Motorola Moto X

• vraj velmi odolny display
    • vydrz baterky
    • na dotyk velmi prijemny material zadnej steny
    • hlasove ovladanie
    • s ohladom na velkost, najma sirku, je dost tenky a preto sa dost nepohadlne obsluhuje, obal pomohol
    • sim karta a sd karta je na spolocnom 'nosici', cize sd karta sa neda vybrat bez vypnutia telefonu
    • hlasove ovladanie nepodporuje Slovencinu a ani s Anglickym nastavenim sa mi nepodarilo 'vytocit' niektore slovenske mena

Ask nie som typicky pouzivatel mobilneho telefonu, lebo sa nepipajam na socialne nezmysly a maily, resp. internet v mobile pouzivam len vinimocne. Hladal vom telefon s velkou vydrzou baterky a toto ocakavanie sa splnilo, aj ked dosluhujuca XT910 ma pri mojom sposobe pouzivania vacsiu vydrz.
    Display sa zda byt dostatocne odolny, aby nebolo treba navstevovat servis. Ram nie len vizera, ale aj je kovovy, no s ohladom na fotografie telefonu po pade som aj tak nasadil obal. inak je to skoda, lebo material zadnej steny je podla mna velmi pekny a prijemne sa drzi.
    Celkovo som zatial spokojny a skoro po tyzdni telefonovania a SMS-kovania idem nabijat baterku.

• , zakúpené v najtovar.sk

• + Nevídané rozlíšenie displeja
    • + Originálny dizajn
    • + Fantastický užívateľský rozmer near-stock androidu
    • - Autorizovaný servis

Ako dlhoročný fanúšik Motoroly som sa po prestriedaní iných značiek a systémov vrátila práve k jednému z posledných modelov tejto legendárnej značky. Má vynikajúce a kvalitné spracovanie. Ak však budete mať smolu na chybný kus ako ja, tak Vám prajem veľa šťastia s nemenovaným servisom.

• , zakúpené v MobilPC.sk

Slúchadlový konektor
3,5 mm Jack
Verzia Bluetooth
4.0

Ohromný mobilný telefón, ktorým si nastavíte budík či napíšete poznámku bez toho, že aby ste sa ho dotkli. Stačí mu len zadať príkaz. Osadený je skvelým operačným systémom Android v4.3 a dvojjadrovým procesorom s frekvenciou 1,7 GHz. Ak potočíte dvakrát zápästím, zapne sa fotoaparát. Ten disponuje rozlíšením 10 Mpx, dotykovým zaostrovaním a LED bleskom.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• + Nevídané rozlíšenie displeja
    • + Originálny dizajn
    • + Fantastický užívateľský rozmer near-stock androidu
    • - Autorizovaný servis

• Všetko je super všetko mi vyhovuje
    • Nemám nič

Mám iphone htc samsung alr jednoznačne po roote Moto a nahraní CM je neporovnatelne rýchlejšia ako iphone 5s alebo Hráč one ci galaxy s4.Prisposobil som si telefón svojim potrebám a aj baterka vydrží dlhšie ako ma ostatných mobiloch čo mám. Ak sa nevie niekto rozhodnúť vrelo odporúčam.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• nemám výhrady
    • chýba SJ

mám značku dlhé roky a som s ňou spokojný

• cena nizka
    • rýchlosť dodania
    • super mobil

mobil som potreboval dalsi den mat doma bestcena.sk my to splnila

• vsetko dokonale rychlejsie ako note 3 nemohol som uverit pri praci na internete a web strankach to nacitavalo asi o cca 3sekundy rychlejsie pri pristroji za 300libier vs note 3 600libier neuveritelne konstrukcia nevim co je to za material ale rozhodne to nepôsobi lacno ako na note 3
    • pre mna iba velkost obrazovky

Som majitelom samsung note 3 pre zaujimavost som zakupil motorolu X za 300libier v UK a môzem napisat iba jedno ak motorola vyda telefon v podobnej uhlopriecke ako note 3 a ponechaju v nej vlastnosti Xka samsung v momente predavam

• O Moto X sa nedá napísať krátka recenzia je to niečo úplne odlišné žiadna iná firma nedisponuje podobným zariadením odporúčam každému kto chce kvalitne zariadenie žiaden lacný plast ako u (SAMSUNGU a ďalších) kto si raz zvykne na aktívnu notifikáciu nebude chcieť nič iné. Výkon v recenziách sa píše zariadenie disponuje dualcore 2jadrove CPU to však nie je celkom pravda zariadenie ma 8jadier 2jadra vypočítavajú systém android 4jadrovy graficky chip sa stará o aplikácie a hry nasledujúce 2jadra su podporne pre bezkonkurenčne hlasové ovládanie a doplnkové funkcie senzory atd .Motorola moto X je revolučné zariadenie už dlhé roky tu nič podobne nebolo je to zariadenie pre ľudí technológie ktoré sú v smartphone použite nenájdete nikde inde a uľahčujú život celkovú dennú prácu za cenovku do 400€ sa oplatí omnoho viac ako galaxy S3 ci S4
    • Moc nevýhod moto X nemá v podstate pre niekoho žiadnu ale niekomu môžu prekážať nasledujúce nedostatky mne osobne to neprekáža telefón momentálne nemá slovenskú lokalizáciu čo znamená nenájdete v ňom slovensky jazyk v budúcej generácii moto X+1 sa to ma však zmeniť údajne sa dá slovenčina dohrať no nemám to odskúšane cez market je možnosť stiahnuť aplikácie ktoré sčasti poslovenčia telefón .Zariadenie nemá podporu micro SDkariet pokiaľ nemáte mobilný internet tak vám možno 16GB (12,5GB) stačiť nebude je tu ale možnosť zakúpiť cez ebay 32GB verziu ktorá bohate stačí tu je ale problém prípadna reklamovateľnosť .

Aktívna notifikácia nemusíte stláčať tlačidlo zapnúť/vypnúť obrazovka sa po zodvihnutí zo stola alebo vrecka automaticky aktivuje , bezkonkurenčne hlasové ovládanie , kvalita spracovania , výdrž na batériu 2dni pri zapnutom mobilnom internete osvetlenie na sto percent , kamera , výkon X8chipsete od spoločnosti Motorola je revolučná technológia v testoch antutu dopadá horšie ako S4 v reale S4 nemá šancu , google drive 50GB priestoru v cloude ZDARMA prekvapila ma rýchlosť uploadu pri mobilných dátach od telekomu, najnovsi android 4.4.2 pripravuje sa aktualizacia na 4.4.3 , Možnosť zmeniť si bootloader (štartovaciu animáciu) bez rootnutia zariadenia pre niekoho maličkosť žiadna spoločnosť na svete to ale neponúka , Kvalita hovoru a signálu je bezkonkurenčná NOTE 3 a S4 nemajú šancu osobne testovane,veľkosť a kompaktnosť zariadenia a mnoho dalsieho .....