LG Optimus L9 II D605

Max. snímková frekvencia videa
30 sn./s

• , zakúpené v MP3.sk

• vykon

po case sa spomali, treba si resetovat RAM, a pozastavit aplikacie v pozadi, po dvoch rokoch pouzivania bateria je prilis slaba, niekedy sa vybije za 6-7hodin

• , zakúpené v Shoppie.sk

• dobre čitateľný displej, tenký rám okolo displeja
    • malá flash pamäť

celkom dobrá výdrž batérie (ak sa celý deň nehrajú hry)

• , zakúpené v HEJ.sk

• pekný displej
    • slabá výdrž baterky

za taku cenu som spokojný

Veľkosť displeja
Verzia Bluetooth
4.0
Max. snímková frekvencia videa
30 sn./s

Chytrý telefón od kórejskej spoločnosti LG je príkladom precízneho skĺbenie štýlového vzhľadu a pokročilých vlastností. Viac než dostatočný výkon je zaistený skrze dvojjadrový procesor s taktovacou frekvenciou 1,4 GHz a vychutnáte si tak rýchle prezeranie webu aj bezproblémový chod veľmi náročných aplikácií. Tých sa vám vďaka operačnému systému Android 4.1 ponúka nepreberné množstvo a väčšinou aj úplne zadarmo. Skutočne veľký IPS displej s uhlopriečkou 4,7 "zobrazuje perfektne čistý obraz so živými farbami, s ktorým si maximálne užijete prehrávanie filmov a prezeranie fotografií. Integrovaný digitálny fotoaparát vám za pomoci plných 8 megapixelov umožní zhotovovať tie najkvalitnejšie snímky. Pre okamihy, keď samotná fotografie nestačí, vás iste nadchne možnosť natáčať videosekvencie v plnom Full HD rozlíšení. Telefón sa ďalej chváli internou pamäťou o veľkosti 8 GB, ktorú môžete ľahko rozšíriť pomocou microSD karty. Batérie o skvelé kapacitou 2 150 mAh zaistí dostatok zábavy po veľmi dlhú dobu. Parametre a špecifikácie:

Použitie a konštrukcia

Použitie
Chytrý telefón - Smartphone

Dotykový displej

Prevedenie
Luxusný dizajn, Displej odolný voči poškriabaniu

Platforma

Rozlíšenie v pixeloch
720 × 1280

Funkcie

Funkcie
Wi-Fi, 3G, BlueTooth, GPS, FM Rádio, Predná kamera, Kalendár / Budík, Dotykový displej, Hudobný prehrávač

Multimédiá

128,4 mm (12,84 cm)

9,4 mm (0,94 cm)

Hmotnosť presne
120 g

• Mám ho už tretí rok a zatial spokojná, len baterka už je trochu slabšia no okrem baterky... všetko TIPTOP :)

• Plus?nic!
    • Vsetko

Konecne ide do kosa..kedze mam nervy tak pojde do skrinky ako pamiatka na zle casy a nervaky.kef ho potrebujem je mimo.preco sa predava a ta cena fuuj.

Dufam ze neurobim chybu ale v lete kupujum Huawei P8 Lite Dual SIM

• , zakúpené v MP3.sk

• vykon

• , zakúpené v Shoppie.sk

• dobre čitateľný displej, tenký rám okolo displeja
    • malá flash pamäť

celkom dobrá výdrž batérie (ak sa celý deň nehrajú hry)

• este sa nerozbil ,odolny
    • seka,padaju aplikacie, je spomaleny , sa prehrieva

je hrozny mal som ho 2 roky a konecne sa ho zbavujem

• Všetko

Nenormálna hrča,nevydrží,padajú aplikácie,ked niekto volá,tak nejde prijať hovor. Nechápem ako niekto toto mohol pomenovať smartfonom. A nechápem,ako sa toto zariadenie dokázalo vyšplhať na hodnotenie 82% Tu museli zohrať úlohu nejaké chyby v matrixe.
    tento mobil by som neodporučil nikomu,ani svojmu nepriateľovi. LG,ďakujem,nikdy viac.

• rozumný telefon za rozumnú cenu ....po 2 rokoch používania je stále veľmi dobrý ....s malými nedostatkami ale to je u všetkých
    • niekedy nechodili sms-ky ale po reštartovaní do pôvodných nastaveniach všetko išlo ako malo... ešte jedna chyba bola že mi klavesnica odišla 2 krát... 1krát mi pomohlo reštartovanie do pôvodných a druhý krát som si stiahla aplikaciu :-)

Pekný telefon za rozumnú cenu oplatí sa ...lahko ovládatelný ,,,dobrý foťak k primeranej cene ...Keby som si ho mala ešte raz kúpiť neváham :-)

• Výdrž batérie
    • fotoaparát
    • tlačidlo na rýchle spustenie čoho si nastavíte, veľmi užitočné
    • Po dvoch rokoch čo ho mám som spozoroval:
    • budík ráno nezvoní ak večer nereštartujem mobil
    • poslednú dobu mi občas nepríde smska

Odporúčam, dobrá cena a primeraná kvalita

• po 2 rokoch ide ako hodinky
    • výborný displej
    • kvalitné fotky
    • Full HD video
    • 8Mpx s bleskom
    • 4,7 displej
    • po 2 rokoch používania som neprišiel na nič.

Mobil som kupoval pred 2 rokmi za 220€. Chcel som kvalitný dotykový mobil s kvalitným a velkým displejom a dobrým fotoaparátm. Kedže mi tento mobil padol do oka kupil som si ho a kúpu doteraz neľutujem. Možem len odporučiť.

• ´´´pre´´´nič
    • je to šrot
    • budík,sms,reproduktor,seka skoro všetko,batéria
    • atď

prepáčte ale ja ho neodporúčam