OnePlus 9 Pro 5G 128GB

Doporučená ponuka Allegro.sk

Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 379 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 831 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma1 298 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,89 €95 % • 23 246 recenziíĎalšie informácie

120 Hz
Bezdrôtové nabíjanie Qi

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Výborná rýchlosť nabíjania, výdrž batérie
    • Nepamätá si režim a nastavenie rozlíšenia fotoaparátu po vypnutí fotoaparátu.
  • , zakúpené v OKAY.sk

526 PPI
Obnovovacia frekvencia displeja
120 Hz
Bezdrôtové nabíjanie Qi

smartfón • 6,7" uhlopriečka • AMOLED displej • 3216 × 1440 px • obnovovacia frekvencia 120 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 888 (8-jadrový – až 2,84 GHz) • pamäť RAM 8 GB • interná pamäť 128 GB (1.8) + 50 (f/2.2) + 8 (f/2.4) + 2 Mpx • optická stabilizácia • predný fotoaparát 16 Mpx (f/2.4) • dual SIM • NFC • Bluetooth • 5G • GPS • Wi-Fi • USB-C • zvýšená odolnosť s certifikáciou IP68 • odomykanie pomocou odtlačku prstov • Android 11 • kapacita batérie 4 500 mAh • bezdrôtové, rýchlonabíjanie 65 W

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Výborná rýchlosť nabíjania, výdrž batérie
    • Nepamätá si režim a nastavenie rozlíšenia fotoaparátu po vypnutí fotoaparátu.
    • Prémiové materiály Relatívne ľahké krytie IP68 Vynikajúca rýchlosť systému Rýchly vo všetkých oblastiach (WiFi, GPS atď.), bez oneskorenia. Krásny displej, 120 Hz QHD+ AMOLED panel Rýchle nabíjanie (rýchlonabíjačka je súčasťou balenia, mnohí výrobcovia ju pre hanbu neprikladajú ani k svojim polmiliónovým vlajkovým lodiam) Správny systém fotoaparátov (existujú aj lepšie, ale musíte si pre ne siahnuť hlbšie do vrecka)
    • Nedokážem sa preniesť cez absenciu notifikačnej diódy (používam ho s flipovým puzdrom, v mojom prípade možnosť always-on veľmi nepomáha) Skôr podpriemerná výdrž batérie (nepoužívam ho na hry) , mohol by mať 5000 mAh batériu

Až na niekoľko drobných problémov spĺňa moje očakávania.

• Továrenská klávesnica je, niečo vzácne hrozné. a , výrobca, nevenuje dostatočnú pozornosť bezpečnosti a aktualizáciám softvéru. : /
    • Telefón môže byť tiež príliš rýchly. : /

Sofistikovaný, dobre vyzerajúci telefón. Robí veľmi pekné fotografie. Oplatí sa za ňu zaplatiť.
    Zatiaľ nič neľutujem. Dovolím si ho odporučiť aj ostatným.

• Rýchly hardvér, pekný displej, super rýchle nabíjanie.
    • Je prekvapujúce, ako rýchlo sa vyčerpá. Ak ho používate, vezmite si so sebou nabíjačku! Dodané puzdro nie je citlivé na odtlačky prstov, ale je veľmi klzké. Nahradím ho.

Myslím, že je to dobrý pomer ceny a kvality.

• Rozhodol som sa preň na základe testov. Veľmi pekné rýchle a veľmi ľahké , nabíjačka robí svoju prácu veľmi rýchlo.
    • Zatiaľ nič.

Telefón som si vyhliadol už dávnejšie a teraz ho mám.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Vykon (SD 888)
    • Fotomodul
    • Display
    • Rychlonabijanie
    • Nema SD slot
    • Napísal som asi pred 4 dňami

Pred pár dňami som napísal recenziu a rád by som ju opravil, pretože to, čo som napísal ako negatívne, som zatiaľ videl len v jednej hre: lego legacy.
    Napr. Asphalt 9 takýto jav nemá.

• Štyri softvérové tamogaty ev, má kozmetiku oneplus (to mi pripomína časy Huawei) , 65wattová nabíjačka, vodotesná, veľmi hlasný čistý soundbar, systém je rýchly, toto má snapdragon 888, ale chladenie je oveľa lepšie: 30 minút po Asfalt 9 len mierne teplé priedušky, displej je veľmi pekný, dizajn telefónu sa mi páči viac ako samsung, na domácej strane je kľúč na trojstupňový prepínač (tichý, vibračný, hlasný) , fotoaparát nemôžem komentovať, pretože netestujem pixely na hlavách (pre mňa sú pekné, sú krásne a 3x zoom je veľmi pekný)
    • V Jatekoknal sa na ľavom fotoaparáte objaví zaškrtnutie, takže nemôžete hrať na celú obrazovku, ale to nie je problém, ale to, že ikony sú tak jasné, že v Jateku to funguje, ako keby to bolo na celú obrazovku, takže vedľa ikony musíte stlačiť displej trochu ďalej.

Niekoľkokrát som čítal o xiaomiro, že ich systém je chybný a zahrieva sa pod snapdragonom 888. Samsung ponúka menej za oveľa viac peňazí. Huawei bohužiaľ vypadol kvôli Google hianya, počul som veľa o oneplus.

• Schopnosti (Snapdragon 888 najvyššia rýchlosť, 120 Hz obnovovanie a polhodinové nabíjanie, fotoaparát, operačný systém, vhodné rozmery a hmotnosť.
    • Mám lepší fotoaparát, Huawei, ale bez GMS, Xiaomi, ale veľkosť je oveľa väčšia a ťažšia, je to pre mňa stále dostatočné

Podľa jednej z recenzií to nie je najlepšie zariadenie v roku 2021, ale patrí do prvej päťky.

• Dokonalé spracovanie, super dobrý softvér, jedinečný pocit, bleskové nabíjanie !!! !
    • Nie...

Už som mal OnePlus, takže som vedel, čo potrebujem.....