Nokia XR20 6GB/128GB Dual SIM

bez nadstavby
Modelový rok
2021

• , zakúpené v Alza.sk

S nokiou xr20 som veľmi spokojný , nemám ho zatiaľ dlho technické parametre mi vyhovujú a čo sa týka odolnosti som veľmi zvedavý ako si počínať lebo pracujem vo veľmi prašnom prostredí. Ako plus baterka má veľkú výdrž ,pri mojom zaobchádzaní mi na jedno nabitie vydrží 3-4 dni samozrejme mobil nepoužívam na hranie hier

• , zakúpené v Alza.sk

Zatial som spokojný mám ho krátko. Telefony značky Nokia používam odkedy začali bíť v predaji

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Zatiaľ vynikajúci mobil, Veľa nastavení a prispôsobení na Vás.

Konštrukcia
Nadstavba systému
bez nadstavby
Modelový rok
2021

smartfón • 6,67" uhlopriečka • IPS displej • 2400 × 1080 px • obnovovacia frekvencia 60 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 480 (8-jadrový – až 2,0 GHz) • pamäť RAM 6 GB • interná pamäť 128 GB • dvojitý zadný fotoaparát 48 (f/1.79) + 13 (f/2.4) Mpx • predný fotoaparát 8 Mpx • dual SIM • NFC • Bluetooth • 5G • GPS • Wi-Fi • USB-C • 3,5 mm jack • zvýšená odolnosť s certifikáciou IP68 • odomykanie pomocou odtlačku prstov • Android 11 • kapacita batérie 4 630 mAh • bezdrôtové, rýchlonabíjanie 18 W

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Zatiaľ vynikajúci mobil, Veľa nastavení a prispôsobení na Vás.