Realme GT 2 Pro 5G 12GB/256GB

Má špičkový trojitý fotoaparát, brilantný zvuk Dolby Atmos, Amoled displej, výkonný procesor, batériu s dlhou výdržou, prémiový dizajn, ktorý telefónu prepožičia osobitý vzhľad...
Doporučená ponuka elektroshock.sk

Na sklade • 1 variantDarček5,9 €96 % • 1 023 recenziíĎalšie informácie

Prémiový dizajn a špičkové funkcie – presne to môžete očakávať od modelu GT 2 Pro. Na prvý pohľad vás určite zaujme veľký displej a dizajn zadného panelu, ktorý je vyrobený z ekologického biopolyméru dobre imitujúci papier. Hneď potom si môžete užiť najnovšie technológie, výkonný procesor, batériu s dlhou výdržou a 2K obrazovku Amoled s adaptívnou obnovovacou frekvenciou. Kreatívne duše zase poteší hlavný fotoaparát s technológiou ProLight, kvalitný ultraširokouhlý fotoaparát, šošovku s mikroobjektívom, predný fotoaparát pre selfie alebo brilantný zvuk vďaka duálnym reproduktorom Dolby Atmos. Sofistikované spojenie softwarových a hardwarových inovácií zaistí ešte lepší, stabilnejší a silnejší príjem signálu 5G, Wi-Fi aj NFC.

Konštrukcia

Realme UI
Modelový rok
2022

Originálny dizajn si vás získa

Nechajte sa zlákať aj originálnym dizajnom zadného panelu, ktorý bol vyrobený zo špeciálneho biopolyméru s certifikáciou ISCC a ktorý imituje papier. Precízne spracovanie je vizuálne veľmi pôsobivé.

Originálny dizajn si vás získa

Zábery ako od profesionála

Hlavný fotoaparát s technológiou snímania ProLight, obrovským senzorom s duálnou stabilizáciou obrazu a modulom pre potlačenie šumu zachytí poznateľne ostrejšie, presnejšie a jasnejšie fotky aj videá, a to i pri minimálnom osvetlení.

Zábery ako od profesionála

Dychberúce fotky

Ultraširokouhlý fotoaparát je ako stvorený pre pôsobivé snímky krajiny, kreatívne fotky a skupinové fotografie. Dokonca nechýba ani režim rybieho oka, ktorý má svoje nezameniteľné kúzlo a dokáže vytvoriť originálne fotky.

Dychberúce fotky

Dôraz na detail

Fotoaparát s mikroobjektivom vďaka 40násobnému zväčšeniu dokáže zachytiť aj tie najjemnejšie detaily, ktoré upútali vašu pozornosť a ktoré vďaka tomu pekne vyniknú. Zamerajte sa na detail a pozorujte kúzla prírody aj ľudských výtvorov.

Dôraz na detail

Vynikajúca kvalita obrazu

Špičkovú kvalitu obrazu vám ponúkne 2K plochá obrazovka Amoled s technológiou LTPO a adaptívnou obnovovacou frekvenciou. Samozrejmosťou je vysoká kvalita rozlíšenia, väčšia ostrosť, realistické zobrazenie farieb a dokonalý kontrast.

Vynikajúca kvalita obrazu

Skvelá výdrž batérie

Veľká batéria umožní až 21 hodín streamovania videa a nikdy nekončiacu zábavu. Ďalšou výhodou je, že za iba 33 minút batériu nabijete na celých 100 % kapacity.

Skvelá výdrž batérie

smartfón • 6,7" uhlopriečka • AMOLED displej • 3216 × 1440 px • obnovovacia frekvencia 120 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (8-jadrový – až 3,0 GHz) • pamäť RAM 12 GB • interná pamäť 25 GB 50 (f/1.88) + 50 (f/2.2) + 2 (f/3.3) Mpx • predný fotoaparát 32 Mpx (f/2.4) • dual SIM • NFC • Bluetooth • 5G • GPS • Wi-Fi • USB-C • odomykanie pomocou odtlačku prstov • Android 12 • kapacita batérie 5 000 mAh • rýchlonabíjanie 65 W

1zákazník odporúča produkt
    • Parametry
    • úzký profil - rozměr
    • rychlé nabíjení (cca 20 minut do 100%)
    • nejde dát kontakt osoby na plochu
    • Nemá notifikační diodu
    • dodáno s americkou koncovkou
    • nejdou defaultně nastavit SIM karty pro různá telefonní čísla.

Mám teprve krátce (1,5 měsíce), ale jak jsem napsala výše, volila jsem poměr cena výkon a také dle recenzí. Měnila jsem 4 roky starý telefon, který měl při telefonování hodně pomalé reakce s vyvoláním aplikace. Minusy jsou výše, defaultně nastavit konkrétní SIM kartu pro volání na různá čísla, kdy se to vždy ptá, přes co volat. Takže neustále řeším soukromé a služební telefonáty. Nemožnost přímo volat z obrazovky např. rodině je další velký minus, protože jsem na to byla zvyklá ze Xiaomi. Zajímavé, že kontakt z WhatsApp na plochu jde dát, ale spíš na otevření chatu. Občas při placení a rozsvícené obrazovce chce znova otisk prstu Dioda až tak nevadí, protože mám propojené hodinky s telefonem, takže při různých zprávách mi vibrují. Fotí obstojně, zase nemám velké nároky. Ještě je problém, že tlačítka na zvuk a vypínání jsou proti sobě na stranách, takže se občas stává, že je zmáčknu zároveň a mám nechtěný printscreen v galerii. Určitě se dalo vyřešit jinak. Dodáno s americkou koncovkou, kterou obchod vyřešil dodáním "šílené" redukce.

