Nokia Lumia 625

• , zakúpené v NAJmobily.sk

• Produkt vyhovuje presne mojim poziadavkam

• Pekný design UI
    • Fajn výdrž baterky
    • Wifi, bluetooth, dobrý výkon na hry, slušný kalendár, proste všetko čo potrebujem
    • Trošku veľký
    • Displej je magnet na špinu
    • Otváranie krytu je divné

Tento mobil má všetko čo potrebujem takže som nadmieru spokojný. Cena bola viac-menej smiešne nízka, takže spokojnosť aj z finančnej stránky.

Je väčší ako som čakal - do vrecka v letných kraťasoch sa len ťažko napchá.
    Páči sa mi design a jednoduchosť používania. Všetko prehľadné, žiadne zbytočnosti.
    Čakal som že ponuka aplikácii bude slabá, lebo to som počul od "android fanúšikov", avšak zdá sa mi to byť v pohode.

Odporúčam kúpiť nejaké kožené puzdro k tejto mašinke.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Rýchly,dlho vydrží baterka. Veľa ľudí sa boji Windowsu ale je celkom jednoduchy. A to mi povedal 10 ročný chlapec ktorý ho dostal ako darček.
    • Priemerný fotak ale primerany cene.

ODPORUCAM , hlavne na pracu a hry.

Konštrukcia

Slúchadlá

Návod

Originál krabička & nbsp; & nbsp;

Telefón je na objednávku. & nbsp; & nbsp;

Dodanie do 25 pracovných dní. Záleží však od dodávateľa, dodacia lehota je štandardne kratšia. V ojedinelých prípadoch sa dodanie bohužiaľ môže predĺžiť. & nbsp; & nbsp;

POZOR !!! Pokiaľ nakupujete na slovenskom firmu a ste platcami DPH, prosím zvoľte spôsob platby za objednávku platbu prevodom na účet a my vykonáme potrebné úpravy objednávky.

Faktúra bude upravená bez DPH. & nbsp; & nbsp;

Popis produktu:

Nokia Lumia 625 ponúka veľký krásny 4,7 palcový IPS displej s výhodu čitateľnosti na priamom slnečnom svetle a odolný voči poškriabaniu vďaka odolnému sklíčku Gorilla Glass 2. Možno na ňom upraviť sýtosť a odtieň farieb. < / span>

Systém Windows Phone 8.1 Vás pomocou živých dlaždíc bude informovať na displeji o udalostiach vo Vašom svete. Tiež si môžete upraviť pozadie východzieho displeja a sledovať, ako prispôsobiteľné živé dlaždice ožijú novým životom.

Fotoaparát < / span>

Zadné fotoaparát ponúka rozlíšenie 5 Mpx, autofokus a LED diódu. Môžete si vytvoriť očarujúce snímky a rozmazať na nich okolie alebo má odstrániť rôzne objekty. Okrem bežného fotenia môžete zaobstarať aj sériu fotiek a poskladať z nich jednu výslednú. Okrem snímok je schopný nahrávať kvalitné a plynulé video. Pre videohovory je pripravená aj predná kamera.

Výkon a pamäť

Telefón má dvojjadrový procesor s taktom 1,2 GHz a operačná pamäť o veľkosti 512 MB. Môžete si dovoliť hrať aj najnáročnejšie 3D hry a pracovať s rôznymi aplikáciami. Interná pamäť telefónu je 8GB a možno ju rozšíriť pomocou microSD kariet až do veľkosti 64GB.

GPS

Nokia Lumia 625 má vo svojom vybavení nepostrádateľnou GPS navigáciu. Nokia navyše pridáva svoje vyhlásené mapy, vďaka ktorým je možné používať plnohodnotnú navigáciu a nepotrebujete k nim nevyhnutne prístup k internetu. Stačí si vopred stiahnuť mapové podklady a v offline móde môžete používať Váš chytrý telefón ako bežnú navigáciu. Ľahko zobrazíte ulice, bankomaty, lekárne, reštaurácie či pošty.

Ďalšie vybavenie

Smartphone sa chváli aj ďalšími modernými technológiami, ako je podpora extra rýchlych 4G LTE sietí či Bluetooth 4.0. Ďalej ponúka FM rádio s RDS, WiFi, 3G, podporu hŕbu aplikácií vrátane balíka Office a mailových klientov Outlook Exchange a Mail for Exchange a mnohé ďalšie možnosti.

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v NAJmobily.sk

• Produkt vyhovuje presne mojim poziadavkam

• Rýchlosť
    • Predná kamera slabšia ale na selfies stačí
    • Veľkosť
    • Vypuklý displej
    • Spadol mi celý windows, doteraz neviem prečo
    • Nič iné

Pred rokom a pol som si ho kúpil a bol som veľmi spokojný, no raz m spadol z vrecka na dlažbu a celý displej bol rozbitý. Proste pavučina. Dal som ho opraviť a po čase mi na ňom spadol celý windows čiže som ho rovno zhodil. Teraz po roku a pol si kupujem ďalší tento telefón, pretože je spoľahlivý a nevidel som aby sekal.

• Pekný design UI
    • Fajn výdrž baterky
    • Trošku veľký
    • Displej je magnet na špinu
    • Otváranie krytu je divné

Je väčší ako som čakal - do vrecka v letných kraťasoch sa len ťažko napchá.

Odporúčam kúpiť nejaké kožené puzdro k tejto mašinke.

