Nubia N1 3GB/64GB

Maximálne rozlíšenie videa
1080p (Full HD)
Verzia Bluetooth
4.1

smartfón s 5,5" LCD displejom • rozlíšenie 1920×1080 px • 8jadrový procesor 2 GHz • 3 GB RAM • interná pamäť 64 GB • podpora micro SD až do 128 GB • 13Mpx zadný fotoaparát • 13Mpx predný fotoaparát • GPS • dual SIM • Wi-Fi • Bluetooth • LTE • čítačka odtlačku prstov • operačný systém Android Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

Tento telefón som si vybrala lebo sa mi páčil, bola som nadšená z fotoaparátu.
    Po vyše dvoch rokoch používania sa mi pokazil konektor nabíjania. Ako sa mi vrátil z opravy, rozhodol sa asi, že mi neakceptuje SIM kartu, hocijakú.
    Nemá slovenské menu, čo mi až tak problém nerobí, ale nemá.
    Zo začiatku mi robila problém aj jeho veľkosť a gramáž, na čo som si už zvykla.
    Veľký displej je veľkou výhodou, avšak po dvoch rokoch začal taktiež aj zamŕzať.
    Zohnať naň kryt ktorý by bol aj nejak pekný, je obtiažnejšie ako pri klasických Samsungoch, Iphonoch a pod.
    Som s ním spokojná, ale po týchto chybách som sa rozhodla vrátiť sa späť k už odskúšaným Samsungom

• je rýchly
    • kvalitné fotky
    • rozlíšenie displeja
    • dizajn

Nádherne fotí a rozlíšenie displeja je výborné. displej je zahnutý do kraja a neviem si ho vynachváliť. odtlačok prsta ktorý je na zadnej časti telefónu neviem si predstaviť že by som mala vyklikávať heslo aby sa mi tam nikto nedostal. je to nízka cena a ktorú som dostala veľmi veľa. určite ho odporúčam tým ktorý hľadajú nový telefón a nechcú zaň vyhodiť 300 eur a ani 200 na priemerné používanie určite stačí určite je iphone iná kvalita a pokiaľ chcete naozaj telefón ktorý máte pri uchu alebo v rukách temer celý deň tak by som váhala ale radšej by som si kúpila ten iphon ale na moje a aj priemerné používanie stačí a preto aj pre dieťa aj pre dospelého je to dobrá voľba no nubia nieje známa značka ktorá by bola naj ale je super.

• , zakúpené v OKAY.sk

je rychli a kvalitny

• + rozlisenie, dlha vydrz baterie, rychlo sa nabije, gesta na okraji obrazovky, fotak celkom ok i ked zaostruje trosku dlhsie ale da sa zvyknut, pekne spravocanie, celokovovy...
    • - slabsi reproduktor, ale neni to nic hrozne
    • - ochranne sklo nedolieha po celej obrazovke, ale to je u dnesnych mobilov uz bohuzial samozrejmost a tak isto sa tazko zohana kryt alebo puzdro..

za tie peniaze uplne super mobil...5,5" displej a 5000mAh bateria hovoria za vsetko. rychly, svizny, nezamrza...mam ho tri tyzdne a uplna spokojnost

• fotky
    • ťažko zohnať kryt na tento typ

za par dni super.

• My name is John
    • My mather name is Emilia

We are family

• cena/vykon top

• výborný pomer cena/kvalita, kúpené v akcií 149 EUR

kvalitná batéria, telefón vydrží dlho nabitý
    dosť veľká kapacita pamäte internej
    odporúčam aj z dôvodu dobrej ceny v pomere k výkonu