Nokia X2

Bez OS
82 g
Možnosť pamäťovej karty

• Softvérovo v poriadku
    • Nekvalitné prevedenie bočných tlačidiel a krytu batérie (môjho zakúpeného)

Neviem, či som kúpil nevydarený prototyp, alebo posledný vyrobený kus na planéte, africkým migrantom.
    Hrozné prevedenie bočných tlačidiel a zadného krytu batérie, ktorý vôbec nelícuje s telom mobilu.
    Mal som tento mobil 11 rokov a odišiel mi spodný riadok tlačidiel, bez ktorých sa nedalo fungovať. Bol som s ním spokojný, nikdy ma nesklamal, tak som si ho kúpil znova. Cena tá istá ako pred 11 rokmi a prevedenie o 75% horšie. Softvérovo je v poriadku. Nechcel som tieto novodobé veľké a ťažké tehly, ktoré treba nosiť v ruksaku, pretože do vrecka sa to nezmestí.

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

Mnou už predtým overený malý, jednoduchý, tlačidlový telefón bez pripojenia na internet, ktorý mi slúži presne na tie účely, ktoré potrebujem, najmä na SMS-ky, telefonovanie a na niektoré bežné aplikácie, ako je napr. kalkulačka, kalendár, fotografovanie a podobne a na iné aplikácie, vytvorené vo formáte .jar a uložené na pamäťovej karte . Je možné cez kábel pripojiť ho k počítaču alebo použiť ho aj ako baterku na posvietenie si v tme.

bol my poslany mobil nokiaX3-00 a ja som objednal nokiaX2-00

Konštrukcia
klasické s klávesnicou
Operačný systém
Bez OS
82 g
Možnosť pamäťovej karty

Nech ste kdekoľvek, je tu pre vás, milovníkov hudby, Nokia X2 so svojím FM rádiom, hudobným prehrávačom a výkonnými reproduktormi.   Menu je v slovenskom jazyku.

4zákazníci neodporúčajú produkt

• klávesnica (1)
  • dizajn (1)
  • kvalita (1)

• Softvérovo v poriadku
    • Nekvalitné prevedenie bočných tlačidiel a krytu batérie (môjho zakúpeného)

bol my poslany mobil nokiaX3-00 a ja som objednal nokiaX2-00

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

• ak si do neho kúpite lepšiu batériu či už 1000 mAh alebo šikovnejší aj 2450 mAh tak máte dokonalý telefón, samozrejme tlačidlový
    • nevýhodou je že tlačidlové telefóny miznú

• Jednoduchy a klasicky mobil
    • Ma dobry zvuk
    • Ma dobre vyhladavanie
    • Ma sd kartu zboku
    • chvilu si treba zvyknut na ovladanie hlasitosti zboku
    • na zaciatku ked som skusal sd kartu 32 gb dkoro plne nahratu tak mi ju prepisalo a neda sa citat...ale ina karta je uz o.k.

je vyborny

• Stare spolahlive modeli
    • Vyzera ako opravovany
    • Miesto ciernej mi prisiel strieborny

• prepracovaný zvuk
    • vzhľad
    • svietidlo
    • radio bez napájania sluchadiel
    • kvalitné príslušenstvo
    • výdrž batérie
    • jednoduché ovládanie
    • väčšina konštrukcie je plast až na zadný kryt
    • stopy po otlačkoch
    • reproduktory počase začnú chrčať
    • fotoaparát na 5mpix slabo fotí

nokia x2-00 je v skutku vydarený hudobný mobil,vhodnejší skôr pre mladích nenáročních ľudí.
    očaril ma hlavne prepracovaným zvukom.
    výborne vyvážený zvuk aj basy aj výšky bolo perfektne počuť.
    len škoda že mi po čase jeden z dvoch repráčikov začal chrčať.
    ale to bolo asi mojou vinou.(časté a veľmi hlasné počúvanie nie vždy kvalitného zvuku.)
    prekvapilo ma fm rádio bez nutnosti pripájať slúchadlá.
    toto hodnotím ako jedno velmi velké plus.
    velmi pekne vyzerá aj z predu aj z bokov aj zo zadnej strany.
    trocha ma zarazil 5mpix fotoaparát v takomto tipe mobilu.
    nefotí až tak dobre ako som čakal.
    ale ja nefotím tak často skôr málokedy takže mi to nevadí.
    veľmi milo ma prekavapilo led svietidlo ktoré je zaroveň aj blesk.
    je to velmi praktické a dosť často túto funciu využívam.
    troška ma sklamal material z ktorého je vyrobená táto nokia plast a ešte k tomu lesklý,skvelý magnet na otlačky.
    ale inak je konštrukčne celkom dobre zvládnutý.
    dobre sa drží v ruke, velmi jednoducho sa ovláda.
    aj bateria vzhľadom na nízku kapacitu má celkom dobrú výdrž.
    čo sa týka príslušenstva tak klobúk dole pred štuplovými slúchadlami ktoré hrajú naozaj kvakitne.

zhriem to takto:

nokia x2-00 je velmi dobre vydarený hudobný mobil,ktorý má rozhodne čo ponúknuť.
    je vhodný skôr pre mladích a nenáročních ľudí.
    je praktický a určite si ho obľúbite.

skrátka spoľahlivý hudobný paťák,ktorý vás určite nesklame ani cez deň ani v noci.

tento produkt vám rozhodne odporúčam.
    (ps: mne sa tak zapáčil že som si asi po týždni objednal daľší.)

• moc perfektny,dakujem

este wifi......

• mega super duper repraky
    • super dizajn
    • lahkosť