• Parametry
    • úzký profil
    • rychlé nabíjení
    • Zvyk z Xiaomi - nejde dát kontakt člověka na plochu
    • nejde nastavit u kontaktu primární vytáčení přes jednu ze dvou SIM karet, vždy se to ptá, nebo se musí nastavit pouze jedna SIM karta, což u soukromých či služebních telefonátů je problém
    • Občas při placení a rozsvícené obrazovce chce znova otisk prstu
    • Nemá diodu
    • Dodáno s americkou koncovkou, kterou obchod vyřešil dodáním "šílené" redukce

Mám teprve krátce, ale jak jsem napsala výše, volila jsem poměr cena výkon a také dle recenzí. Měnila jsem 4 roky starý telefon, který měl při telefonování hodně pomalé reakce s vyvoláním aplikace. Minusy jsou výše, nastavení volby SIM karty a nemožnost přímo volat z obrazovky např. rodině jsou asi za mě největší minusy. Dioda až tak nevadí, protože mám propojené hodinky s telefonem, takže při různých zprávách mi vibrují. Fotí obstojně, zase nemám velké nároky. Ještě je problém, že tlačítka na zvuk a vypínání jsou proti sobě na stranách, takže se občas stává, že je zmáčknu zároveň a mám nechtěný printscreen v galerii. Určitě se dalo vyřešit jinak.

• Rozhodně super displej
    • Rychlá odezva
    • Slušné foto
    • Celkový dojem je dobrý
    • Krásný design
    • Rychlé nabíjení
    • Vše komplet v balení, není nutnost nic dokupovat
    • Paráda i na přímém slunci, na displej je dobře vidět
    • 4K video (8K už je trochu míň použitelné)
    • Baterie dost papá při větší zátěži, takže powerbanka je asi nutností.
    • Trochu se zahřívá, ale nic tragického.

Mobil působí velmi pěkným, elegantním dojmem. Displej je teda parádní, rychle reaguje. I na přímém sluníčku je na něj vidět bez problému (což byl třeba problém u Xiaomi Redmi 10). Foťák je na slušné úrovni, ale taky má své meze. Víceméně z toho však lezou dobré fotky. Video 4K je taky fajn. Jediná nevýhoda je výdrž baterky při delším používání, to mizí před očima. Ale jak mobil člověk nepoužívá stále, asi by vydržela. Pro jistotu jsem dokoupila powerbanku a mám klid. Celkově můžu mobil doporučit.

• Skvělé LCD
    • Výdrž baterie bez zátěže a jistého nastavení i 2 dny bez úsporného režimu
    • extra rychlé nabíjení, 37 minut a je nabito
    • i přes absenci teleobjektivu super snímky, video, hlavně širokoúhlé foto (na teleobjektiv si raději pořád vytáhnu huawei p20Pro)
    • Oproti Samsung S21 či Huawei P20 pro ostřejší snímky, lepší stabilizace a super fotky za špatných světelných podmínek
    • Výkon na rozdávání, dle mého až nepraktické v telefonu
    • Obsah balení - hned výkonný nabíječ, pěkné silikonové pouzdro
    • Rozmýšlel jsem mezi Xiaomi 12 a tímto, jsem rád, že jsem šel do Realme (bezdrátové nabíjení mě nezajímá)
    • Design
    • Během nabíjení se nestačí ani zahřát, takže super, uvidíme, jaká bude životnost baterie
    • Při větší snímkové frekvenci a rozlišení nevydrží baterie
    • absence teleobjektivu (i když ostatní foto je špičkové)
    • pouzdro v balení nedostatečně chrání fotoaparáty (nutné pořízení jiného pouzdra - zvolil jsem alzaguard - výřezy přímo na čočky)
  • , zakúpené v Alza.sk

Ok dobra kvalita

• , prevzaté z Heureka.cz

Poslední model čipu a občas nějaká ta muška. Občas vypadne bluetooth...

• , prevzaté z Heureka.cz
    • nový zajímavý produkt. první dojem je skvělý
    • Pokus zatopit vlajkovým Samsungům a iPhonům nyní dorazil do Česka. Jmenuje se Realme GT 2 Pro a jde o vyvrcholení snah v...

Zobraziť celú recenziu na smartmania.cz

• Realme GT2 Pro je nástupcem klasického GTčka, ale tentokrát se výrobce zaměřil, kromě skvělého výkonu, i na ekologii. Konečně se ale dočkáme i daleko lepšího hlavního foťáku z OnePlus 9 Pro, či OnePlus Nord 2. První pohled z veletrhu MWC právě teď a recenze už se pro vás připravuje.

Zobraziť video recenziu

• Možná to někdo z vás ví a někdo možná ne, ale Realme se už jednou u nás snažilo dostat do vlajkové třídy s modelem X50 Pro, jenž stál 20 999 korun, a spálilo se. Letos to ale zkouší znovu s modelem GT 2 Pro, který je úplně jiný než jeho předchůdce a představuje nesmírně povedený vstup do vlajkové třídy. Na podruhé to vyšlo. Ne vše se povedlo vzhledem k té ceně na sto procent, ale přesto si myslím, že bude dříve nebo později tohle Realme jedním z nejatraktivnějších mobilů roku.

Zobraziť video recenziu