Lenovo Vibe C 8GB Dual SIM

Model Vibe C prináša vynikajúci pomer ceny a výkonu. Hoci je dostupný pre každého, spĺňa všetky nároky modernej doby. Okrem iného ponúka funkciu Dual SIM a v záujme nikdy nekončiacej zábavy aj možnosť výmeny vybitej batérie za náhradnú. Vnútornú pamäť možno rozšíriť pomocou microSD karty a štvorjadrový procesor sa zasa postará o rýchlosť a plynulosť oddychu pri vašom smartphone. Vybrať si možno z dvoch elegantných farebných prevedení.

Výborná zábava

Veľký 5“ displej sa postará o dokonalé detaily a vynikajúci obraz. Pohodlne sa zmestí do vašej ruky i do vrecka. Pri sledovaní multimediálneho obsahu uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

Konštrukcia
Android 5.1 (Lollipop)
166 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v Lenovoonline

Product splna standart kriteria.

• ok

Android 5.1 (Lollipop)
166 g
Možnosť pamäťovej karty

Rýchly internet

Rozsiahla výbava smartphonu Vibe C zahŕňa Bluetooth, Wi-Fi, GPS a najrýchlejšie internetové pripojenie 4G LTE. Zaujme vás aj pôsobivá rýchlosť sťahovania a načítavania digitálneho obsahu. Nenechajte sa obmedzovať a choďte do všetkého naplno.
Rýchly internet

Excelentný výkon

Nechajte sa rozmaznávať štvorjadrovým procesorom, s ktorým si vychutnáte plynulosť a rýchlosť. Hranie hier, počúvanie hudby a využívanie aplikácií vás bude naozaj baviť.
Excelentný výkon

Dual SIM a pamäť navyše

Telefón obsahuje praktickú funkciu Dual SIM, s ktorou budete môcť využívať naraz dve telefónne čísla. Kapacitu vnútornej pamäte možno rozšíriť pomocou microSD karty o ďalších 32 GB. Batériu môžete vybrať a vybitý akumulátor vymeniť za náhradný, čo oceníte predovšetkým na cestách. Zábava sa tak nikdy neskončí.
Dual SIM a pamäť navyše

Univerzálny design

Štýlový smartphone je na prvý pohľad veľmi elegantný. Môžete si vybrať z dvoch farebných odtieňov– čierneho a bieleho. Lenovo Vibe C je cenovo dostupný a výkonný mobilný telefón s výbornou výbavou.
Univerzálny design

Videá a hry prinášajú skutočný pôžitok vďaka 5 "displeju a štvorjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon. Voliteľná podpora dvoch SIM kariet a rýchlosť pripojenia 4G LTE vám pomáha byť neustále v spojení s priateľmi a rodinou, zatiaľ čo vymeniteľná batéria predlžuje výdrž zariadenia. Tento cenovo dostupný smartphone je štýlový a dostupný v dvoch farebných prevedeniach - čiernom a bielom.

Vďaka 5 "displeji môžete sledovať ostrý obraz, a vychutnávať si tak filmy, a byť v spojení s priateľmi. Navyše sa VIBE C vojde pohodlne do dlane i do vrecka. VIBE C je poháňaný štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon, práve vďaka výkonnému procesoru môžete hrať hry, sledovať filmy a spúšťať aj tie najnáročnejšie aplikácie. V prípade, že nemáte dostatok miesta na vašu hudbu a filmy, môžete rozšíriť pamäť vášho smartphonu o ďalších 32 GB pomocou microSD karty.

Mať vymeniteľnú batériu prináša mnoho výhod. Keď sa jedna batéria VIBE C vybije, môžete ju ľahko vymeniť za druhou a získate opäť plne nabité zariadenie. Môžete sa tak baviť oveľa dlhšie. Okrem funkcií Bluetooth a WiFi podporuje VIBE C tiež siete 4G / LTE poskytujúce najrýchlejší dátové pripojenie. Zaručuje vám tak okamžitý prístup do vášho online sveta. Aj cez svoju nízku cenu je telefón vybavený dvojicou fotoaparátov s vysokým rozlíšením. Tie vám umožní zachytiť nádherné okamihy vášho života a zhotovovať štýlové selfie.

Dokumenty

• Spoľahlivý
    • Rýchli
    • Málo úložiska

Telefón používam 2 roky denno denne čiže viem to zhrnúť celkom dobre.
    z telefónom som maximálne spokojný ako nenáročný užívateľ
    telefon je skvelý pre bežné používanie+ sem tam nejaká pohodová hra

• Rychlo sa vybíja
    • Pomaly sa nabíja
    • Po pol roku mi odišiel mikrofón
    • Po zapnutí hneď sekol
    • Aplikácie padajú
    • Nepevné kovové telo
    • Zlý foťák
    • Nekvalitný slabý zvuk
    • Reprák vybruje ako o život
    • Každú hodinu sa sam buď vypne alebo reštartuje
    • Nesýte farby(oproti Xiaomi Redmi Note 5A má o 50%menej sýtejšie farby)
    • Tlačítka pod displejom niekedy na 10-15 min prestávajú fungovať
    • Pomalý
    • Internetové stránky sa načítavajú niekedy aj hodinu
    • Keď som ho zapla mal 20% a o päť minút neskôr mal 2%!!!!!!
    • Jazyk bol nastavený na čínštinu
    • Jazyk mobilu sa mi menil sám od seba
    • Telefón si robil čo chcel... Proste si žije vlastným životom

Za tú cenu som čakala lepší telefón...
    Na tom telefóne je všetko zlé
    Keď som si kúpila Xiaomi Redmi Note 5A.... Nedá sa porovnať z Lenovo... Na lenovo Vibe C je všetko zle a na Xiaomi je naopak všetko dobre...

• , zakúpené v Lenovoonline

Product splna standart kriteria.

• ok

• Chcel som Normalny mobil....
    • Ale tento mobil už po troch mesiacoch poúžívania - Sekal , stránky sa načítavajú pomaly , fotak a kamera nestoji za nič po pol roku my odyšiel hlasový modul , nedalo sa volať z mobilu

Tento mobil ale, neodporúčam NIKOMU ! Ani ho už nikdy nekúpim -_- s týmto výrobkom som nespokojný :(

• , zakúpené v OKAY.sk

negatívne recenzie na výrobok, preto som využil možnosť odstúpenia od zmluvy

• Snad len to,že sa dá sem tam aj telefonovoať....
    • Najhorší mobil,aký som mohol kúpiť....Absolútna nespokojnosť,za tú cenu som samozrejme nečakal zázraky,ale ani to,že bude pravidelne mrznúť,vypínať sa a že nepôjde sem tam zvuk,mám o skoro rok,no dva mesiace po kúpe som už musel mobil reklamovať nakolko mi nešiel displej....stačí ?Neodporúčam a radšej si priplatte a kúpte niečo,čo bude aj fungovať

Bieda...

• V žiadnom prípade nekupovať. Mám ho 5 dní, už je pokazená baterka aj reprák. Je to odpad.

Zlo.

• , zakúpené v mobilonline.sk

• ma vsetko co potrebujem
    • nic

za tu cenu uplne vyhovujuci

Nekupovat,vsetko zle