myPhone 6310

• Ľahké ovládanie
    • Pre seniorov

Krátka vydrž batérie.

• , zakúpené v Smartshop

• Pre mňa tento mobil úplne super.Jednoduché základné vybavenie telefónu v menu.
    • Veľmi dobrý telefón, pre nenáročných užívateľov.

Mobil okamžite po vložení SIM -karty (zatiaľ iba jednej) fungoval a bolo možné nastaviť všetky funkcie nevyžadujúce doplňujúcu pamäť. Dá sa povedať, že ide o výborný aparát, ktorý nahradí minulý mobil a navyše dáva možnosť použitia druhej SIM-karty. Nemá však (samozrejme) funkcie moderných smartfónov.

Konštrukcia
klasické s klávesnicou
Operačný systém
Bez OS
62 g
Možnosť pamäťovej karty
Odolné

Tlačidlový telefón -  MYPHONE 6310 BLACK: myPhone 6310 je telefón pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlie v jednoduchosti jeho používanie je veľmi jednoduché telefón má farebný displej s veľkosťou 2,4'' s rozlíšením 240x320 px, ktorý ostro zobrazuje všetky dôležité informácie telefón má veľké a osvetlené tlačidlá a veľkú výdrž batérie tá je naozaj veľká - až 7 dní počas telefonických hovorov vždy jasne a kvalitne počujete účastníka hovoru na druhej strane telefón disponuje mnohými ďalšími funkciami ako Bluetooth, baterka, MP3 prehrávač, FM rádio, hodiny, budík, atď. pamäť telefónu je možné rozšíriť až o 32 GB pomocou pamäťovej karty môžete tak bezstarostne nosiť všetky obľúbené fotografie pri sebe využívajte funkciu Dual SIM a spojte tak váš profesijný a súkromný život dohromady nemusíte pri sebe nosiť dva telefóny, buďte na príjme iba s MyPhone 6310

Vlastnosti:

• displej: 2,4 '' TFT (320x240px)
  • podpora pamäť. kariet: microSDHC (až do 32 GB)
  • GSM: 900/1800 MHz
  • Bluetooth: 2.0

FM rádio

• kamera: 0,3 Mpix (VGA)
  • batéria: 900 mAh Li-Ion
  • pohotovostná doba: až 7 dní (v závislosti na sieti)
  • doba hovoru: až 4 hodín (v závislosti na sieti)
  • rozmery: 122,5 x 50,5 x 14,8 mm
  • typ nabíjačky: micro USB
  • veľkosť SIM kariet: obe klasické (2ff)

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Alza.sk

• Ľahké ovládanie
    • Pre seniorov

Krátka vydrž batérie.

• , prevzaté z Heureka.cz

Mobil stejné značky už mám třetí. Plně mi vyhovuje. Nemám ráda dotykové mobily.

no by som ho výrobcovi do čela hodil

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Nepovedal by som, že je drahý, relatívne ľahko sa používa.
    • Za približne 5500 forintov by sme nemali byť príliš nároční, ale na telefonovanie je ideálny. Príjem je dobrý, reč je jasná, zrozumiteľná a dostatočne hlasná. Ak sa stratí alebo poškodí, nevznikne veľká škoda, je to dobré pre pracovníka.
    • Gombíky sa opotrebovali asi po 3 mesiacoch nosenia vo vrecku! !!
    • Niektoré funkcie sa zabudli preložiť do angličtiny alebo pre ne v Číne našli zaujímavý názov.
    • Príliš veľa stláčania na prístup k iným funkciám ako telefón (napr. baterka, kalkulačka, prístup ku kalendáru). Po 3, 5 rokoch je batéria slabá, ale za 3500 si novú nekúpim.

Potreboval som lacný, jednoduchý telefón prakticky len na telefonovanie.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Používam smartfón, nie toto.

Môj priateľ sa rozhodol na základe ceny. Práve som mu ho nainštaloval. Zariadenie bolo bez fólie a s poškriabanou obrazovkou.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Veľká veľkosť displeja!

Jednoduché používanie telefónu

• , zakúpené v Smartshop

• Veľmi dobrý telefón, pre nenáročných užívateľov.
      • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Jednoduchý, ľahko použiteľný telefón, presne to, čo som hľadal pre člena rodiny.

• Veľké tlačidlá
        • Veľký displej
        • Maďarský jazyk
        • Duálna SIM karta

Telefón som kúpil pre svoju babičku. Hlavnou požiadavkou bolo, aby bol displej aj tlačidlá väčšie. Používa ho niekoľko dní, ale ona aj ja sme s objednaným produktom spokojní.