Recenzie Samsung C115 Galaxy K zoom

Overené recenzie Samsung C115 Galaxy K zoom

Pridané: 10. marca 2015

• výborný fotoaparát - fotky ako od profesionála
  • zatiaľ som na nič neprišiel

najskôr som si chcel kúpiť nový fotoaparát, ale keď som objavil tento mobil bolo rozhodnuté

Overený zákazník OKAY.sk

Palo

Pridané: 5. marca 2015

Zakúpený v vasmobil

• Uzasny fotak,
  • velmi rychle reagovanie telefonu,
  • nie je az taky velky ako sa v niektorych recenziach pise, podla mna pekne sadne do ruky,
  • povrchova uprava proti vysmyknutiu,
  • prijemne intuitivne ovladanie,
  • prekvapivo dlho vydrzi bateria.
  • Tazko je zohnat kryt ktory by zakryl aj objektiv.

Fotografie na urovni kvalitnejsieho kompaktu. Velkost displeja dovoluje ovladanie jednou rukou a zaroven postacuje na pohodlne prezeranie fotografii a videa. Celkovo som velmi prijemne prekvapeny tymto telefonom, vedel som ze je to velmi vysoka uroven ale toto vo vsetkom predcilo moje ocakavania.

Overený zákazník Mobilné telefóny

Rastes

Pridané: 19. februára 2015

Zakúpený v Mobilné telefóny

• rychlý hardvér
  • displej
  • fotoaparát ( pri dobrých svetelných podmienkach )
  • systém 4.4 KITKAT
  • CENA
  • malý ukladací priestor ( 8GB - z toho voľné cca 4GB )

Samsung C115 Galaxy K zoom je slušné a svižné zariadenie s dobrým fotoaparátom a hlavne za pomerne dobrú ( prijateľnú ) cenu.

Overený zákazník najtovar.sk

Zuzana Takácsová

Pridané: 11. decembra 2014

Zakúpený v najtovar.sk

• super foťák
  • je hrubší ako bežné smartfóny

odporúčam :)

MojAndroid.sk

pokročilý

MojAndroid.sk

Pridané: 7. novembra 2014

Videorecenzia Samsung Galaxy K Zoom - YouTube

Samsung Galaxy K Zoom je nevšedné hybridné mobilné zariadenie, ktoré sa rovnako ako jeho predchodca Galaxy S4 Zoom snaží skombinovať hlavné prednosti smartfónov a kompaktných fotoaparátov. Z tohto dôvodu je potrebné zhodnotiť ho z viacerých uhlov pohľadu.

www.mojandroid.sk

Pridané: 7. novembra 2014

Samsung Galaxy K Zoom – na druhý pokus lepšie

Samsung Galaxy K Zoom by som tak odporučil predovšetkým používateľom pre ktorých je fotografovanie prioritou, fotia často a radi, pričom na to využívajú predovšetkým mobilný telefón (musím povedať, že len vo svojom okolí ich poznám dosť). Samsung Galaxy K Zoom posúva mobilné fotografovanie na celkom inú úroveň a aj keď sa nájdu fotomobily, ktoré ho v kvalite fotiek predbehnú, ak chcete v mobile optický zoom a xenónový blesk, nemáte veľmi na výber. Navyše, výkonom sa doťahuje na topmodely.

Celá recenzia na www.mojandroid.sk
Overený zákazník Funmobil.sk

tonyk

Pridané: 26. septembra 2014

Zakúpený v Funmobil.sk

• JEDNOZNACNE FOTAK S OPTICKYM ZOOMOM A OPTICKYM STABILIZATOROM OBRAZU, LTE, HD DISPLEJ
  • TROCHA HRUBSI ALE TO JE DAN ZA OPTICKY ZOOM

SOM SPOKOJNY

samsungmagazine.eu

Pridané: 26. júla 2014

Recenzia Samsung GALAXY K zoom: Fotím, fotíš, fotíme - Samsung Magazine

Samsung Galaxy S5 je vlastne rodina produktov, ktorú v súčasnosti tvoria už tri modely. Okrem spomenutej vlajkovej lode v rodine totiž nájdeme Galaxy S5 Active, Galaxy S5 mini a GALAXY K zoom, s tým že ďalší členovia rodiny dorazia neskôr. Práve GALAXY K zoom je však jeden z tých, ktorý upútal moju pozornosť a rozhodol som sa, že sa naň pozriem z pohľadu človeka, ktorý rád fotí, no nemá v pláne investovať do fotoaparátu tisíce euro. A skombinovať fotoaparát so smartfónom? To je niečo, čo by mali ľudia očakávať od priameho nástupcu Galaxy S4 zoom.

Celá recenzia na samsungmagazine.eu