Motorola Moto E Dual SIM

142 g
Možnosť pamäťovej karty

• autori Google - aj Android
    • dobré referencie
    • -slabší wifi prijímač, nevidí hot spot (hoci iné zariadenia ho vidia), ale po zadaní SSID a hesla sa na ňu pripojí
    • -chýba slovenské menu

v konečnom dôsledku cena/výkon = spokojnosť

• , zakúpené v NovéMobily.sk

• spracovanie
    • display
    • rýchlosť

Motorola ma ešte nikdy nesklamala. Lepšia kúpa ako čínske šmejdy. Nemá slovenčinu ani češtinu,ale posledné tri telefóny som mal v agličtine tiež,takže nevadí.

• cena a kvalita 100%

Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
142 g
Možnosť pamäťovej karty

smartfón s 5" displejom • rozlíšenie 1280×720 px • 4jadrový procesor 1,3 GHz • 2 GB RAM • interná pamäť 16 GB • podpora micro SD až do 128 GB • 8Mpx zadný fotoaparát • 5Mpx predný fotoaparát • A-GPS/GLONASS • Wi-Fi • NFC • LTE • odomykanie pomocou odtlačku prstov • operačný systém Android Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• autori Google - aj Android

• rýchlosť

• cena a kvalita 100%

odporúčam

• , zakúpené v MP3.sk

• cena, cisty android, odozva systemu, rozmery, brutalny pomer cena/vykon
    • slaby fotak, absencia prisvetlovacej diody (blesku), absencia nabijacky, nevymenitelna baterka.

Vyborny mobil pre nenarocnych pouzivatelov, vdaka cistemu android je odozva systemu neskutocne rychla. Motorola pren takisto oznamil upgrade na Lollipop (5), parada,za tuto cenu lepsi mobil na trhu niet.

• , zakúpené v Bestcena.sk

• Za tú cenu vynikajúci
    • Nemá slovenčinu (ale to som vedel, a nevadí)

Pre syna ideálny mobil

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Mobil pre mladšiu sestru. Pre ňu až až dobrý.
    • V balení nieje nabíjačka iba kábel :/

Veľmi skpokojný.

• , zakúpené v K24.sk

Odporucam

• cena/výkon

výborný

• , zakúpené v MobilPC.sk

• len zakladne apky, ziadne blbosti naviac
    • vydrz baterky
    • rychlost
    • android 4.4.4+upgrade na 5
    • zadny kryt ma loger

Za taku cenu, na tych par rokov co mobil vydrzi je to dobra kupa.

• - CENA
    • - rychlost a spolahlivost
    • - pamat 1 GB RAM
    • - tvrde sklo
    • - bateria, ktora dlho vydrzi
    • - labilnost
    • - fotoaparat nema autofocus a je celkovo zly (ak radi fotite, chodte do nieco ineho)

Tento telefon som mal asi 5 tyzdnov a bol som s nim velmi spokojny.
    V jeden den sa mi ale zosuchol z vrecka nohavic a z vysky cca 40 cm (z postele) spadol na drevenu podlahu. Praskol LCD displej (sklo vydrzalo), cize nereklamovatelna vec a mobil mozem vyhodit.
    Mozno, ak investujete do kvalitneho obalu, tak sa vam to nestane.
    Ja neodporucam.