Lenovo Vibe K5 Note Dual SIM 3GB/32GB

Doprajte si s vašim telefónom zážitok ako z kinosály. Ľahké kovové telo modelu K5 Note v sebe ukrýva 5,5“ displej s Full HD rozlíšením, dokonalým zvukom, veľkou operačnou pamäťou a výkonným procesorom s vysokokapacitnou batériou. Filmy a videá si vychutnáte dlhšie, než je zvykom, a v tej najlepšej kvalite.

Má štýl

Ľahké kovové telo prístroja vám padne do oka i do dlane. Uprednostníte elegantné zlaté prevedenie, alebo si radšej vyberiete klasický strieborný odtieň?

Konštrukcia

Android 5.1 (Lollipop)
165 g
Možnosť pamäťovej karty

Jemný displej

Tento model v sebe ukrýva extra jemný 5,5“ Full HD displej, na ktorý bude radosť pozerať. Vďaka širokým pozorovacím uhlom (178°) si obsah vychutnáte aj s vašimi priateľmi či rodinou.
Jemný displej

Pôsobivý výkon

O vysoký výkon sa stará osemjadrový procesor s 3 GB pamäťou RAM. Oceníte ho nie len pri hraní hier, ale aj multitaskingu.
Pôsobivý výkon

Dokonalý zvuk

Technológia Dolby Atmos vám sprostredkuje bohatý priestorový zvuk. Kombinácia troch mikrofónov a audio technológie Wolfson je zárukou neopakovateľného zvukového zážitku.
Dokonalý zvuk

Fotografie s dušou

Vdýchnite svojim fotografiám život. Zadný 13Mpx fotoaparát s automatickým zaostrovaním a LED bleskom oživí každý zachytený okamih. Predný 8Mpx fotoaparát sa zasa postará o atraktívne selfies.
Fotografie s dušou

Všetko sa doň zmestí

Máte strach, že vo vašom telefóne nie je dostatok miesta pre váš digitálny obsah? Pamäť tohto modelu možno rozšíriť o ďalších 128 GB.
Všetko sa doň zmestí

Má čo ponúknuť

Podpora vysokorýchlostného pripojenia LTE (4G) je pre tento model samozrejmosťou. Určite oceníte aj ďalšie možnosti získania kontaktu so svetom, ku ktorým patrí Bluetooth, Wi-Fi a GPS.
Má čo ponúknuť

Dva v jednom

Vďaka slotu na dve SIM karty budete môcť využívať dve telefónne čísla v jednom prístroji.
Dva v jednom

Operačný systém Android

S modernou verziou systému Android Lollipop budete vždy spojení so svetom. Poteší vás aj funkcia úspory energie a lepšie zabezpečenie.
Operačný systém Android

Batéria, ktorá vydrží

S veľkolepou kapacitou batérie s 3500 mAh si budete môcť na jedno nabitie pozrieť napríklad aj dva celé filmy.
Batéria, ktorá vydrží

Zabudovaný snímač odtlačkov prstov zabráni neoprávnenému prístupu k vašim dátam a zaistí jednoduché a bezpečné používanie.

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt

• 3Gb pamäte
    • 32Gb ROM
    • 5,5" Full HD
    • zamŕzanie
    • zlé fotografie

Po roku používania som nespokojný, mobil zamŕza. Niekedy dva razy do týždňa, inokedy raz za mesiac a to aj po obnovený továrenských nastavení. Toto mi začal robiť po 3 mesiacoch. Fotografie som mal na inej značke oveľa lepšie. Pri zachycovaní pohybujúcich sa ľudí sú vždy rozmazané. Lenovo už nikdy viac... Za rok používania nevyšla žiadna aktualizácia, ako keby nebolo čo opravovať. Inak je mobil rýchly, pamäť dostatočná, signál wifi výborný.

• , zakúpené v Kim Group

• Nadstavba Lenovo
    • Funkcie
    • Rýchle nabíjanie
    • Automaticky jas

Mobil mám týždeň. Hodnotenie je objektívne, Beriem do úvahy cenu, parametre, funkčnosť a celkový dojem v porovnaní s inými mobilmi.
    Telefón mám 10 dní, zatiaľ som nadmieru spokojný, to čo mobil po papierovej stránke sľúbil aj splnil,
    V prvom rade treba brať do úvahy cenu zariadenia, za 160 eur dostanete toho veľa. 3GB RAM a 8 jadrový procesor sú citeľné, v kombinácii s displejom zvláda aj najnáročnejšie hry, síce je cítiť prehriatie v rukách ale nemá to žiaden vplyv na funkčnosť. Nezačne sekať a ani se nevypne. Mobil zvláda bez problémov napr. sťahovanie 2 filmov súčasne a pritom sledovanie videí na YouTube.
    Displej je v danej kategórii viac než slušný, len si treba dať pozor na automaticky jas, Kazi celkový dojem z displeja, pri jeho používaní cely displej uplne strati farby a je tmavy. Stačí jas ovládať manuálne a problém vyriešený. Na rovnakej hodnote jasu pri automatickom a manuálnom je rozdiel obrovský.
    Foťák fotí tiež veľmi dobre, v bežných podmienkach sú fotky bezchybné, v stazenych podmienkach je to už horšie. Ale v danej cene sa nie je načo sťažovať.
    Telefón má mnoho ďalších plusov, ktoré si všimnete až pri bežnom používaní. Ale je to na dlhé pisenie. Tak odporúčam mobil kúpiť ak hľadáte niečo do 200 eur.

• Za tu cenu neuveritelne dobre hardwarove vybavenie - 8 jadrovy procesor, RAM 3 giga.... co by clovek mohol chciet viac.
    • Po cca 6 mesiacoch sa zacal kazit. Zrazu sa zasekol pocas telefonatu, a nepocul som nikoho ja a ani mna nikto nepocul. Na telefon celkom zavazna zavada.

Pokial hladate telefon na pol roka, toto je jednoznacne produkt pre vas. Pokial vsak hladate nieco, co vam vydrzi aspon pocas zarucnej doby, tento prodkut nim rozhodne nie je.

Takze ako pisem, po 6 mesiacoch sa mi telefon zacal kazit a tak sup s nim do zarucnej opravy. Vymenili mi komplet cele vnutro telefonu. Od fotaku cez plosny spoj az po mikrofon. Skratka zostal mi len obal telefonu. Vydrzal fungovat 14 dni a potom znova zacal blbnut. Teraz pre zmenu som uz ja pocul ako na mna niekto huci ze ma nepocuje....Takze znova do zarucnej opravy. Dnes som ho dostal naspat. Som zvedavy ze kolko dni vydrzi teraz.

Moje hodnotenie tohoto vyrobku je take ze 6 mesiacov super, teraz zo 6 tyzdnov bol 4 tyzdne v oprave. Bol to moj prvy a zaroven aj uplne posledny vyrobok od firmy Lenovo. Dakujem, neprosim si, stacilo.

• Lenovo VIBE K5 Note poteší príjemným dizajnom a veľkým displejom s perfektným obrazom. Ak hľadáte produkt s nízkou cenov...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk