Motorola Moto X Style

• - super foto
    • - rýchle nabíjanie
    • - parádny displej
    • - gestá
    • - väčší a ťažší než by človek čakal, ale aj tak rozmerovo podobný 5,5 palcovým zariadeniam
    • - baterka mala byť aspoň 3600 ako v moto x play

Super telefón za dobrý peniaz s aktualizáciou minimálne na Android 6, jedinou slabinou snáď menšia baterka a na rozmery sa tiež treba pripraviť ( ja som prechádzal zo 4,5 palcového zariadenia)

• , zakúpené v Kim Group

• pomer cena vykon kvalita dizajn zvlast v dopredaji, supercharger
    • menej kompaktna velkost, nemoznost customizacie dizajnu, bateria by mohla vydrzat dlhsie

racionalna volba

Slot pre SIM kartu

Nano-SIM

Dual-SIM nie

Kapacita internej pamäte (GB) 32

Slot pre pamäťové karty áno

Typ pamäťovej karty microSD

• pomer cena vykon kvalita dizajn zvlast v dopredaji, supercharger

racionalna volba

• , zakúpené v K24.sk

• Pekný displej, super rozlíšenie
    • Čistý android (momentálne 6.0, sľúbený 7.0)
    • Trochu priveľký

Za tú cenu vynikajúci, hravo konkuruje oveľa drahším mobilom.

• Lenovo Moto X Style je vydarený smartfón. Veľký nádherný displej s množstvom vychytávok, predné stereo reproduktory, čis...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• Motorola je späť, vyrába sa pod spoločnosťou Lenovo, pričom nami testovaný model X Style je celko štýlový. Základom každ...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Vynikajúci 5,4“ AMOLED displej
    • Výborné stereo reproduktory
    • Dostatočne výkonný procesor
    • Pevný nylonový zadný kryt
    • Odladený a plynulý Marshmallow
    • Funkcie a výbava telefónu
    • Vyššia hmotnosť a rozmery
    • Fotoaparát nemá stabilizáciu
    • Chýba rádio a notifikačná LED

Motorola je späť, vyrába sa pod spoločnosťou Lenovo, pričom nami testovaný model X Style je celko štýlový. Základom každého modelu je dostatočne výkonný hardvér, skvelý displej či fotoaparát. Čo všetko však prináša X Style?

• , zakúpené v mobillacno

• Čistý Android
    • Krásne fotky
    • Pohybom ruky spustí baterku alebo fotoaparát
    • Displej 5'7
    • Rýchle nabíjanie
    • Pogumovany zadný kryt
    • Batéria mohla byť väčšia

Je to môj prvý Android a predčil moje očakávania.Telefón má výborné spracovanie. Maximálna spokojnosť

• Ak ste fanúšikom väčších smartfónov a hľadáte niečo väčšie ako dnes takmer štandardné 5,2” alebo 5,5” telefóny, určite s...

Zobraziť celú recenziu na pc.zoznam.sk

• android 6 , výkon stabilita systému , bateria necakal som dobru vydrz pri 5,7 palcovej obrazovke , Fotoaparat lepsie ako samsung S6 , hlasitost a kvalita zvuku neskutocne najviac ma prekvapuje obrazovka nie je to amoled bol som zastancom amoledu no pri moto x style ktora ma IPS vlastnim SAMSUNG galaxy S6 pred tym S5 bol som fanusikom samsungu a amoled obrazoviek kolegovia vlastnia sony ktore ma tiez IPS obrazovku apple 6 ktore ma retinu sef ma s6edge plus uvedene zariadenia zdaleka nedosahuju taky obraz ako moto x style . Telefon za 500€ ma lepsiu konstrukciu , fotoaparat , obrazovku , bateriu ako telefony za 800 a viac € klobuk dole vrelo odporucam pouzivam ho 3 mesiac maximalna spokojnost za posledne roky som nic podobne nezazil ODPORUCAM !!!
    • skoda ze Motorolu na Slovensku neponukaju operatori velka skoda :(

Pôvodne som kupoval telefon ako darcek pre prijatelku dokonca som ju odradzal od kupi telefonu MOTOROLA x style chcel som pôvodne iphone 6 priatelka studuje v UK tam maju motorolu bezne ako u nas samsung ci iphone mnoho ludi jej motorolu na skole odporucalo neveril som tomu povazoval som to ako zbytocne starosti tak som si povedal vyskusame ved tovar sa da vratit do 3dni po rozbaleni a preskumani ma cakal sok mal som vedla seba galaxy s6 a motorolu x style skusal som rozne ukony fotoaparat , hry , videa bezne veci intenet samsung prehral v kazdom bode na moje obrovske prekvapenie nechapal som pripominam samsung ma stal 870€ po tyzdni som sa rozhodol ze si objednam pre seba ciernu verziu Moto X style . Samsung som mal ako primarne zariadenie momentalne ho predavam Motorolu vrelo odporucam .

PS: 1 Pred rokom by som nepovedal ze budem vlastnit telefon o velkosti 5,7 palca Motorola x style ma genialne spracovanu ergonomiu dobre sa drzi v ruke lepsie ako Samsung galaxy S6 ktora je omnoho mensia .

2: signal ma prekvapuje na Motorole mam stabilne v 4G sieti od 70 do 100% na samsungu som rad ked mam aspon 30% pri samsungu sa mne stavalo casto bola siet nedostupna stavalo sa to tak 3krat za den obcas sa jednalo aj o dôlezite telefonaty PRI MOTOROLE som to este nespozoroval .

3: Telefon obsahuje funkcie ktore som este u ziadneho vyrobcu nespozoroval prikladam video https://www.youtube.com/watch?v=e1N31YWoL7U jedna sa o starsiu verziu nie moto x style .

4: JE TOHO VELA CO BY SA DALO NAPISAT jednoduche zhrnutie vyskusajte !!!