Maxcom MM901

Bez OS
    200 g
    Možnosť pamäťovej karty
    Odolné

Kvalitný farebný 1,8" displej zobrazí všetky potrebné informácie za všetkých okolností. Extra veľká klávesnica umožní ovládanie telefónu aj v rukaviciach. Na cestách oceníte integrovaný VGA fotoaparát s možnosťou nahrávať videá. Pamäť telefónu pre vaše dáta môžete rozšíriť pomocou microSD pamäťové karty až o 8GB. Vo výbave telefónu nájdete množstvo užitočných funkcií ako je FM rádio, budík alebo praktická baterka. Prežitie telefónu v extrémnych podmienkach zaručuje certifikát odolnosti IP67. Ten zaručuje vodeodolnosť, prachuvzdornosť a ochranu proti nárazom.

•  Uhlopriečka displeja: 4,57 centimeter (1.8")
    • Rozlíšenie displeja: 160 x 128 px
    • Kompatibilné pamäťové karty: MicroSD (TransFlash)
    • Maximálna veľkosť pamäťovej karty: 8 GB
    • Životnosť batérie v pohotovostnom režime (2G): 360 hodín
    • Hmotnosť: 105,7 g
    • Šírka: 52 mm, Hĺbka: 20 mm

• vsetko

tento telefon som kupil lebo mi pustil stary a na rychlo som potreboval druhy. hned pri prvom nabijani som zistil ze konektor nabijania na telefone dobre nefunguje tak som ho odniesol na reklamaciu a predajca ho poslal na posudenie , kde mi reklamaciu neuznali ze je telefon mechanicky poskodeny. nemohol som ho poskodit ja lebosom ho mal necely tyzden. uz by som tuto znacku nekupil.