Recenzie LG G7 ThinQ

(23 z 25 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

za tú cenu Veľmi dobrý telefón. Huawei P20 sa naň nechytá a tak isto aj S9+ .
Výborný telefón s krásnym 6,1 palcovým displejom a prekvapivo hlasnými reproduktormi. Telefón odporúčam všetkým čo majú v obľube značku LG alebo chcú skúsiť niečo nové. Neurobíte chybu. Telefón hodnotím na 9,9 z 10. Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie LG G7 ThinQ

Overený zákazník www.fajnmobil.sk

Pridané: 16. decembra 2018

Zakúpený v www.fajnmobil.sk

• v chladnom počasí niekedy nereaguje

Overený zákazník Marzo.sk

Pridané: 17. novembra 2018

Zakúpený v Marzo.sk

• mne osobne nevyhovujuce umiestnenie tlacidiel a snimaca otlackov

rychly procesor

Overený zákazník Bestcena.sk

Maros

Pridané: 17. novembra 2018

(Upravené 17. novembra 2018)

Zakúpený v Bestcena.sk

Zatiaľ maximálna spokojnosť.

www.youtube.com

Pridané: 12. novembra 2018

Recenze a test LG G7 ThinQ | Testado.cz - YouTube

LG G7 ThinQ je jistě výborný telefon. Za takovou cenu totiž získají prvotřídní displej, herní výkon a výborný fotoaparát s možností natáčet 4K při 60 FPS. Nechybí ani bezdrátové nabíjení a přítomnost umělé inteligence.

Overený zákazník Bestcena.sk

Juraj

Pridané: 10. novembra 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

• Vlajková loď, proste spokojnosť.

Super fon akurát to tlačítko Google asistenta neviem neviem ale je to vec vkusu. Ja som ho ani raz nepoužil. Škoda ze nie je programovateľné na rôzne funkcie podľa vkusu uzivatela.Ale inak veľká spokojnosť. Hlasitosť a kvalita repraku veľké plus no škoda sú neni dva. Za tu cenu momentálne najlepsi fon na trhu. Odporúčam.

Overený zákazník MobilPC

Jarp

Pridané: 6. októbra 2018

(Upravené 12. októbra 2018)

Zakúpený v MobilPC

• displej
  • kvalitný fotoaparát + nevystupuje z tela telefónu
  • slušný reproduktor (hrá pekne hlavne po položení na stôl)
  • kvalitný 3,5 mm jack výstup
  • allways on displej
  • telefón je ľahučký
  • reproduktory mohli byť dva
  • slabšia batéria
  • notifikačná dióda ma strašne dlhú periódu blikania (zachraňuje to allways on displej)

Za tie peniaze mu nemám čo vytknúť. Výborný displej (hlavne sa nevypaluje ako amoledy), výborný foťák, tak isto výkon. Asi jediná slabina telefónu je batéria. Aj keď popravde, myslel som že to bude horšie, ale jeden celý náročnejší deň vydrží.

Overený zákazník MobilPC

Pridané: 11. septembra 2018

Zakúpený v MobilPC

• TOP telefón 2018
  • Brutálne znejúce repro "BOOMBOX"
  • perfektný foťák, širokouhlé fotenie
  • rýchly svižný systém
  • IP68 vodeodolný
  • luxusný design, kvalitné spracovanie, ľahký
  • nárazuvzdorný
  • slúchadlá v balení, super zvuk, certifikácia DTS:X 3D
  • prekvapivo veľmi dobrá výdrž batérie ("len" 3000mAh, ale dobrý manažment spotreby)
  • rýchle nabíjanie
  • bezdrôtové nabíjanie

LG má veľmi príjemné a fakt návykové užívateľské prostredie :)