• velkost displeja
    • vydrz baterky
    • hlasitost zvonenia
    • free GPS, po aktualizacii aj moznost rozsirit na viac krajin, nie len SR, CR
    • odolny pri padoch
    • blesk
    • aktualizacie OS z 8.0 na 8.1
    • slabo viditelny displej na slnku
    • nevibruje budik
    • trochu slabsi fotak
    • vstavana baterka
    • tazko odstranitelny zadny kryt
    • nepohodlna klavesnica- caste preklepy
    • chyba podsvietenie zakladnych tlacitok
    • treba stiahnut appku na vytvaranie zvoneni (iba detail)

Telefon som si kupila kvoli free navigacii a tiez, lebo ma priatel prehovoril na windows phone. Doteraz som pouzivala OS Android, tazsie sa mi zvyka na OS WP, ale zoznamujeme sa.
    Problem som mala hlavne s velkostou a hrubkou telefonu, zo zaciatku som bola nestastna z tej velkosti, casto mi padal, lebo je dost tenky a velky- zvyknuta som na maly a tucny SE Xperia mini pro, ale nastastie vydrzal a je bez skrabancov a puklin, takze tuto skutocnost hodnotim velmi pozitivne.
    Od fotaku som necakala zazraky, ale mohol byt aj lepsi, moja stara Xperia robila krajsie fotky. Do zakladnej vybavy kazdeho smartfonu podla mna urcite patri LED blesk, ten je dostatocne silny na svietenie.
    Budik ma nemilo prekvapil, kedze casto spim so stuplami, tak ma budili vibracie, teraz sa stane ze niekedy nevstanem, lebo tento nevibruje.
    Vydrz baterie hodnotim pozitivne, pri kazdodennom pouzivani- niekolko hovorov, sms, menej casto wifi a hranie hier vydrzi aj 3 dni.
    Celkovo telefon hodnotim pozitivne, ale nie som spokojna na 100%.

• Je to dobry smartphone
    • Ak som ho nechal bez pohybu tyzden v case ked som bol obcestovany baterka vydrzala a mohol som z neho este volat
    • Nasprv win.8 a po aktualizacii win 8.1 bol este lepsi
    • Vsetky pre mna potrebne aplikacie su v obchde dostupne
    • Pri neustalom pouzivani baterky vydrzi nieco malo cez 24h

Som s tymto smartphonom maximalne spokojny mozem ho iba odporucit pisem tuto recenziu po 1 roku co ho vlastnim ta baterka je naozaj slaba ked potrebujem neustale volat pisat sms a mat zapnuty internet ale ak internt nepotrbujem da sa to vypnut a baterka vydrzi ovela dlhsie vsetky pre mna potrebne aplikacie su v obchode dostupne a nehovorim o tom ze by som mal plnu pamet hier. Pred tym ako som ho kupil ma velmi vela ludi odhovaralo ze lumia a windows phone nie su dobre ze sa to seka a ze celkovo to dobre nefunguje mozem s urcitostou povedat ze to nie je pravda pred tymto som mal nokia 500 a bol som spokojny s lumiou 625 som tiez spokojny a ked budem kupovat dalsi telefon bude to zase nokia

• Windows 8
    • Office
    • displej
    • veľkosť
    • váha
    • rýchle reakcie, neseká
    • dizajn
    • ľahké ovládanie
    • za necelý rok sa nič zlé nevyskytlo !

Telefón používam už skoro rok a doteraz som s ním nemala žiadne problémy, reaguje rýchlo, na windovs 8 sa dá veľmi rýchlo zvyknúť, odporúčam, po nespokojnosti s androidom veľmi príjemná zmena, ak by som si kupovala nový telefón, určite by som siahla po Nokii. Má veľký displej, na ktorý si pekne usporiadate všetky aplikácie, kontakty, obrázky, priečinky a farebne doladíte podľa predstáv, je tu veľký výber farebných krytov je tu veľa možností, mobil ponúka celkom dobrý predný aj zadný fotoaparát, no na profi fotky určite nie je, telefón sa pohodlne drží v ruke, možno má vyššiu váhu, ale aspoň tak ľahko nevypadne z ruky, office je pre mňa veľká výhoda, nemusím kvôli všetkému zapínať PC.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Priemerný fotak ale primerany cene.

ODPORUCAM , hlavne na pracu a hry.

• veľký displej
    • po aktualizácii na WP 8.1 ide ešte lepšie
    • Cortana
    • mnoho hier a aplikácií
    • mal som ho týždeň, raz mi spadol a displej je úplne rozbitý
    • niekedy dlhšie odozvy
    • slabá výdrž batérie

Telefon som si kňupil hlavne kvôli veľkému displeju a windowsu.
    Nokia proste nikdy nesklame. :-) No musím ho nabíjať každý deň.
    Tiež mi vypadol z predného vrecka nohavíc rovno na dlažbu, displej bol potom v štýle "pavučina" :-) musel som ho dať vymeniť.
    Po aktualizácii na WP 8.1 sú reakcie síce trochu pomalšie, ale stojí to zato. Možnosť nastavenia zvuku zvlášť pre aplikácie a zvlášť pre zvonenie a budík.

• Krásny veľký displej
    • Spoľahlivosť systému
    • Výmenné kryty
    • Super video rekordér
    • Priemerný fotoaparát,ale postačuje

Celkovo naozaj odporúčam,myslím si,že sa ani nedá porovnávať s neprehľadným androidom,keby je WP populárňejší,tak android nemá nikto :) To je môj názor :)

• , zakúpené v BONUSKO

• všetko