LG Optimus L5 II E460

• - zatiaľ som nezistil

- doporučujem

• , zakúpené v NIKITA.sk

• odolny
    • nic som zatial nenasiel

odporucam,mam svoj uz viac ako rok a som s nim spokojny preto som ho kupil aj synovi

Konštrukcia
Bluetooth
Dual sim
GPS modul
FM rádio

Mobilný telefón LG E460 Optimus L5 II je dodávaný s operačným systémom Google Android 4.1 Jelly Bean. Pre pohodlné používanie slúži displej s uhlopriečkou 4 " a rozlíšením 480 × 800 obrazových bodov. Displej je vyrobený technológiou IPS, čo zaručuje skvelé farebné podanie a výbornú čitateľnosť na slnku. O plynulý chod systému a aplikácií sa stará procesor taktovaný na frekvencii 1 GHz. Operačná pamäť o veľkosťou 512 MBumožňuje mať na pozadí spustených viac aplikácií súčasne. Pre vaše dáta je k dispozícii vnútorná pamäť skapacitou 4 GB, Ktorú možno rozšíriť pamäťovými kartami Micro SDHC.

Súčasťou výbavy je tiež fotoaparát s rozlíšením 5 Mpx, Ktorý funguje zároveň ako VGA kamera. Hodiť, sa vám určite bude aj vstavaná GPS navigácia, Ale zariadenie disponuje aj čipom NFC, Ktorý je u zariadení v tejto cenovej kategórii vzácnosťou. Pre pripojenie slúchadiel je pripravený 3,5 mm jack konektor. Napájanie zabezpečuje Li-Ion akumulátor s kapacitou 1700 mAh vyrobený technológií SiO +. Akumulátor zaisťuje výdrž až 800 hodín v pohotovostnom režime alebo 370 minút hovoru.

• Ľahké ovládanie
    • Fotoaparát
    • Hmotnosť
    • LED home tlačidlo
    • Stavba
    • Padne do ruky
    • Po dvoch rokoch začne extrémne sekať nezapnete niekedy ani FB
    • Batéria (po čase) pol dňa
    • Pamäť

Tento mobil by som skôr odporučal seniorom ktorý sa učia na dotykových telefónoch a to na kratšie používanie. Repráky sú strednej kvality, tak ako fotoaparát. Chválim funkciu keď máte pripojené slúchadlá. Môžete si tak napríklad Zlepšiť basy, hlas a podobne. Pamäť 2GB čo z toho môžete využiť tretinu je dosť málo. Tínedžerovi by som odporúčal skôr konkurenciu, ale dospelým ľudom ktorý nie su náročný toto úplne stačí. Síce niekedy treba mobil vrátiť do pôvodneho stavu. Nemá prednú kameru ale to sa dá prekusnúť a nepovažoval by som to za chybu. Spadne ? Nevadí, jedine čo sa môže stať že sa poškodia boky, no samotný displej to nepochytí, mne osobne spadol minimálne 150x a displej - sklo je nepoškodené. Za túto cenu je výhodný, ale existujú omnoho lepšie mobily v cenovej hrane 80-150, napríklad taký LG K10 - K8, Xiamomi mobily..

• Led podsvietenie
    • pekný dizajn
    • slaba výdrž baterie
    • sekanie
    • mala pamáť

bol perfektny ale skonal po dvoch rokoch a pol. LG znacka mi tymto odpadla odchuti.

• asi len tolko že je maličký a dobre sadne do ruky
    • Strašne pomalý
    • Zasekáva sa
    • Samo sa vypína/zapína
    • Pomaly sa načítavajú internetové stránky,takisto aj v menu aplikácie
    • Rýchlo sa vybíja
    • Foťák nič moc
    • Vo vlastne vytvorených videách my neprehráva zvuk len to šumí
    • Ovládanie zvuku na boku telefone apsolutne nereaguje
    • Strašne dlho trvá aktualizácia aplikácii
    • hry sa apsolútne nedjú hrat pretoze to tak nenormálne seká
    • Slúchatká nestoja ani za ....

Telefon mám 3 roky a už nikdy v živote by som si nekúpil nielenže tento telefon , ale ani túto značku LG

• Ten mobil už budem mať tretí rok ale neviem si ho vynachváliť fakt klobúk dole, ten mobil mám stale v ruke ale ešte nikdy ma nesklamal.
    • NIč

• Výdrž batérie
    • Fotoaparát
    • Nemá predný fotoaparát
    • Malá pamäť

Dobrý telefón za dobrú cenu;)

• LED tlačidlo
    • veľkosť - ľahká manipulácia aj s jednou rukou
    • zasekávanie
    • aplikácie zlyhávajú
    • bezdôvodne sa vypína
    • reproduktor pri nečinnosti hučí (ako nenaladené rádio)
    • nereaguje na pripojenie slúchadiel (niektorých)
    • fotoaparát

Mobil som si kúpila pred dvoma rokmi. Aj napriek zlým skúsenostiam so značkou LG, som to riskla. Zo začiatku som bola spokojná. Batéria vydržala aj dva dni, telefón reagoval rýchlo. Jediné s čím som nebola spokojná od začiatku bol fotoaparát, keďže som musela fotenie niekoľko krát zopakovať, aby som dostala nerozmazanú fotku.
    Asi po roku a pol mi praskol displej, no doteraz neviem ako a prečo. Prasklina prakticky nebráni ďalšiemu používaniu.
    Po dvoch rokoch, po ktorých vypršala záručná lehota (neviem, či to s tým nejako súvisí alebo je to náhoda), sa telefón stále zasekáva, galériu alebo fotoaparát načítava dlhšiu dobu, rýchlo sa prehreje a aplikácie zlyhávajú. Niekedy sa len tak vypne alebo neide zapnúť. Niekedy keď je v stave nečinnosti, stále svieti LED tlačidlo, čo vybíja batériu.
    Čo sa týka môjho odporúčania, podľa mňa je telefón určený pre niekoho, kto ho potrebuje na taký rok až rok a pol. Využiť ho vedia či už študenti alebo pracujúci, ale po nejakej dobe začne jeho "spomalenosť" liezť na nervy komukoľvek.
    PS: vyčítam si, že som k + om toho nevedela nájsť viac. nemyslite si, že som náročná :)

• Vzhlad
    • Slaby vykon, mala RAM, procesor, casto pada, dlhe nacitanie

Telefon som bral s pocitom, ze vykon bude stacit, ale ten kto ma pevne (velmi pevne) nervy, tak zvladne. Ja som to nevzladol a musel kupit iny.

• , zakúpené v NovéMobily.sk

• super, spokojnosť 100%

super, spokojnosť 100%, ľahký, rýchly, múdry

• odolnost
    • GPS - katastrofa
    • Fotoaparat - slaby

Taak po pol roku použivania tohto mobilu,mám veľké výhrady k GPS. Proste nenabehne a nenabehne. Vybral som si o kvoli jeho odolnosti.Fotky su slabšie .Ked to zhrniem asi by som do toho už nešiel.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• - pomer cena výkon