Overený zákazník Turbado.sk

Registrovaný používateľ

Pridané: 20. augusta 2018

Zakúpený v Turbado.sk

• širokouhlé šošovky fotoaparátu
  • jasný display
  • napriek tomu, že má len jeden reproduktor, technológia boom box vie vyprodukovať celkom v pohode zvuk keď telefón položíte na tvrdý povrch
  • relatívne silný vibračný motor
  • headphone jack - výborná kvalita zvuku aj prispôsobiteľnosť
  • celkom dosť veľa vecí sa dá v prostredí nastaviť tak ako si želá užívateľ
  • always on display
  • v niektorých veciach sa nesnažia nahradiť to, čo je od googlu dobré - napr. kalkulačka, prípadne ak niečo vydali svoje (napr. kalendár) tak je to do vysokej miery kompatibilné s produktami od googlu - google kalendár používam roky a LG verzia mi okrem bežných funkcií dovoľuje napríklad prispôsobiť widget
  • face recognition je rýchla a presná, nefunguje na fotografiu ani ak ukážem len polku tváre (to beriem ako + k bezpečnosti), príjemne prekvapil
  • senzor odtačkov prstov funguje bezchybne aj v prípade jemného znečistenia
  • notifikačná dióda ♥
  • Fotoaparáty (oba) sú naozaj špičkové - kamarátka s i-phonom 8+ skonštatovala že selfie kamera je na LG G7 ostrejšia
  • wireless charging nepodporuje quick charge - je pomalé
  • boom box speaker je trochu nevýhodou pri prehrávaní videa keď držíte telefón v ruke - zvuk ide smerom dolu od telefónu, nie k užívateľovi, tiež cítite celý telefón vibrovať :D
  • málo príslušenstva na slovenskom trhu
  • Vo fotkách často príliš zvýrazňuje niektoré farby - napr. zelenú, ale s tým sa dá žiť

V mojom prípade som vedela do čoho idem, keďže LG je v našej rodine stálou značkou. Širokouhlé šošovky fotoaparátu sú niečo, čo by som na telefóne už nevymenila. Portrait mode je tiež veľmi dobrý. Vodeodolnosť telefónu z neho robí skvelého spoločníka aj na šport (lyžovanie, turistika) či rekreáciu (k vode). Určite telefón odporúčam, nakoľko aj jeho cena relatívne rýchlo klesá.

techbox.dennikn.sk

Pridané: 13. augusta 2018

LG G7 ThinQ - dokonalá vlajková loď, ktorej môžete vytknúť iba cenu | TECHBOX.sk

Ak by som to mal zhrnúť, na LG G7 ThinQ ma potešili detailné nastavenia displeja, zvuku či fotoaparátu. V smartfónových nastaveniach si viete upraviť každú drobnosť a prispôsobiť si ju podľa seba od spodných tlačidiel po hornú lištu, čo je pre mňa ako dlhodobého používateľa iPhonu príjemnou zmenou. Na LG G7 ThinQ sa hľadajú nedostatky iba ťažko. Keďže sa jedná o vlajkovú loď, všetky vlastnosti a funkcie sú dovedené k dokonalosti.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

mobilizujeme.cz

Pridané: 7. augusta 2018

Recenze LG G7 ThinQ: geniální rytíř v nudném brnění - Mobilizujeme.cz

Kolem vlajkových lodí LG se nejspíš nikdy nerozpoutá takový rozruch, jako třeba kolem špičkových Samsungů. A je to škoda – nová G7 nejen že se jim vyrovná, ale v mnohém je předčí. A kdo zná cenovou politiků LG, tak ví, že stačí počkat pár měsíců, a našlapaný telefon světových parametrů bude mít doslova za hubičku. Zda se vyplatí koupit už teď, ukáže naše recenze.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
Petr Hudec

Petr Hudec

Pridané: 3. augusta 2018

LG G7 Thinq - [recenze] - YouTube

Vlajková loď od LG zlevnila o 8 tisíc korun a rozhodně už se jedná o lepší poměr ceny a výkonu než to bylo na jeho začátku. LG G7 disponuje 6,1" displejem, odolností IP68 a slušným fotoaparátem. Jaký je doopravdy a nechybí mu něco? Pojďte se mrknout na naší další recenzi.

www.techvia.sk

Pridané: 26. júla 2018

Recenzia : LG G7 ThinQ – Smartfón v pravom slova zmysle - techvia.sk

Vlajková loď od spoločnosti LG sa naozaj podarila. Dizajn modelu LG G7 ThinQ je naozaj luxusný. Fotoaparátu by sme mohli vytknúť pomalšiu uzávierku a dokresľovanie farieb pri použití umelej inteligencie, no ostrosť a kvalita výsledných fotografií je naozaj dobrá. Vynikajúca je aj optická stabilizácia a výsledná kvalita nasnímaných videí.

Celá recenzia na www.techvia.sk

www.techbyte.sk

Pridané: 5. júla 2018

RECENZIA LG G7 ThinQ: S-Klasse medzi smartfónmi

Nová vlajková loď spoločnosti LG možno vyzerá tuctovo a neoriginálne, má však plnú výbavu. G7 je high-end smartfón bez kompromisov, ktorý dokáže uspokojiť i tú najnáročnejšiu klientelu. Škoda iba toho tuctového dizajnu a slabej výdrže, mohla to byť úplná bomba.

Celá recenzia na www.techbyte.sk