Microsoft Lumia 435 Dual SIM

• písanie,
    • absencia blesku a tlačidla fotoaparátu,
    • chýba handsfree,
    • návod podrobnejší

Je to priemerný mobil za priemernú cenu ak prechádzate s nokie dlhšie si budete zvykať. Čo ma maximálne sklamalo je budík ktorý nieje funkčný pri vypnutom telefóne s takýmto niečim som sa ešte nestretol a to už som mal tých mobilov väčšie množstvo. Ja si na noc jednoducho mobil vypínal lebo nechcem byť rušený.Inak celkom ujde má veľký display s dobrým rozlíšením, niektoré aplikácie sú zbytočné no dajú sa odinštalovať ale škoda že sa nedajú odinštalovať niektoré zvonenia. A ak budete chcieť ako zvonenie vlastnú melódiu musíte tak urobiť cez počítač, Sim karty musia byť micro. Nízka životnosť batérie ak by som sa s mobilom stále hral nevydrží ani deň. Písanie je trochu problematické hlavne mail často sa stáva že skočí vedľajšie písmeno a nedá sa použiť na písanie ani umelohmotné pero. Nemá blesk takže aj na aplikáciu že by Vám mohol mobil poslúžiť ako baterka rovno zabudnite. Fotoaparát nemá zoom a fotografie sú priemerné. Handsfree chýba v balení aj micro USB kábel do počítača tieto veci by mali byť v balení a chýba aj podrobný návod ku ktorému sa udajne dá dostať ak je telefón pripojený na wi-fi alebo ste na internete ale keď sa mám učiť robiť s telefónom rád čítam návod a zároveň skúšam na mobile či to ide ako má. Ja osobne som dal za mobil 54€ a som spokojný ale väčšiu hodnotu podľa mňa nemá.

• Windows, dostačujúci, spoľahlivý, aj keď Lumia 520 sa začala kaziť po 2 rokoch
    • parametricky slabší
  • , zakúpené v MobilPC.sk

• Dobra cena a kvalita vyrobku.
    • Chyba papierový návod po slovensky.

Rozhodla cena a parametre ,ktoré tento produkt poskytuje pre moje potreby

Verzia Bluetooth
4.0
Max. snímková frekvencia videa
30 sn./s

Smartphone sa vyznačuje 4" displejom so živými farbami a širokými sledovacími uhlami, dvojjadrovým procesorom, 2 Mpix fotoaparátom, operačným systémom Windows Phone a možnosťou využívať 30 GB cloudového úložiska OneDrive. Získajte najlepšie Windows Phone zážitky a objavte písanie s funkciou Word Flow. Užite si najrôznejšie aplikácie a hry. Pripnite si na úvodnú obrazovku najobľúbenejšie položky, ľudí, aplikácie, hudbu a ďalšie položky. Prispôsobte si telefón podľa vlastných potrieb. Upravte veľkosť dlaždíc, pridajte dlaždice Live Tile a živé aplikácie priamo na úvodnú obrazovku. HERE Drive+, HERE Maps a Bing Maps Vám pomôžu objaviť milióny nových miest, a to ako pešo, na bicykli, tak aj pri ceste autom. Nezáleží na tom, kde práve ste a kam potrebujete vyraziť. Stačí použiť mapy na ceste, zadať príkaz a nájsť miesto. S telefónom získate plnohodnotnú GPS navigáciu, ktorá je vždy pripravená k pomoci na cestách.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• kvalita, OS Windows Phone - otrasný

Totálne nekvalitný tovar, Produkty Microsoft oproti Nokia sú len šroty s OS, ktorý je skôr hanbou ako alternatívou pre mobilné telefóny

• Pomer Cena/výbava, 54 euro v oficiálnom obchode je veľmi dobrá cena
    • Celkom slušný displej, aj keď TFT
    • Rýchlosť, svižnosť, ktorú zaobstaráva operačný systém Windows Phone 8.1 a kombinácia 1gb ram a dvojjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 200 je veľmi dobrá
    • Funkcie ako predný fotoaparát, alebo čidlo jasu (pre automatickú reguláciu jasu)
    • Kvalita konštrukcie, síce plast, ale matný, čiže odtlačky prstov na zadnom kryte sú minulosť
    • Batéria, 2 dni bežného používania, bez problémov aj na 3 dni
    • Windows, málo aplikácií už je podľa mňa dávno minulosťou a väčšina predinštalovaných aplikácií sa dá odinštalovať
    • Trochu tá optimalizácia niektorých náročnejších aplikácií a hier, pretože telefón obsahuje 1gb ram a trocha slabší dvojjadrový procesor, tak napríklad Asphalt 8 pri konfigurácii 1gb ram má nastavenú náročnejšiu grafiku, tak trochu seká, inak pri ostatných aplikácií 200mb- by to nemalo sekať, čo je pri tejto cenovke pochopiteľné a zrejmé
    • Fotoaparát, ktorý má "iba" 2mpx, ale ten moc nepoužívam
    • Displej nieje moc chránený voči odtlačkom prstov alebo prachu ako Lumia 530, ale mne to nerobí problém, vzhľadom k cene

Pomer cena/výbava/spoľahlivosť je pri tomto telefóne výborný a za podobnú cenu by ste zohnali už len zasekaný android alebo rôzne tlačítkovky, takže keď hľadáte spoľahlivý telefón v cenovke okolo 50 euro, ktorý zvláda okrem telefonovania aj iné veci, tak pri kúpe tohto telefónu nebudete ľutovať ani vy, ani peňaženka.
    ALE
    Neodporúčam aktualizovať na Windows 10 mobile, ak nechcete prísť o 50 percent stability !!!

• , zakúpené v BONUSKO

• chýba handsfree,
    • návod podrobnejší

• parametricky slabší
  • , zakúpené v MobilPC.sk

• Dobra cena a kvalita vyrobku.
    • Chyba papierový návod po slovensky.

Rozhodla cena a parametre ,ktoré tento produkt poskytuje pre moje potreby

• Pekný vzhľad
    • Veľmi dobrá cena
    • Obsahuje všetko čo aj omnoho drahšie telefóny

Pekný vzhľad
    Veľmi dobrá cena
    Obsahuje všetko čo aj omnoho drahšie telefóny
    Odporúčam tento tovar aj ostatným

• velkost
    • vydrz baterky
    • HW vybava
    • dual SIM s perfektnou SW funkcionalitou
    • TN display
    • pre niekoho mala uhlopriecka
    • nie moc dobry fotoaparat

Za tu cenu dostanete to, co je vam slubene

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Za tie peniaze to stalo

• , zakúpené v MP3.sk

• v pohode mobil, kúpený pre 10.ročného syna , jemu úplne postačuje, v tejto cenovej hladine sa dobrý mobil ťažko vyberá, sebe by som ho nekupoval, iśiel by som do drahších modelov
    • chýbajúce podsvietenie ovládacích tlačidiel pod displayom, slabý fotoaparát - bez prisvietenia,v balení nie sú ani slúchadlá ale to je všetko daň za cenu

dobrý telefón pre nenáročného užívateľa

• , zakúpené v Dobremobily.sk

• Dual sim,moznost dat sd kartu,dobry displej,bateria ma dobru vydrz aspon pre mna a dizajn!
    • mne velmi vyhovuje a splna moje predstavy!

Je to velmi dobry telefon s operacnym systemom windows 8.1,je rychly,ma 1 gb ram,vstup pre sd kartu,4 palcovy displej,podla mna dobra bateria nakolko dobre zareaguje usporny rezim baterie§