Heureka.sk - nákupný radca

Recenzie Motorola Moto X4 Dual SIM

Štatistika hodnotenia produktu

77%

 
priemer z 3 hodnotení

67 % (2)
0 % (0)
0 % (0)
33 % (1)
0 % (0)

Odporúčania od zákazníkov

2 zákazníkov odporúča tento produkt
1 zákazníkov neodporúča tento produkt

Overené recenzie Motorola Moto X4 Dual SIM

www.gamesite.sk

Pridané: 2. júna 2018

Motorola Moto X4 - Recenzia

Novinka od Motoroly je skvelým zástupcom strednej triedy. Tento model ponúkne užívateľovi dostatok výkonu na jeho každodenné potreby, zatiaľ čo si zachováva príjemnú rýchlosť systému. Zadný a rovnako aj predný fotoaparát postačí na bežné fotenie momentiek. Celý smartfón zostane dlho nažive vďaka batérii s dobrou výdržou a rýchlym nabíjaním.

Celá recenzia na www.gamesite.sk

techguru.sk

Pridané: 23. januára 2018

Lenovo Moto X4 recenzia - TechGuru.sk

Moto X4 je výborný model, ktorý ponúka skvelý pomer úžitku a ceny. Lesklý dizajn mu dáva štýl a komponenty zasa slušný výkon s bohatým úložným priestorom. Výhody nájdete hlavne v drobných, no dôležitých detailoch, ktoré sú pri každodennom používaní telefónu podstatné. Máme na mysli hlavne Moto gestá, ale aj rýchly a kvalitný duálny fotoaparát, funkciu Moto obrazovka s notifikáciami, ale aj automatické stlmenie displeja na nočný režim. Čerešnička na torte je odolnosť podľa IP68. Výraznejšie negatíva sme nezaznamenali. V niektorých situáciách môže vadiť trochu hlasný reproduktor a hladká lesklá zadná časť vás zrejme donúti zaobstarať si obal. Celkovo je X4 významným obohatením modelového radu Moto a veríme, že sa bude aj veľmi dobre predávať.

Celá recenzia na techguru.sk

techbox.dennikn.sk

Pridané: 10. decembra 2017

Motorola moto x4 - funkčnosť sa snúbi s dizajnom | TECHBOX.sk

Motorola moto x4 toho ponúka neúrekom. Veľmi elegantný dizajn, za ktorý sa pri používaní nemusí hanbiť ani biznismen, odolnosť IP68, vylepšené Moto akcie s Moto Key na rýchle prihlasovanie a vzdialený prístup a predovšetkým opäť vydarený dvojitý fotoaparát s novými funkciami. Motorola moto x4 hrá na city správnym spôsobom. Od našej redakcie si vyslúžila ocenenie DOBRÁ CENA.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk
Overený zákazník Lenovoonline

Overený zákazník

Pridané: 13. novembra 2017

Zakúpený v Lenovoonline

100%

Odporúča produkt
  • zatial hodnotím na výbornú

Zobrazujem 1 - 1 zo 1 recenzií