LG E960 Nexus 4 16GB

• design
    • pure android
    • velmi silno chyta odtlacky a skrabance
    • chromova linka okolo telefonu sa velmi rychlo osuchava

lepsi android v pomere cena vykon nenajdete.

• Skvelý android

Slúchadlový konektor
3,5 mm Jack
Jemnosť displeja (PPI)
320 PPI

4,7" chytrý telefón najvyššej triedy • rozlíšenie 1280 × 768 pixelov • výkonný štvorjadrový procesor • 2 GB RAM • zadny fotoaparát 8 Mpix • predny fotoaparát 1,3 Mpix • kapacita 16 GB • Wi-Fi • NFC • Bluetooth • 3G (HSPA + ) • GPS • podpora bezdrôtového nabíjania • displej Gorilla Glass 2 odolný proti poškriabaniu • Android 4.1 • 139 gramov Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

Nexus 4 mam vyse rok a som 100% spokojny .na ziadny iny mobil by som nevimenil

• Proste skoro všetko super, 4 jadrový procesor s taktom 1.5 Ghz a kombináciou 2GB RAM, beží telefón nenormálne svižne a plynulo. O aplikáciach/hrách už ani nehovorím, dobré že za cenu 240e je taký výkon. Grafika Adreno 320 v kombinácí s tým čo som písal vyššie, napríklad také GTA San Andreas ťahá plynulo na vyššej grafike, Walking Dead tiež úplne fajne sem tam nejaký sekundový lag. 16GB (po spustení je asi +-12gb) podľa mňa postačujúce, SD karta ani netreba. Mám v telefóne okolo +- 45 MOJICH stiahnutých appiek/gamesiek a telfón výborne zvláda. Taktiež krásny True HD IPS 4,7" display o rozlíšení 1280x728 a 318ppi je fakt šupa, krásne zobrazovanie.
    • Zadný sklenený kryt sa rýchlo poškriabe, takže doporučil by som nejaké to púzdro.
    • Pre niekoho absencia SD karty, no 16GB je dosť.

Skoro všetko som už napísal v "Pre". Podľa mňa to je fakt vydarený kúsok. Určite odporúčam aj pre náročnejších.

• , zakúpené v MP3.sk

• rychlost
    • design
    • pure android
    • velmi silno chyta odtlacky a skrabance
    • chromova linka okolo telefonu sa velmi rychlo osuchava

lepsi android v pomere cena vykon nenajdete.

• Skvelý android

• rychly
    • pekny
    • akurat velky
    • super fotak
    • vsetkoooo :)
    • treba urcite zadny kryt kedze je zo skla a rychlo sa poskrabe plus otlacky otrasne ostavaju
    • ked je polozeny na polochom povrchu nepocut napriklad zvonenie,, ale to tiez zadny kryt poriesi :)
    • mozno este ze sa neda vymenit zadny krit a tym padom ani bateria ale servis to spravi :)
    • slot pre sd kartu no mne osobne 16 GB az az :D
    • takze so zadnym kritom pre mna osobne ani nic :D

za taku cenu si myslim uplne peckovy mobil, sem tam pri hrach sa prehrieva a tak ak chcete hravat hlavne hry, pripravte sa na to ze ho budete nabijat aj trikrat denne ale to si myslim ze ma kazdy smartphone. No celkovo s Nexus 4 som velmi spokojna.. bola to dobra kupa tak jednoznacne odporucam ;)

• rychly,lacny,podpora od vyrobcu a tretich stran
    • nexus nieje pre kazdeho
    • 16GB miesta

premna jednoznacna volba pre zariadenie do 300e

• , zakúpené v Shoppie.sk

• čistý android, rýchlosť,
    • Nenašiel som

jednoznačne dobrá kúpa aj keď na trhu je už jeho nástupca

• Uz mam 3 mesiace som spokojny vo všetkom som si povedal ze lepsi som nemohol kupit za tu cenu ;)
    • Trosku prehrieva ;) ale to zvyknem

Super

• Pan telefon..ok

Spokojnost.....

• Všetko
    • Rýchlosť
    • niečo......

Je to vynikajucí model viete je to presne čo potrebujem
    mne sa zda dosť rýchli
    Podľa mňa vynikajuci