PRESTIGIO MULTIPHONE 5430

dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
126 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v Alza.sk

• hd fotak a kamera. funkcie a vsetko stym spojene...je to super telefon...dakujem

odporucanie od znamenho... a je velmi kompaktny...

• , zakúpené v BONUSKO

• intel
    • dobrá rýchlosť
    • pre mňa vyhovujúca veľkosť telefónu
    • staršia verzia androidu-s novšou by bol ešte rýchlejší

celkom dobrý telefón(telefóny svetových značiek za túto cenu dostanete o level slabšie)telefón funguje v pohode a ako má byť,telefón odporúčam aj iným zákazníkom,ktorý potrebujú mať telefón lepšej strednej kategórie,veľkým plusom je procesor Intel,ktorý dáva záruku rýchlosti a spokojnosti

• , zakúpené v Shoppie.sk

• výkon
    • display

Dobrý telefon za rozumnú cenu. Cena aj s púzdrom.

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
126 g
Možnosť pamäťovej karty

MULTIPHONE 5430 S PROCESOROM INTEL® DOKÁŽE DRŽAŤ KROK S VAŠÍM AKTÍVNYM ŽIVOTOM

Hrajte svoje obľúbené hry a sledujte videá v HD kvalite – súčasne! Vďaka rýchlemu surfovaniu po webe a aplikáciám so špičkovou odozvou si budete môcť vychutnávať všetky svoje obľúbené činnosti s ešte menšou námahou.Chcete telefón, ktorý myslí a reaguje tak rýchlo, ako vy. MultiPhone 5430 s pokrokovým procesorom Intel® umožňuje rýchle surfovanie po webe, používanie aplikácií so špičkovou odozvou a výkonný multitasking. Všetky vaše obľúbené činnosti si tak môžete vychutnávať s ešte menšou námahou.

Je vybavený vylepšeným HD fotoaparátom s rozlíšením 8 Mpix, ktorý umožňuje zachytiť ľubovoľný okamih s rýchlosťou až 8 fotografií za sekundu. Nezmeškáte tak ani jeden záber, dokonca ani v prostredí s nepriaznivými svetelnými podmienkami.

Dokáže tiež jednoducho vytvárať a zdieľať videá v HD kvalite. Vďaka plynulému prehrávaniu sa z vášho telefónu stane osobné domáce kino, ktoré si môžete so sebou zobrať kamkoľvek. Integrovaný grafický modul vylepšuje zážitky pri hraní 3D hier so skvelou atmosférou a špičkovou odozvou.

MultiPhone 5430 s procesorom Intel® vás udrží na špici – nech už život pred vás stavia akékoľvek výzvy.

Procesor Intel® Atom™ Z2420 s frekvenciou až 1,2 GHz a technológiou Hyper-Threading

MultiPhone 5430 s pokrokovým procesorom Intel Atom Z2420 s frekvenciou až 1,2 GHz a podporou technológie Hyper-Threading zaistí mimoriadny výkon a rýchlosť spracovania. Je to obzvlášť dôležité pre náročné aplikácie, webové stránky a sledovanie videí v HD kvalite. Budete prekvapení rýchlosťou smartfónu a jeho okamžitou odozvou na akýkoľvek pokyn.

Multitasking

Procesory Intel vám pomôžu bez námahy pracovať s viacerými aplikáciami naraz. Multitasking v smartfóne MultiPhone 5430 umožní okamžité prepínanie aplikácií alebo pokračovanie v práci s už spustenou aplikáciou. Vďaka tomuto novému procesoru nie je ovplyvnený výkon aplikácie spustenej na popredí, ani výdrž batérie.

Fotoaparát

S procesorom Intel® je cesta k špičkovým fotografiám veľmi jednoduchá. S rýchlosťou snímania 8 fotografií za sekundu neprídete ani o jeden záber. Fotoaparát s automatickým zaostrovaním a rozlíšením 8 Mpix zachytí všetky detaily nielen u statických objektov, ale aj u akčných záberov. A vďaka integrovanému LED blesku môžete vytvárať nádherné, detailné fotografie aj pri slabej úrovni osvetlenia. Výrazne vylepšené používateľské rozhranie operačného systému Android™ Ice Cream Sandwich navyše umožňuje rýchle prepínanie scén.

Video
So smartfónom MultiPhone 5430 si môžete užívať zábavu na brilantnej 4,3” obrazovke. Procesor Intel® automaticky optimalizuje zábery a zvyšuje ich ostrosť a jas. Ponúka vám tiež to najlepšie z hľadiska kontrastu a správy farieb. IPS displej s fantastickými pozorovacími uhlami, hlboká čierna a presné farby pridajú na pocite reality.

