LG F70 D315

• Všetko potrebné predinštalované
    • Ľahký
    • Výdrž
    • Foťák priemerný

Kupoval som ho mame .... v rámci modernizácie :)
    Pre strednú a vyššiu vekovú kategóriu výborný, intuitívny ideálny smartfón.
    Všetko hneď v slovenčine.
    Odporúčam nenáročnému užívateľovi.

• , zakúpené v vasmobil

Splnil moje očakávania. Za danú cenu super.

Veľkosť displeja
Predná kamera
Jack 3,5
GPS modul

KNOCK CODE™

Zábavný, jednoduchý a bezpečný prístup k domovskému displeju – stačí len poklepať po displeji v nastavenom vzore. 4G/LTE SIEŤ

Využívajte plynulé, neprerušované pripojenie 4G/LTE, ktoré umožňuje preberanie, prehliadanie a streamovanie bleskovými rýchlosťami.

BATÉRIA S KAPACITOU AŽ 2440 MAH A ŠTVORJADROVÝ PROCESOR 1,2 GHZ

Vďaka rýchlemu, výkonnému procesoru a batérii s dlhou výdržou vám nič neunikne a môžete sa zabávať celý deň.

DISPLEJ TRUE IPS 4,5" WVGA

Veľký displej zobrazujúci verné farby a precízne detaily vás prenesie do stredu udalostí.

KOMPAKTNÝ, PREPRACOVANÝ DESIGN

Toto elegantné zariadenie s oblým kovovým rámikom je ideálnou kombináciu komfortu a štýlu.

ODOZVA PO PRIPOJENÍ (PLUG & POP)

Po pripojení slúchadiel alebo kábla USB sa na displeji okamžite zobrazí vaša obľúbená hudba, obľúbené videá alebo audio aplikácie.

PREHĽADNÉ OKNO QUICKWINDOW™

Luxusné ochranné puzdro umožňuje praktický, priamy prístup k vybraným funkciám bez potreby otvárania krytu displeja.

• Výdrž batérie
    • Senzor, napr. ovládanie TV
    • Celkom rýchly
    • Možnosť výmeny fólie displeja
    • Mobil vydržal celkom velké pády po ktoých by sa niektoré novinky asi rozsypali :D
    • Celkom dobrý fotoaparát
    • Velkosť a váha
    • Možnosť nahrať bank. kartu a použivať na bežné platby
    • Po čase slabší displej
    • Fólie sa pri mojom používaní dosť rýchlo ničia(5mes.)

Tento telefón sa kumnu dostal náhodou, vdaka paušálu a odporučil by som ho človeku ktorý je náročný na výdrž telefónu, ako som písal hore. Jazdím na bicykli motorke...
    kopu krát mi padol na zem a vpohode. Niektoré telefóny sa mi vzdy vypli alebo pukol displej, alebo vypadla bateria. Foták celkom schopný. Displej by mohol byť lepší, cez deň keď je väčšie svetlo niekedy nevidím na displej. Fólia na displeji si asi po 2 mesiacoch poskriabe a po 5 mesciacoch cca už nevidím na displej. Ale niesu velmi drahé :)Takže možem to zhrnúť tak že po roku používania splnil moje očakávania nadmieru. Teda za tú cenu za ktorú tu je je to malina :)

• , zakúpené v zdomu.sk

• Jednoduchý
    • Všetko potrebné predinštalované
    • Ľahký
    • Výdrž
    • Foťák priemerný

Kupoval som ho mame .... v rámci modernizácie :)
    Pre strednú a vyššiu vekovú kategóriu výborný, intuitívny ideálny smartfón.
    Všetko hneď v slovenčine.
    Odporúčam nenáročnému užívateľovi.

• je rychly
    • jednoduchy
    • bateria vydrzi viac ako som cakal

proste kvalita

• , zakúpené v vasmobil

Splnil moje očakávania. Za danú cenu super.