Samsung C115 Galaxy K zoom

Max. snímková frekvencia videa
60 sn./s

• výborný fotoaparát - fotky ako od profesionála
    • zatiaľ som na nič neprišiel

najskôr som si chcel kúpiť nový fotoaparát, ale keď som objavil tento mobil bolo rozhodnuté

• , zakúpené v OKAY.sk

som nadmieru spokojny

• , zakúpené v vasmobil

• Uzasny fotak,
    • velmi rychle reagovanie telefonu,
    • nie je az taky velky ako sa v niektorych recenziach pise, podla mna pekne sadne do ruky,
    • povrchova uprava proti vysmyknutiu,
    • prijemne intuitivne ovladanie,
    • prekvapivo dlho vydrzi bateria.
    • Tazko je zohnat kryt ktory by zakryl aj objektiv.

Fotografie na urovni kvalitnejsieho kompaktu. Velkost displeja dovoluje ovladanie jednou rukou a zaroven postacuje na pohodlne prezeranie fotografii a videa. Celkovo som velmi prijemne prekvapeny tymto telefonom, vedel som ze je to velmi vysoka uroven ale toto vo vsetkom predcilo moje ocakavania.

Veľkosť displeja
Typ SIM karty
microSIM
Max. snímková frekvencia videa
60 sn./s

Nová technológia zásuvného objektívu robí tento smartfón s 10-násobným optickým zoomom výkonným a zároveň pozoruhodné tenkým. Získate tak ostrosť skutočnej optiky v zariadení s elegantným telom. Fotoaparát je vybavený funkciou zoomovania pomocou prstov a rýchleho zoomovania jediným dotykom, vďaka čomu sa mimoriadne jednoducho používa.

Smartfón GALAXY K zoom je nabitý výkonnými funkciami, pred ktorými budú mať rešpekt aj profesionáli. Jeho jasný snímač BSI s rozlíšením 20,7 MPix zabezpečuje dokonalé zábery aj v nedostatočných svetelných podmienkach, zatiaľ čo integrovaný čip ISP vytvára ešte ostrejšie detaily.

Smartfón GALAXY K zoom používa špeciálny xenónový blesk, ktorý je jasnejší a má dlhší dosah než LED blesky. Zabezpečuje tiež oveľa prirodzenejšie odtiene a je vybavený výbojkou, ktorá zastavuje akciu, takže vám neujde ani jeden okamih.

Skutočná optika prináša oveľa lepšie výsledky – najmä pri zoomovaní na vzdialené objekty a snímaní na nedostatočne osvetlených miestach. Optická stabilizácia obrazu znehybní každý záber, výsledkom čoho sú ostrejšie fotky a oveľa kvalitnejšie video.

Nahrávajte video v rozlíšení Full HD 1080/60p so živými detailmi a prirodzeným plynulým pohybom. Znova prežívajte krásu všetkých svojich spomienok na úžasne ostrých a presných videozáznamoch.

Funkcia Pro Suggest, ktorá využíva pokročilé algoritmy, analyzuje svet cez objektív. Či už je to rozlišovanie pohlavia ľudí alebo svetlo a farba, funkcia Pro Suggest zisťuje aspekty snímanej scény a poskytuje vám 5 odporúčaní optimalizovaných nastavení, aby ste vytvárali nadčasové fotky.

Objavte stovky ďalších „filmov“ v službe Pro Suggest Market, ktoré si môžete prevziať do svojho smartfónu GALAXY K zoom. Nájdete tu všetky profesionálne nastavenia, ktoré potrebujete na to, aby sa vaše fotky zmenili na úchvatné majstrovské diela.

S výkonným 20,7-megapixlovým fotoaparátom na zadnej strane smartfónu budú vaše autoportréty dokonalé. Stačí, ak sa dotknete obrazovky na mieste, na ktorom sa máte nachádzať, a potom smartfón otočiť a čakať na pípnutie. Fotoaparát dokonca nasníma až tri zábery, z ktorých budete môcť vybrať!

Oddeľte automatické zaostrovanie od automatickej expozície a ovládajte náročné scény s protisvetlom. Stačí, ak jedným rýchlym dotykom nastavíte zónu zaostrenia a ďalším expozíciu. Všetko bude okamžite pripravené na to, aby ste mohli vytvoriť požadovaný záber s presným vyvážením svetla a čistoty.

Vďaka funkcii sledovania objektov smartfónu GALAXY K zoom nebolo zaznamenávanie tých najkrajších objektov pri pohybe ešte nikdy jednoduchšie. Stačí sa dotknúť požadovaného objektu a automatické zaostrovanie ho bude automaticky sledovať.

Dizajn smartfónu GALAXY K zoom je inšpirovaný jemnými a zaoblenými krivkami okruhliakov, vďaka čomu má zaoblenú zadnú stranu a mimoriadne pohodlne sa drží. Prirodzená a ergonomická krása tohto smartfónu je príjemná na dotyk aj na pohľad.