Grafika

Hry vás pohltia. Procesor Intel® prináša špičkové zážitky aj pri hraní hier s 3D grafikou. MultiPhone 5430 ponúka dokonalú hráčsku platformu, ktorá podporuje 3D grafiku a prináša vysoký výkon. Keď začnete používať najnovšiu aplikáciu YouTube pre systém Android, budete vo svojom vrecku nosiť milióny videí.

Automatické riadenie spotreby
Optimalizované bolo aj nové riadenie spotreby procesorov Intel. Neponúka len špičkový výkon a neobmedzené schopnosti, ale aj najnovšie technológie úspory energie, vďaka ktorým môžete dlho hrať a ešte dlhšie sa zhovárať.

Technické parametre

Intel® Atom® Z2420, 1,20 GHz

Operačná pamäť:
1 GB

Pamäť:
4 GB ROM (používateľská pamäť 2,7 GB) s možnosťou rozšírenia pomocou slotu pre pamäťové karty Micro SD až do 32GB

Zadný fotoaparát:

140 g

2zákazníci neodporúčajú produkt

• rychly
    • pekný dizajn
    • bateria sa mi nafukla a nemozem nikde zohnat novu

popracovat na nahradnych bateriach

Pozor! Pre tých ktorým hrajú slabo slúchadlá viem ako tú chybu odstrániť! Mne sa osvedčil tento postup. Zapojíte sluchátka do telefónu. Zavoláte na nejaké neexistujúce číslo. Elektronický hlas vám pár krát povie, že číslo neexistuje. Necháte ho dohovoriť a ukončiť rozhovor. Pozor je dôležité aby ste neukončili telefonát vi stlačením tlačítka zložiť! Po skončení hovoru vám automaticky začnú hrať sluchátka 10 krát hlasnejšie tak si dajte pozor aby ste hudbu nemali pred hovorom nastavenú na maximu inak prídete o uši :D Vysoká hlasitosť bude fungovať až do vytiahnutia sluchadiel, prípadne uskutočnenia hovoru ktorý ukončíte vy zložením. Volanie na neexistujúce číslo odporúčam preto, lebo to nestojí žiadne peniaze oproti bežnému hovoru. Dúfam že som pomohol :)

• - pomer výkon/ cena výborný
    • - fotoaparát
    • - veľmi slabá predná kamera
    • - hlasitosť hudby na slúchadlá príliš nízka (nie, nie je to len v mojom zariadení - známy má rovnaký problém)
    • - veľa predinštalovaných aplikácií a malá interná pamäť

Telefón sa dá klasifikovať ako vyšší priemer, no hlasitosť hudby a malý ukladací priestor sú chyby, ktoré by mali byť odstránené.

• Super mobil dost rýchly na to že je to jednojadro.Ešte sa nezasekol mám ho cca 2 mesiace.Ideálna velkost.
    • Hlasitost slúchadla je strašne nízka aj po reklamácii.Android 4.0 strašne malo možnosti v nastaveniach aktualizácia v nedohladne.

Dobrý mobil len škoda že ta hlasitost slúchadla je taká nízka až slabá.To by mal byt základ počut valajúceho či?Možno iba vadný exemplár len škoda že sa to po reklamácii neupravilo.

• , zakúpené v Alza.sk

odporucanie od znamenho... a je velmi kompaktny...

• , zakúpené v BONUSKO

• intel
    • dobrá rýchlosť
    • pre mňa vyhovujúca veľkosť telefónu
    • staršia verzia androidu-s novšou by bol ešte rýchlejší

• Dobrý fotoaparát za tú cenu
    • Dobré rozlíšenie obrazovky
    • Veľa farieb
    • Baterka vydrží dlho
    • Labilné sklo

Výborný telefón, mám ho už pol roka. Som s ním veľmi spokojný. Jediná nevýhoda je asi sklo na displayi. Na starom mobile mi display nespraskol aj ked mi spadol na betón. Na tomto som našiel mobil pod perinou na posteli, a zrazu prasknuty display... - neviem či som na neho hodil ntb alebo sadol na neho ale je rozbita polka skla.

Napriek tomu odporúčam ;)

• jednoduché ovládanie
    • slušná vydrž batérie
    • pomer cena a výkon fakt na dobrej úrovni
    • nemám žiadne

Za tie peniaze neľutujem. Nemám žiaden problém aj keď sa priznám že niesom náročný. Tento mobil odporúčam. Kto sa bojí ho vyskúšať nemáte sa čoho báť :)

• Za tu cenu je to super mobil , doporučujem len sami na tom nelubi že na sluchátkach hra strašne slabo jedina vec čo sa mi na tom nepáči

...............................................

• Všetko

Zvláda bez problemou každú hru. Nezamŕza a za tu cenu som si nemohol vybrať lepšie.