Recenzie Lenovo S90 32GB 2GB RAM

(13 z 14 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

K tomuto mobilu som sa dostal náhodou, avšak neľutujem. Odhliadnuc od toho, že je to dizajnom kópia iPhone, je to úplný skvost. Lenovo opäť dokázalo svoju kvalitu. Dotyk je perfektný, 4 jadrá procesora zabezpečujú naozaj plynulý chod, RAM je dostačujúca, fotoaparát robí krásne fotky. Absencia menu j... Zobraziť celú recenziu

Najprínosnejšie kritické recenzie

(13 z 21 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

LENOVO NIKDY VIAC Zobraziť celú recenziu

odporucam kazdemu

Overený zákazník 1nakup.sk

Pridané: 28. marca 2016

Zakúpený v 1nakup.sk

Rýchlo dodané,dobrá komunikácia.Určite odporúčam nákup cez tento eshop .

Overený zákazník SHARK.sk

• vaha
  • rychly
  • chyba micro sd karta
  • nepodsvietene tlacidla

s mobilom som spokojny, trvalo mi kym som si zvykol, pretoze som mal iphone 5, takze android bol dost iny.
spokojnost, urcite odporucam.

Katarína

Pridané: 6. novembra 2015

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Cena, dizain
  • Výdrž batérie, zamŕzanie obrazovky keď je preplnený appkami.

Kto nemá na jablko stačí aj lacnejší telefôn.

www.pda.sk

Pridané: 11. októbra 2015

Lenovo S90 - Recenzia

Lenovo S90 zaujal už na prvý pohľad svojím dizajnom a prepracovanou konštrukciou. Podľa mňa si však toto zariadenie nájde väčšiu záľubu u žien, ktoré ocenia najmä využitie predného fotoaparátu s bleskom. Ako každé zariadenie aj tu sme našli páru chybičiek no myslím, že tento telefón si nájde svoje uplatnenie u každého bežného užívateľa.

Celá recenzia na www.pda.sk

www.pda.sk

Pridané: 8. októbra 2015

Lenovo S90: značková napodobenina iPhonu - recenzia

Každý nový iPhone sa po predstavení dočkal niekoľkých lacnejších napodobenín. Väčšinu týchto napodobenín majú na starosti neznámy čínsky výrobcovia.Spoločnosť Lenovo si ale povedalo, že to skúsi tiež a prinieslo smartfón veľmi podobný najnovšiemu iPhonu 6. V dnešnej recenzii sa pozrieme na Lenovo S90, ktorý sa pokúsi zaujať nielen svojím výzorom.

Celá recenzia na www.pda.sk
Overený zákazník HEJ.sk

Aja

Pridané: 2. októbra 2015

Zakúpený v HEJ.sk

• veľký display, rýchly, 2 sim, 32 GB vnútorná pamäť
  • slabá batéria, zvuk spúšte fotoaparátu aj pri tichom režime.

Dobrý telefón za prijateľnú cenu, čakala som väčšiu výdrž batérie, a to stíšenie zvuku tlačidla spúšte mi naozaj chýba.

Overený zákazník HEJ.sk

Pridané: 7. septembra 2015

Zakúpený v HEJ.sk

No. 1

www.mojandroid.sk

Pridané: 8. júna 2015

RECENZIA | Lenovo S90 - zakladá si na dizajne a materiáloch

Smartfón Lenovo S90 spôsobil svojim príchodom pomerne veľký ošiaľ na trhu. Kópií iPhone-u je vo svete hneď niekoľko, no Lenovo S90 je z nich najlepším Android smartfónom. Hoci sa na konkurenčný Apple smartfón podobá, má typické črty Androidu a systém, za ktorý sa nemusí hanbiť. Všetko má však svoju daň a kvalita konštrukcie sa odrazila na jeho cene, ktorá je vyššia, než by ste možno očakávali – 329 EUR. Počas testovania som ale s týmto smartfónom nemal žiadne problémy, a tak ho potenciálnym záujemcom môžem iba odporúčať. Medzi najlepšie vlastnosti by som zaradil konštrukciu a dvojicu fotoaparátov s dobrou kvalitou, naopak, najväčším nedostatkom je podľa mňa cena. Tá sa však môže rýchlo zmeniť…

Celá recenzia na www.mojandroid.sk

mobilizujeme.cz

Pridané: 5. apríla 2015

Recenze Lenovo S90: Kdo chce iPhone za méně než polovic? - Mobilizujeme.cz

Samotní designéři nového Lenova S90 teď možná přemýšlejí, zda to s připodobňováním k jablečnému vzoru trochu nepřepískli. Ve světových médiích totiž nenajdete text, který by se nad nápadnou podobností obou strojů nepozastavoval. Nová stylovka od Lenova by ale na trhu určitě obstála i bez okatého kopírování poslední generace telefonů z Cupertina. Jaké jsou její zbraně? Ukáže dnešní recenze.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

techbox.dennikn.sk

Pridané: 28. februára 2015

RECENZIA Lenovo S90 – Aký je iPhone 6 s Androidom v skutočnosti? | TECHBOX.sk

Lenovo S90 Sisley už pri svojom predstavení zaznamenalo veľký ohlas a inak tomu nie je ani teraz, kedy sa dostalo do predaja. Aj keď jeho inšpiráciu v iPhone 6 nemožno poprieť, Lenovo S90 je jedným z najkrajších Android smartfónov na trhu. Škoda len pomerne vysokej ceny, chýbajúceho slotu pre microSD kartu a tiež batérie, ktorá ho udrží pri živote maximálne jeden deň. Ak však hľadáte elegantný a spoľahlivý Dual SIM Android, práve ste ho našli.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

www.fonyzciny.sk

Pridané: 27. februára 2015

Recenzia | Lenovo S90: Najlepší “iPhone” s Androidom | FónyzČíny.sk

Ak sa pozrieme na zariadenie ako je napríklad Dakele 3, môžeme povedať, že ide naozaj o kópiu iPhone 6. Lenovo S90 by som však nenazval „kópiou“. Skôr by sa dalo povedať, že sa dizajnéri spoločnosti Lenovo výrazne inšpirovali u konkurencie a pozmenili niektoré časti dizajnu zariadenia podľa ich predstáv. Ak vezmeme do úvahy, že existujú ľudia, ktorým sa vzhľad iPhone 6 páči, no z rôznych dôvodov by si ho nikdy nekúpili (cena, softvér, vystupujúci fotoaparát, iTunes), potom majú zariadenia ako S90 naozaj zmysel. Kvalita konštrukcie síce nie je tak vysoká ako v prípade iPhone 6, no niekde sa cena 320 € musela odraziť. Počas testovania som so smartfónom nemal žiadne problémy a tak ho určite záujemcom, ktorý o ňom premýšľajú, odporúčam.

Celá recenzia na www.fonyzciny.sk

Pozrite si videorecenziu iPhonu od Lenova, čoby smartfónu Lenovo S90 Sisley

andremitera.eu

Pridané: 2. septembra 2015

Lenovo S90: značková napodobenina iPhonu - recenzia

Každý nový iPhone sa po predstavení dočkal niekoľkých lacnejších napodobenín. Väčšinu týchto napodobenín majú na starosti neznámy čínsky výrobcovia. Spoločnosť Lenovo si ale povedalo, že to skúsi tiež a prinieslo smartfón veľmi podobný najnovšiemu iPhonu 6. V dnešnej recenzii sa pozrieme na Lenovo S90, ktorý sa pokúsi zaujať nielen svojím výzorom.

Celá recenzia na andremitera.eu