Výkonný a efektívny procesor Exynos 5 Hexa vyvážene spracováva všetky zložité procesy, aby ste sa mohli sústrediť len na zhotovovanie skvelých záberov. Vďaka vyššiemu výkonu a dlhšej výdrži batérie môžete snímať oveľa dlhšie a rýchlejšie.

Režim okamžitého zapnutia fotoaparátu je najrýchlejším spôsobom zaznamenávania okamihov, na ktorých naozaj záleží. Do režimu fotoaparátu môžete prejsť jediným dotykom zo zamknutej obrazovky alebo súčasným stlačením tlačidla hlasitosti a spúšte – zapnutie fotoaparátu bude trvať len 0,3 sekundy.

3zákazníci neodporúčajú produkt
    • Dobrý foťák
    • Baterka Ujde
    • Android 4.4 (čo nieje najnovšie ale dá sa)
    • Ťažko zohnateľný obal
    • Už sa nedá kúpiť

Kupil som si kvôli foťáku.
    Trochu sa lúpe farba na boku.

• Je menší a ľahší ako S4.
    • Lepší procesor, o niečo lepšie rozšírenie (pixely) ako S4.
    • Fotoaparát je menej kvalitný, aspoň čo sa týka výdrže a možnosti zanesenia špiny do tela fotoaparátu ako S4.
    • Minimálny nárast výdrže batérie (pri počúvaní hudby je výdrž väčšia o jednu hodinu +/-).
    • Rozdiel v svietivosti je oproti predchádzajúcemu modelu taktiež malý.
    • Stretol som sa len s rovnakou verziou andoridu ako v S4 :(

Porovnávam ho so Samsungom Galaxy S4 Zoom:
    S4 mám už 2 roky, fotky sú stále bez chyby.

Predám úplne nový
    [email protected]

• Velmi dobrí Fotoaparát, vzhlad cena
    • Hmotnosť

mobil by mohol byt aj lacnejší, A lahší , aby su ho ostatni mohli dovolit,

• Po nejakú dobu dobrý fotoaparát.
    • Po čase sa v optike objavila špina, v mobilshopoch to čistiť nevedia a ani v Samsungu. Tam mi povedali že len vymeniť optiku: okolo 190€. Mobil mám len rok, a už s ním neviem fotiť + takto mi ho kúpiť nikto nechce. Zbytočne som vyhodila 270€!

Ak si chcete dobre, tento mobil si nekúpte. Po objavení chýb vám len zostane na krku...

• Rýchli, šikovný, inteligentný.
    • Po pol roku sa v kamere objavili flaky a dostalasa tam aj malá srť, čo je pri zoomu nepríjemné.

Kým nevyriešia v mobile, alebo aspoň v optike odolnosť voči prachu, špine, neodporúčam! Už za bežného používania sa optika (zoom) špiní zvnútra a čistenie nie je možné.

• vymenitelna bateria
    • super fotky,ale iba pri peknom pocasi,to zdoraznujem
    • absencia FM radia
    • neosvetlene video vecer,za tmy
    • fotky dobre iba za pekneho pocasia

kto kupuje tento telefon hlavne pre fotoaparat s vidinou 20mpx a zoomu,odporucil by som mu daco ineho,lebo ma naozaj mizernu svetelnost od f 3.3 az do myslim 6,3,,co je naozaj velmi zly parameter a je to vidno hlavne pri nejasnom pocasi a vecer.V sucasnosti su na trhu zname znacky,sice nemaju vysuvny objektiv a 10x zoom,ale fotia ovela kvalitnejsie v porovnani s tymto modelom.
    Kto ho kupuje pre samotny telefon,mozem odporucit,sice nie je na najnovsie hry.
    Cena nechapem preco vyskocila z 290 euro na nekrestanskych 450 a podobne,ked uz ho nikto nechcel za 290,,ved bol vo vypredaji aj pol roka na e-shopoch.Za takuto vysoku cenu sa uz naozaj neoplati kupovat v oktobri 2015.,,Taka cena nebola pred rokom,,,Fon vysiel v aprili 2014,vazeni!!!

• fotak, odolnost, rychlost,
    • velkost, vaha, k videu nieje prisvetlenie, po pol roku

vinikajuci fotak - citam na dialku z knihy Co nevidim si zoomnem a odfotim a zoomnem... 10x zoom 20x digital zoom.pri dobrom svetle dobre zaostri. Super HD - video 2min.=1Gb. Priblizovanie v prehravani videa ! spomalenie zrychlenie prehravania, Foto z dispeya, vsetko mimo foto je normal telefon. prezil aj tvrdsie pady s gumenym obalom - doporucujem dokupit lepsie sa ovlada a chrani. Po po roku mam znecisteny objektiv asi ho rozoberiem.

• výborný fotoaparát - fotky ako od profesionála
    • zatiaľ som na nič neprišiel