Recenzie Nokia 6 Dual SIM

Overený zákazník Bestcena.sk

Ivan V

Pridané: 24. februára 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

• Chýba návod na ovládanie v slovenčine

Dobrý, ale mohol by byť ešte lepší: Chýba návod na ovládanie v slovenčine.

Petr Hudec

Petr Hudec

Pridané: 12. januára 2018

NOKIA 6 - [unboxing a recenze] - YouTube

Značka Nokia nás v minulém roce překvapila svým poměrně úspěšným návratem na scénu s novou, ucelenou řadou telefonů, nově na OS Android. Nokia 6 by se měla zařadit mězi telefony střední třídy a tomu také odpovídá její výbava. Co si o telefonu myslí Petr? Podívejte se na naše video a užijte si recenzi a unboxing Nokie6!

Overený zákazník mobilonline.sk

Overený zákazník mobillacno

Tibor

Pridané: 28. novembra 2017

Zakúpený v mobillacno

• Veľmi kvalitný mob tel., vrelo odporúčam

Nezistené

Overený zákazník mobillacno

Katarina Ch.

Pridané: 27. novembra 2017

Zakúpený v mobillacno

• Uz mi stihol raz spadnut na kachlicky a prezil
  • Pekny dizajn
  • Nema notifikacnu diodu,ktora blika po neprijatom hovore alebo po obdrzani sms
  • Kontakty su velmi google-orientovane. Zmiesane su telefonne kontakty zo SIM karty spolu s emailovymi kontaktmi

Nema notifikacnu diodu,ktora blika po neprijatom hovore alebo po obdrzani sms.kontakty su velmi google-orientovane,zmiesanie su telefonne kontakty zo SIM karty spolu s emailovymi kontaktami z uctu gmail. Neviem,kam sa uklada novy kontakt, na starsich nokiach sa dalo vybrat, ci to mna ukladat do telefonu alebo na sim. Dizajn je pekny. Nenasla som klasicku galeriu fotiek, iba google-photos. Zapnutie/vypnutie mobilnych dat treba v dvoch krokoch,najprv treba kliknut nastavenia, nie je to v rolovacej hornej liste, alebo som zatial neobjavila, ci sa to tam da customizovat.

Petr Šedivý

Petr Šedivý

Pridané: 20. novembra 2017

Recenze a test Nokia 6 Dual SIM | Testado.cz - YouTube

Model Nokia 6 zastává roli letošní vlajkové lodi tohoto světově známého výrobce mobilních telefonů. Jak dopadl v našem testu, se dozvíte v tomto videu.

mobilizujeme.cz

Pridané: 10. septembra 2017

Recenze Nokia 6: míří mezi nejlepší? - Mobilizujeme.cz

O značce Nokia se toho dá napsat mnohé. Populární je hlavně díky časům minulým, ta doba je ovšem pryč. Nyní se finská legenda pokouší vrátit na výsluní. Pomůže jí k tomu právě telefon Nokia 6? To zodpoví naše dnešní recenze.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
Overený zákazník NIKITA.sk