Prestigio MultiPhone 3540 Duo

Verzia operačného systému
Android 4.1 (Jelly Bean)
124 g
Možnosť pamäťovej karty

Batéria, s ktorou sa nemusíte obmedzovať

Počúvajte hudbu naživo priamo z portálu You Tube. Zachytávajte momenty z dňa a uverejňujte ich na sociálnych sieťach. Kontrolujte schránku a píšte elektronickú poštu celý deň. Vysokokapacitná batéria v smartfóne Prestigio MultiPhone 5300 DUO zbaví užívateľov akýchkoľvek limitov, spojených s výdržou.

Vylepšený displej

Nový MultiPhone disponuje kvalitným 3,5-palcovým displejom, ktorý poskytuje úžasný zážitok zo sledovania. Užite si krištáľovo čisté obrázky či videá s ostrými hranami a živými farbami.

Nový operačný systém Android 4.1, ktorý sa nachádza v Prestigio MultiPhone 3540 DUO, optimalizuje obrázky pri prezeraní a postará sa o ešte kvalitnejšie zobrazenie.

Kompaktný a elegantný dizajn

Štíhly dizajn smartfónu Prestigio MultiPhone 3540 DUO sa postará o to, že svoj telefón bez problémov vložíte do náprsnej tašky, batohu či kabelky. Bude ladiť aj s Vašim štýlom, lebo bol navrhnutý pre dokonalú rovnováhu a symetriu v každom smere.

Navigácia na cesty

So smartfónom MultiPhone 3540 DUO od spoločnosti Prestigio sa už viac na cestách nestratíte. V tele telefónu je zabudovaný GPS prijímač, s ktorým môžete hľadať destinácie, prezerať si cestu či sa riadiť pokynmi, kamkoľvek idete.

Noste svoju hudbu so sebou

K smartfónu Prestigio MultiPhone 3540 DUO pripojíte svoje obľúbené slúchadlá so štandardnými 3,5 mm jackom a hudbu môžete počúvať tak, ako to jej autor zamýšľal.

Čistý zvuk, hlboké basy a zážitok z hudby poteší aj pri filmoch či hrách.

Označenie:

G-Senzor

Ambient Light Sensor

Proximity Sensor

• Batéria: 2000 mAh Li-ion
  • Obsah balenia: 1 x Prestigio MultiPhone 3540 DUO 1 x sieťový adaptér 1 x slúchadlá 1 x USB kábel
  • Rozmery: 118 x 62 x 13 mm

• hybridný slot (1)
  • interná pamäť (1)
  • výdrž batérie (1)

• pekný zvuk
    • všade sa zmestí, lebo je krpatý
    • seká, prehrieva sa, zamŕza, stráca sa signál, chytám na ňom roaming aj keď som neni v zahraničí, už bol v oprave-vraj bol zavírený(hlavne, že som na ňom mala zakúpený antivírus)
    • je to najviac je*blý mobil aký som kedy mala :D tlačítkový je oveľa lepší
    • nedajú sa na ňom hrať hry
    • všetko musí byť nastavené na továrenské verzie
    • seká pri telefonovaní-sem tam sa nedá zdvihnúť prichádzajúci telefonát

je to na p*ču :D

• Pomerne dlhá výdrž batérie
    • Zle fotí
    • Po mesiaci začal nehorázne sekať (nutnosť obnoviť na továrenské nastavenia)
    • Po čase mi prestali fungovať hardvéri (wifi,bluetooth)

Je to vlastne telefón do ktorého sa namiesto tlačítok dal dotykový display...

• dlhá výdrž batérie(aj 4 dni)
    • rýchlosť a presnosť dotyku
    • foťák
    • od kúpy nestabilný port na jack, ktorý momentále už vôbec nefunguje, čo ma dosť sklamalo kedže telefon som využíval na prehrávanie hudby denne
    • menší display, čo síce predlžuje výdrž batérie, ale robí telefon menej vhodným na čítanie

Celkovo super telefón za tú cenu, mám ho rok a pol a nikdy som si nevšimol, že by sa mi prehrieval. A kto ho chce aj ako hudobný prehrávač, pozor na ten port, mňa to velmi sklamalo.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

100 percentna spokojnost s dodanym tovarom aj rychlostou dodavky

• sekájú hry
    • nekvalitný android 4.1.1
    • hry sa nedajú spustit napr. grand theft auto vice city

nejde mi žiadna hra tak ako by mala ja som si stiahol gta vice city a nefunguje a hra je urcena na ANDROID 4.1.1 a ten mobil jho ma ja nechapem preco mi nejede spusti radím vám kupujte lepsie napr. samsung galaxy 3.4 .......... a tak dalej alebo htc one x a neodporúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúčam

• nie všetko v slovenčine, ale aj v angličtine
    • žiaden manual

• Dual sim.
    • GPS.
    • Android 4.1.
    • Dobra cena.
    • Podla mňa dobrý výrobca.
    • Vcelku dobré fotky na mobil a blesk.
    • Slušná predná cam. a senzor svetla.
    • Postačujúca výrdž a životnosť batérie.
    • Trochu viac sa prehrieva pri náročnejších aplikáciách no dá sa to nastaviť aby sa to zmiernilo v nastaveniach, batéria a CPU úsporný režim.
    • Občas sa ale iba na 5-sek. dobu sekne no to iba keď je trochu viac preťažený, inač s tým nemám problém.
    • Nemám asi ani nič viac proti lebo mne to stačí za tú cenu, no niekto by tu niečo možno ešte niečo našiel. :)

No takže rozhodne by som tento tel. odporučil lebo ja ho mam už pomaly 3 roky a zatiaľ som s ním ešte nemal vážnejší problém. Baterka zatiaľ v pohode, displej ok, zvláda aj hry gps funguje signál v horšom teréne slabne ale ja si myslím že to je založené iba na operátorovi. :)

Je to dobrý telefón a za tú cenu sa naozaj oplatí.

• hry - vôbec neseká
    • cena je super
    • android 4.1.1
    • dobrý reproduktor
    • mám ho už 2 roky a stale je ako novy
    • baterka dobrá hrám hry celý deň a baterka ešťe neni vibitá
    • prehrieva sa
    • ťažko sa otvara zadny kryt

dobre bral by som na tu cenu je super

• asi len cena.
    • velke prehrievanie baterie,zamŕza,stráca sa signál

celé zle

• , zakúpené v Epicentrum.sk