PELITT FLEX 1

• Nákupná akciová cena
    • Prevedenie , hlavne dotyková časť
    • Lokalizácia do slovenského jazyka
    • Nefunkčnosť , už po dvoch hodinách v pohotovostnom režime

Véčko, ktoré zaujme hlavne cenou, sklame však jeho prevedením , vrátane lokalizácie do slovenského jazyka a v mojom prípade spomenutú nefunkčnosť , už po dvoch hodinách v pohotovostnom režime.

• príjemná cena

Verzia Bluetooth
2.1

Základné parametre

Displej veľkosť: 8"

Displej rozlíšenie:     240x320 pix.

Operačný

• Váha: 83 g
  • SIM: DUAL-SIM
  • Pásma: GSM -

850/900/1800/1900

Obsah balenia          mobilný telefón batérie

Nabíjačka

• chýba rýchla volba

neda sa počuť

• , zakúpené v Andrea Shop

• Z tu cenu super
  • , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

pre osobu, ktorej som ho kúpil, je práve dostačujúca

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• Nečakane kvalitné spracovanie
    • Neseniorské V-čko
    • Možnosť nastaviť vlastné melódie zvonenia
    • Podpora 2 SIM
    • Podpora micro SD kariet
    • Nemá separátne tlačidlo na úpravu hlasitosti
    • Nižšia výdrž batérie
    • VGA foťák

Zbožňujem V-čkové telefóny a telefón mám iba na telefonovanie, posielanie SMS a MMS správ, teda mi vyhovujú tieto "jednoduché". Dlho som hľadal náhradu za fantastický telefón Motorola GLEAM+ a po fiasku s mobilným telefónom Emporia Glam (v priebehu roka 2x reklamovaný vonkajší display - nakoniec vrátené peniaze) som sa nakoniec rozhodol zariskovať a objednal som tento, od pre mňa doteraz neznámej firmy Pelitt. V prvom rade som bol príjemne šokovaný kvalitou spracovania a použitými materiálmi - všetko presne lícuje, nevŕzga, čo má pevne drží na svojom mieste, má výbornú povrchovú úpravu - dobre sa drží a nezostávajú na ňom otlačky. Display je dostatočne veľký, má pekné farby a dostatočný maximálny jas. Ku kontaktom sa dá priradiť vlastná melódia a fotka. Budík funguje spoľahlivo, rovnako sa dá nahrať vlastná melódia vyzváňania. Bluetooth tu je podľa výrobcu vo verzii 2.1, s mojim autom - Opel Meriva B sa páruje spoľahlivo a automaticky - netreba po každý krát potvrdzovať ako na iných podobne "drahých" telefónoch. Škoda len toho, že sa mi nepáruje s autom aj telefónny zoznam. Nabíjanie je riešené štandardne micro USB portom, trvá cca 3h do plného nabitia a batéria vydrží pri striedmom používaní (cca 10 min hovoru + 4 SMS denne) cca 5 dní.
    Zápory: Telefón nemá separátne tlačidlo na hlasitosť - ak ju potrebujete upraviť, treba to robiť vždy neprakticky cez menu. Foťák je tragický.
    Celkovo som s telefónom nateraz veľmi spokojný, za 29€ nemá medzi V-telefónmi konkurenciu.

• Prosim poraďte mi niekdo ako sa vkladajú sim neviem ani aký rozmer ani či mini mikro alebo klasicku velkost prosim odfotde do mailu ako tam maju byt vloožene ani z navodu a naznačeniu na telefone to neviem pochopit alebo mi to proste nejde nevyzve ma na zadanie pin kodov skusal som 20 kombinaciii mam 10 telefonov všade viem vložit simkarty aby fungovali a tu nie .

mobil ma aj slovensky a cesky jazyk. je lahucky a dobre pocutelny. za tie peniaze na pocudovanie perfektny. jednoduche menu a nebol problem ani sparovanie s autorádiom. odporucam

• Je super

• jednoduchý mobil,najväčšia obrazovka na trhu pri V mobiloch,jednoduché sprievodné menu, výber menu je logický,fotí veľmi dobre aj ked má len 0,3 Mpx ,výborná cena

Za výbornú cenu výborný mobil pre tých čo nepotrebujú net.