výdrž
    • - nemrzne
    • - pekný displej (aj na slnku)
    • - kovová konštrukcia
    • - super cena
    • - ideálna veľkosť
    • - oznam. dióda (tri farby)
    • slabý predný foťák

Za tú cenu bezkonkurenčný fón.
    Netreba sa báť čínskych výrobcov mobilov. Za pár rokov udupú predražený iPhon a Samsung ...

• Kvalitna konstrukcia
    • 2sim
    • VYDRZ !!!

Tucny 2simkac.

• , zakúpené v SHARK.sk

• rýchle reakcie mobilu,super dlhá výdrž batérie
    • žiadne zápory

• , zakúpené v HEJ.sk

super telefon za tú cenu, len škoda že predjca mi tvrdil že je to SK distribúcia a nebola

• , zakúpené v TPD.sk

• Mobil je super
    • veľmi rýchlo reaguje
    • internet ide bez problémov
    • má silnú batériu, vydrží aj tri dni

Tento mobil som si vybrala hlavne kvôli batérii, RAM-ke, jadrovým procesorom. Mobil je rýchly, prehľadný, šikovný. Odporúčam.

• , zakúpené v Alza.sk

• vyberatelna bateria.
    • pri obycajnom pouzivani (sms, telefon) vydrzi bateria dlho.
    • ceske menu
    • chybajuci podrobny navod
    • pri pisani sms automaticky cesky slovnik, ktory neviem vypnut
    • neviem nastavit notifikacnu LED na pozadovanu farbu.
    • Pocas telefonovania, opieranim o lice sa otvaraju aplikacie a display reaguje, co je najvacsi problem.

produkt je v ramci moznosti pouzitelny,po dodani podrobneho navodu budu isto problemy vyriesene.
    mozno by som volil ako vyrobca lepsie / tvrdene sklo na display.
    a viac predinstalovanych aplikacii.

Velmi pekný dizajn,ešte krajší ako na obrázku.Je ľahký,Kedže je to môj prvý dotykový a väčší mobil tak si zvykám,jedna vec mi však vadí,že nemá na boku tlačidlo pre fotoaparát.Inak som spokojná zatial.Nemám ho síce ešte dlho ale dúfam,že budem absolutne spokojná aj po čase

• , zakúpené v Qcomp

• výdrž baterky
    • svižnosť
    • budík zvoní aj pri vypnutom mobile (kedysi bežne, dnes rarita)
    • zaujímavý pribalený kryt
    • informačná LED pre upozornenia.
    • nemá podsvietené spodné tlačidlá
    • nemá slovenčinu (len češtinu)
    • trochu ťažší

Kupovaný zlatý pre dcéru kvôli vzhľadu. Za dobrú cenu slušný mobil. Príjemne ma prekvapilo zvonenie budíku aj pri vypnutom mobile a malá LED, ktorá bliká ak sú nové upozornenia (SMS, facebook...) Dual SIM sme nepoužili.

• - batéria 3000 mAh battery
    • - 8 MPx kamera/led a video 1080p
    • - výkon
    • - na 2 minisimky
    • - aktualizovaný Android KitKat (český)
    • - postačujúce rozlíšenie obrazovky
    • - gumené púzdro v balení
    • - Problém s GPS!!!
    • - možno by som privítal o kúsok menšie rozmery (4,7 displej), ale to je už na preferenciách zákazníka
    • - váha 150 gramov, ale na mobile to nie je extrémne poznať
    • - reštart počas hrania
    • - predná kamera je dosť slabá

Mobil mám zatiaľ len cca týždeň, a zatiaľ som počas používania nespozoroval vadu, ktorá by mi vyslovene vadila. Základnú činnosť ako telefonovanie, písanie sms, návštevu internetu, facebook/twitter/tumblr, fotenie zvláda mobil bez problémov. Osobne sa mi stalo, že sa mi počas hrania hry mobil sám reštartoval, ale je to skôr výnimočný jav.

Musím však podotknúť, že GPS načítava veľmi dlho ak vôbec (teda pokiaľ nie je mobil napojený na internet vtedy nerobí problém)

S mobilom som spokojný, v danej cenovej kategórií spĺňa očakávania. Dobrá kúpa