Nokia 6300

Možnosť pamäťovej karty

Mobil Nokia 6300, až na návod,ktorý bol len v cudzom jazyku,všetko ok

• dlhodobé skúsenosti, je praktický
  • , zakúpené v nejlevnejsimobil

Vzhľadom k tomu, že prvú Nokiu 6300 som mál zakúpenú od jej uvedenia na trh, mám pri tejto Nokii pocit, že sa nejedná o originál výrobok ktorý som požadoval ale o Nokiu poskladanú z jednotlivých komponentov. Môj dojem vychádzl z toho, že napríklad spodná krýtka telefónu nebola tak manuálne opracovaná - ostré hrany po celom obvode, ako u môjho prvého telefónu.

Konštrukcia
klasické s klávesnicou
Operačný systém
Bez OS
Verzia operačného systému
Nokia Series 30+
110 g
Možnosť pamäťovej karty

Telefón Nokia 6300 patrí k tým najpopulárenjším a najobľúbenejším. Disponuje pevnou konštrukciou s oceľovými krytmi. Podporuje GPRS a EDGE triedy 10. Nechýba slot na pamäťovú kartu.   Menu je v slovenskom jazyku.

4zákazníci neodporúčajú produkt

Mobil Nokia 6300, až na návod,ktorý bol len v cudzom jazyku,všetko ok

• dlhodobé skúsenosti, je praktický

Nokia jedna z najlepsich co boli vitvorene

• možno dizajn..
    • výdrž batérie.
    • nafukovanie batérie! a nebolo to len pri jednom kuse nokie 6300.
    • aj známy, ktorý mal nokiu 6300 mal problém z nafukovaním batérie.. časom skoro všetke nokie ktoré mali túto batériu tak sa nafukovala. dodnes mám tie telefóny doma, ale batérie sme museli vyhodiť..

tento telefón by som už nechcela ani keby mi za to mali zaplatiť.. keď sa mi začala nafukovať batéria, tak telefón vydržal sotva deň a to pri bežnom užívaní.. keby som si práve vtedy nemenila simkartu, tak by som si to možno až neskoro všimla, že niečo nie je ok z baterkou. vtedy sa už ťažšie dal zavrieť kryt na telefóne.
    neviem, možno nie všetke boli zlé, ale ja som nemala dobrú skúsenosť z tou nokiou.
    samozrejme, že problémy boli až po nejakej dobre po záruke, ale aj tak.
    nechápem, čo na tom telefóne ktorý nič nemá stojí údajne 140€

• , zakúpené v Webtelefony

• veľkosť telefónu
    • výdrž batérie

ak by mi bol dodaný nový telefón, tak by bola recenzia možno lepšia.

• veľmi spoľahlivý aj po rokoch,
    • fotky sú kvalitnejšie ako pri 5 pixel.tel.
    • zvuk v poriadku

určite doporučujem-pre vysokú spoľahlivosť

• Sú chorý
    • za takýto šrot 218 eur, za 218 si už kúpim nejaký vymakaný dotykáč alebo vymakaný super tablet nie takýto šrot nokia mobil

svinstvo toto !

• spolahlivost,kvalita spracovania,velkost akurat do ruky,

Mam ho 7 rokov.Niekolko krat mi zmokol,padol,pracujem v prasnom prostredi a stale bezproblemovo funguje.Akurat bateriu som kupil novu,ale az po 5 rokoch,takze aj tak super.odporucam tento model,aj ked to je uz dedusko telefon.

• pekný dizajn. Telefón je rýchly, pohodlný, spolahlivý, praktický, šikovný (aj do ruky) , nikdy mi nezamrzol keď som ho mal. Váhovo veľmi ľahký. Úžasne otváratelný kryt - nie jak pri tých dnešných kde dajú 0,5mm priehlbinku a rovno nožom to môžem otvárať.
    • kameru nepočítam, to je jasne že vtedy to nebolo žiadne HD ale jediné čo môžem na Nokii 6300 kritizovať je katastrofálna kvalita sluchadiel. Pri počúvaní sústavne vypadávali a zlyhávali. Okrem toho nemám žiadne výhrady

veľmi kvalitný a spoľahlivý telefón. Mám naň veľmi pekné spomienky. V jednoduchosti je krása