Nokia N96

125 g
Možnosť pamäťovej karty

Klasika

Nakoľko ja nechcem smartfóny, z klasických mobilov
    je tento myslím najlepší a NOKIA obzvlášť!

• , zakúpené v Aukro.sk

• bol som podvedeny dotycny mi predal atrapu N96,VIAC NEKOMUNIKUJE!!!!

Konštrukcia
vysúvacie
Operačný systém
Symbian
125 g
Možnosť pamäťovej karty

Obklopte sa zábavou - môžete sledovať správy, šport, zábavné programy a dokonca aj živé televízne vysielanie. Jednoducho sa pripojte k novým videám a službám. 16 GB vnútornej flash pamäte, slot pre pamäťové karty microSD (vymeniteľné počas prevádzky prístroja), ktoré ponúkajú ďalšie rozšírenie kapacity pamäte a vyššiu flexibilitu. WCDMA 2100 (HSDPA) / EGSM 900, GSM 1800/1900 MHz (EGPRS). Automatické prepínanie medzi jednotlivými pásmami a režimami. Prehrávanie televízneho ... Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

Klasika

Nakoľko ja nechcem smartfóny, z klasických mobilov
    je tento myslím najlepší a NOKIA obzvlášť!

• kupil som ho pred 5 rokmi a za ten cas mi odisiel 2krat flefi kapeb,slaba vidrz baterie ,umeli krit displeja a dostavanie prachu pod neho ,caste cistenie potrebne ,mrzne pri zatazeni tak akurat an telefonovani je dobri inka mrzne,neodporucam telefon za taku cenu

kupil som ho ,lebo mal same chvali ale po pol roku som bol sklamani ,slabi procesom takze mrzol a flexi kabel odisiel akurat po zaruke ,to som hore spominal uz ,preto neodporucam

• Velky display
    • Nahravanie videa
    • Reproduktor
    • Fotoaparat
    • Rozlisenie
    • Plasty
    • Bateria
    • Pomalsie reakcie slabsi procesor

Zhrniem to tak na dnesnu dob
    u slabota

• , zakúpené v Aukro.sk

• bol som podvedeny dotycny mi predal atrapu N96,VIAC NEKOMUNIKUJE!!!!
  • , zakúpené v VVTech

• Kvalita velkost pamete je to spickovy mobil
    • Nevihoda-plastovy kryt

Skvely telefon za dobru cenu Urcite odporucam

• Veľa funkcií,
    • výborná GPS,
    • široké možnosti multimédií
    • 950mAh na batériu je trochu málo, ale kritické to nie je.
    • Na 2,8 "displej mohol telefón mať lepšie rozlíšenie.

Nokia N96 je výborný telefón vďaka mnohým funkciám GPS: ak idete len na interné GPS, nie je problém dosiahnuť presnosť 5-6 m, čo je celkom perfektné a navyše má široké možnosti, ako dopravné info, peší režim atď Video a foto sú veľmi kvalitné, dokonca aj stabilizátor obrazu funguje prekvapivo dobre. Inak ostatná klasika. N-GAGE atď.

• 16 GB PAMETE A E 3TE PAMETOVA KARTA
    • VILEP3ENIE N 95

je lepši než ostat ne telefony od nokie

• hudobne tlacidla , obrovsky displej , pohybove cidlo ostatne v recenzii
    • slabsi procesor

tento mobil ma byt ako nastupca popularnej Nokie N95. Ponuka naviac digitalnu televiziu DVB-H , lepsiu RAM az 128 MB , Feauture Pack 2, 16 GB pamät. Mobil rovnako ako N95 ponuka dualslim konstrukciu to znamena ze mozete vysuvat do oboch stran . Ponuka obrovsky displej az 2,8 palce hoci rozlisenie ostalo pri 240x320 a 16Mil. farbami , pri takom velkom displeji uz jasne vidno hruby raser . Kedze bezi na systeme Symbian s feature packom 2 tak ponuka krasne animovane prechody , koliesko naviwheel , blikanie 4-smeroveho tlacidla pri zmeskanom hovore, zvisly pohotovostny rezim , RDS u radia ci polohove cidlo. N96 ako poriadny nastupca neponuka uz len 8GB ako tomu bolo u N95 8GB ale rovno 16GB a k tomu este slot ma Micro SDHC a tam je obmedzenie az 32 GB . Sklamal hlavne procesor a tak mobil je o trochu pomalsi ako ostatne Nokie s najnovsim symbianom . Na vrchu je posuvny zamok klavesnice a 3,5 mm jack na sluchadla. Na pravej strane su stereoreproduktory a hraju rovnako ako v N95 cize hlasno a kvalitne . Medzi funkcnymi klavesami su aj klavesy na ovladanie hud. prahravaca , a je to uz treti sposob ako ovladat , po vysunuti dole sa objavia 4 nad displejom a este na sluchadlach je umiestneny ovladac . Ako ine Nseries ponuka aj WiFi alebo GPS apolu s aplikaciou Nokia Mapy 2 kde mapu mate zadarmo. Ma aj 5Mpx fotak a kvalitne VGA video ktore si mozete pozriet aj na TV pomocou TV-OUT kabela v baleni .Bateria je rovnaka s N95 a to 950 mAh co je malo na taky mobil a vydrz je tak ovela mensia ako napr. N85 . Takisto kvalita konstrukcie nie je najlepsia ako pisu vsade v recenziach . N96 nie je zly mobil ale myslim ze N85 je lepsia volba aj po stranke pomeru cena/vykon.

• fotoaparát: 5 Mpix (2 592 x 1 944 b.), LED blesk, makro, autofókus, záznam videí (MPEG4, 640 x 480, 30 fps),
    • VGA kamera pre videohovory,
    • pamäť: 16 GB + microSD (až do 16 GB), 128 MB RAM,
    • správy: SMS, MMS, e-mail, RSS,
    • globálny prenos dát: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA (do 3,6 Mbps),
    • lokálny prenos dát: Bluetooth 2.0 + EDR, kábel (microUSB), mass storage (online), Wi-Fi,,
    • hudba: MP3/AAC prehrávač, 3,5 mm konektor, FM rádio (s RDS), A2DP, stereo repro,
    • ostatné: Java, minimalizácia (aj Java) aplikácií, multitasking, WAP 2.0, HTML, videohovor, prehliadač dokumentov, TV výstup, DVB-H 1.0, A-GPS.
    • Neobsahuje/nepodporuje:
    • xenový blesk, aktívny kryt objektívu, HSUPA, IrDA.

Od Nokie N96 sa očakávalo veľa. Má prakticky plnú výbavu zahŕňajúcu dáta, multimédiá aj pracovné funkcie. V oblasti konštrukcie však zaostáva dokonca aj za predchodcami. Na klávesnicu si treba veľmi dlho zvykať, rovnako sú na tom aj ovládacie tlačidlá pod displejom. Implementácia DVB-H tunera je v našich podmienkach len do počtu. Majitelia starších modelov N95 a N95 8GB v podstate nemajú dôvod na výmenu. A ak by sa už predsa len rozhodli meniť, tak by som skôr odporúčal model N85.