Prestigio Multiphone 4322 DUO

Android 4.1 (Jelly Bean)
133 g
Možnosť pamäťovej karty

Dual Sim smartfón

Displej - 4,3" TFT displej s WVGA rozlíšením (480x800), 16 milionov farieb, Multi-touch

Processor - ARM Cortex A9 Dual Core (MediaTek MT6577T), CPU 1.20 GHz

Pamäť - 4 GB, RAM 512 MB, podpora SDHC kariet

Softvér - Android 4.1

Camera - zadná kamera - 8.0 Mpixel, Autofocus, blesk, predná kamera - 0.3 Mpixel

Pripokjenie - Bluetooth 3.0 + HS, Wi-Fi - IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot

Konektivita - Micro USB, Audio 3,5mm mini-jack,

Siete - GSM 1800, GSM 1900, GSM 850, GSM 900, WCDMA 2100, WCDMA 900

Protokol - GSM, GPRS, EDGE, HSDPA

GPS

FM tuner

Rozmery výška 130 mm, šírka 67,7 mm, hĺbka 10,5 mm

Hmotnosť (vrátene akumulátora) 133 g

Batéria - Lithium Ion (1 500 mAh)

3zákazníci neodporúčajú produkt

fuj

• fotoaparát
    • všetko ostatné

Kúpila som tento mobil v októbri 2013, neprešli ani 2 roky a 5 krát som ho reklamovala (peniaze mi stále odmietli vrátiť).

Používanie internetu je neuveriteľne pomalé, alebo skôr nepoužiteľné, naozaj len v kritických chvíľach.

Senzor priblíženia pri telefonovaní hlboký podpriemer, telefón stále počas hovoru zložil.

Celkovo veľmi pomalé reakcie, a to som v ňom ani nemala nejaké nehorázne množstvo aplikácií. Aj keď mi vypisovalo ešte dostatočne voľná kapacita RAMky, aj tak šiel veľmi pomaly.

Hudba z repráku tiež nič moc, audiojack vadný alebo nevhodne umiestnený (trikrát sa mi pokazil).

Pri fotení dobre zaostruje dokumenty / rukou písaný text, ale myslím že to už dnes dokáže každý mobil.

To, že je tvarovo neforemný a dosť ťažký, to už je môj osobný názor.

Celkovo ho neodporúčam kúpiť nikomu, nikdy a na nič.

• Kvalitny fotak
    • Slabá batéria
    • Prehrievanie
    • Výpinanie z internetu nonstop

Chcem sa opýtať kupujúcich, či mal niekto problém pri telefonovaní, lebo mne sa dosť často stáva, že mi strašne hučí a druhá strana ma nepočuje. Už som ho dala reklamovať, ale povedali mi, že je v poriadku.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• ovládanie
    • kvalita spracovania
    • slabšia výdrž batérie
    • priehrievanie

Takže tento telefón je to najlepšie, čo si môžete za tie peniaze kúpiť. Ide rýchlo, ani raz sa mi nezasekol, v pohode a rýchlo načíta webové stránky. V kľude zvládne aj náročné aplikácie a hry. Ľahko ho dokáže obslúžit aj menej zdatný človek. Fotoaparát fotí výborne a skvele zaostruje.

Ako som spomínal pri väčšom zaťažení sa prehrieva, ale povedzte, ktorý výkonný smartphone sa nezahrieva. Batéria je docela dobrá a dokáže vydržať aj 3 dni, ale keď ho používate pravidelne tak vydrží maximálne 1 deň.

Celkovo mu dávam 100 %, lebo lepší telefón za takúto cenu nenájdete. Je to výborný smartphone, ktorý sa vyplatí kúpiť.

• všetko

kvalita za rozumnú cenu

• SPOĽAHLIVOSŤ
    • Odladenie sytému
    • Zvuk

Mám už 2 mobil Prestigio prvý bol malý 3540 a za tie peniaze Vám iná firma nedá viac.

• Rychli
    • Neide fb,skype
    • Pocasie sa nenacita
    • Pri nabijani je cely horuci

Ma otrasny zvuk